Výbava pro mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:23
Vybava pro mimco

Ahojky maminky:-) prosila bych o radu ohledne par veci pro miminko… jestli si myslite ze je neco z toho zbytecnost nebo jste to naopak vyuzili :-) jako prvni premyslim o koupi vibracniho lehatka…libi se mi ze bych do toho mimco dala kdyz budu napriklad varit a on na me muze cucet:-) dale hnizdecko do postylky coz mi prijde jako prakticka vec mimco bude ve stisnenejsim prostoru a je to podle me i bezpecne. Dale stelirizator.. na lahle siditka atd… je teda docela drahy ale zas je vse sterilizovane do chvilicky a vejde se tam toho spousta :-) a dale lehatko do vany :-) kupovat samotnou vanicku mi prijde zbytecne ale i to lehatko vyjde nad 500 kc nejmene a vys. Vsechny tyto veci jsou docela nakladne tak chci znat nazor maminek abych zbytecne neco nekupovala… i kdyz samozrejme vim ze je to individualni ale tak po te prakticke strance by jsme se mohli shodnout :-) a pokud je jeste neco co jste si koupili a s mimcem vam to hodne pomohlo klidne piste..jako prvorodicka ocenim jakoukoliv radu.. jinak miminko bude cervencove:-) dekuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 22.03.18 15:26

Za mě všechno zbytečnost, já vyučila akorát chuvičku, postýlku a oblečení, lehátko do vany mám ještě po mě :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4710 příspěvků 22.03.18 15:27

Vsechny tyhle veci jsou dle meho zbytecnost. Teda krome lehatka to vanicky. To pouzivame. Ale zalezi na kazde mamince co ji vyhovuje. :nevim: Teb sterilizator treba ani nebudes potrebovat, kdyz budes kojit.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 22.03.18 15:29

Ja vanicku taky kupovat nechci a nebudu, ale koupim si latkove lehatko jako mela mamka pro nas se segrou kdyz jsem byly male takove latkove a stoji asi 150kc. Jinak se sterilizatorem neporadim.spis jsem se prisla nakouknout na zkusenosti, jsem ve fazi nakupovani porod me ceka az 17.7. ;) Chci si zkusit pujcit monitor dechu pujcuji ho v nekterych porodnicich a nebo jsou na to firmy, a asi budu klidnejsi kdyz ho budeme mit.Rada si necham poradit od zkusenejsich tak to tu budu sledovat. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:29
@vertunka píše:
Vsechny tyhle veci jsou dle meho zbytecnost. Teda krome lehatka to vanicky. To pouzivame. Ale zalezi na kazde mamince co ji vyhovuje. :nevim: Teb sterilizator treba ani nebudes potrebovat, kdyz budes kojit.

Dekuju za nazor a jak jste treba meli holky mimco kdyz nechtel spinkat ale jen tak cucet prave napriklad kdyz varite nebo tak?

elen-ka
Extra třída :D 12529 příspěvků 23 inzerátů 22.03.18 15:31

Tak jediné co jsem pořizovala pro první mimčo bylo lehátko do vany, ale mám pocit, že jsem za něj dala tak 150 korun, více myslím ne. Co se týče lehátka, tak to jsem využila až když jsem měla druhé dítko - alespoň mi ho starší dítko nezalehlo, když jsem se otočila. Jinak ostatní věci ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:31
@Kikulele píše:
Ja vanicku taky kupovat nechci a nebudu, ale koupim si latkove lehatko jako mela mamka pro nas se segrou kdyz jsem byly male takove latkove a stoji asi 150kc. Jinak se sterilizatorem neporadim.spis jsem se prisla nakouknout na zkusenosti, jsem ve fazi nakupovani porod me ceka az 17.7. ;) Chci si zkusit pujcit monitor dechu pujcuji ho v nekterych porodnicich a nebo jsou na to firmy, a asi budu klidnejsi kdyz ho budeme mit.Rada si necham poradit od zkusenejsich tak to tu budu sledovat. :mavam:
/citace]

Ano monitor dechu take chci ale to ja vidim jako opravdu potrebnou a bezpecnou vec :-) to jsem ani nevedela o tech latkovych lehatkach diky za tip :-)

elen-ka
Extra třída :D 12529 příspěvků 23 inzerátů 22.03.18 15:32
@Anonymní píše:
Dekuju za nazor a jak jste treba meli holky mimco kdyz nechtel spinkat ale jen tak cucet prave napriklad kdyz varite nebo tak?

Dcerku jsem měla na koberci a u ní/ nad ní byla hrazdička s hračkami, na které koukala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:36

A holky neco s cim jeste byli fakt spokojeny a s mimcem vam to pomohlo? :kytka: a jen tak by me to nenapadlo

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 22.03.18 15:39

Meli jsme obyc vanicku z Ikey, lehatko jsme pouzili 1×.
Vibracni houpatko jsem vyuzila denne, vzdy jen na chvilku(nema se to na dlouho).
Prvni pulrok jsme meli z pujcovny prusvitnou postylku a la nakupni kosik-na 2.mimco uz mam rezervovanou-moje prvni postylka.
Sterilizator jsem mela do mikrovlnky, neni drahy.
Urcite chuvicky.
Doporucuju kojici polstar My brest friend, klasicka podkova mi nevyhovovala.

NiDa
Povídálka 25 příspěvků 22.03.18 15:39

Vibrační lehátko je podle mě zbytečné, zkuste si něco přečíst o možných vlivech vibrací na miminko. Navíc mimčo bude spokojené i pod hrazdičkou, a koukat na vás může v případě nouze i z obyčejného lehátka. Hnízdečko mi přijde jako taková „móda“ a přivýdělek pro maminky na mateřské. :D Vypadá strašně hezky, ale využijete ho tak 3 měsíce, potom se už dítě bude chtít otáčet a mít kolem sebe prostor, takže na tu chvilku určitě postačí spací pytel nebo zavinovačka. Sterilizátor kupte případně až později, ale mějte nějaký vyhlídnutý. Pokud budete kojit, tak vám stejně každý doporučí nepoužívat dudlík ani flašku, takže nebude co sterilizovat. A kdykoliv to jde vyvařit v hrnci s vodou. S lehátkem do vany neporadím, koupila jsem vaničku (za cca 350,–) a syn se v ní koupe doteď (17m), ale už budeme přecházet na velkou vanu. Nebo můžete koupit kyblík, ten si taky hodně maminek chválí.

scentini
Závislačka 3452 příspěvků 22.03.18 15:40
@Anonymní píše:
Dekuju za nazor a jak jste treba meli holky mimco kdyz nechtel spinkat ale jen tak cucet prave napriklad kdyz varite nebo tak?

Na to mam chicco polly magic, je od narozeni do 3 let. Kdyz jsem varila nebo jen potrebovala dceru nachvilku odlozit. Houpaci lehatko mam taky, dcera se velmi rada houpala a vydrzelo ji to do ted. :mrgreen: Do vany jsem mela penovou podlozku. Hnizdecko jsem nemela, ted ho chci poridit. Monitor mam, ale nepouzivala jsem ho.

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 22.03.18 15:41

A monitor dechu byl taky ok. Vyuzili jsme asi 6mes. Me kamaradce umrelo mimco na sids…

scentini
Závislačka 3452 příspěvků 22.03.18 15:42

Sterilizator jsem pouzivala, nekojila jsem.

Diana69
Kecalka 151 příspěvků 11 inzerátů 22.03.18 15:50

Moje zkušenost je, ze vanicka zcela zbytecna, ale lehátko super :palec:. Když jsem vařila a malá nespala (což bylo ojedinele) tak jsem ji na tu chvíli dala do vajíčka (do auta). A moc se ji to líbilo. A většinou v tom mi usnula. Ja stelizator nekupovala..dřív taky nebylo a žijeme. ;) ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >