Rukávník do kočárku - materiál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 35 příspěvků 09.03.18 08:02
Rukávník do kočárku - materiál

Dobrý den, budu si kupovat nový kočárek a chci si k tomu koupit i rukávník, ale nevím, jestli z ovčí vlny nebo fleece.. co by jste doporučili? Děkuji

Reakce:

Ada22
Kecalka 483 příspěvků 09.03.18 08:09

Záleží jaké u Vás jsou zimy. My bydlíme v Praze a fleece bohaté stačí. Někdy je mi v něm i horko. A to jsem super zmrzlík.

Hoa Mai
Kelišová 5727 příspěvků 19 inzerátů 09.03.18 08:45

@MishellW Ovčí je teplejší, přírodní materiál, flís je univerzálnější. Je méně teplý, takže v mrazech jsou i pod něj třeba rukavice, zase se dá použít na jaro-podzim, kdy je tepleji, jako ochrana rukou před deštěm.

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 09.03.18 08:57

Ja mam fleece a staci, v mrazech si bezmu jeste rukavice :)
Tady na bazarku sezenes i site na zakazku, urcite nebude problem se domluvit :)
https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…vník

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >