Pračka Whirlpool hlásí chybu E03

1039
5.3.21 19:28

Chyba e03 na pračce

Ahoj, na pračce Whirlpool stále chyba E03. Už jsem včera vyčistila odvodní hadici, ale pořád mi to nechce ždímat. Nedávám moc prádla, zkrátka se zasekne a nejede dál. Je možné, že je úplně kaput, ale taky je možné, že je někde něco ještě k dočištění/dotažení, co by mohlo pomoci, aby zase prala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7404
5.3.21 19:30

Mrkněte do manuálu. Když tam to nebude, zkuste Google a když tam nenajdete, tak zavolejte do autorizovaného servisu a tam se zeptejte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
5.3.21 19:33

Pokud nechce ždímat, tak máš ucpaný odtok nebo filtr. Jestli pere a jen neždíme, tak to bude jen absurdita, na kterou se ale musí přijít :lol:
Možná zkus tu odtokovou hadici dát třeba do umyvadla, muže to být ucpaný i ve zdi.

Příspěvek upraven 05.03.21 v 19:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
5.3.21 19:37

Ucpaný odpad, za pračkou. Nasypat Fredyho a zelýt horkou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
5.3.21 19:45

@Lama Lama @Markéta188 Já právě jak jsem včera čistila hadici (venkovní) i s odtokem, tak jsem to měla venku a dojela jednu dávku bez toho, teď mi to už vůbec nechce začít ždímat. :) Ale stejně mám pocit, že tam někde nějaký špunt je, jen to bude chtít rozebrat… Filtr je taky čistý, to dělám pro jistotu pravidelně. Peru hodně eko, tak se to holt zasírá.

@Cenarius Google samozřejmě zkouším, jen mám pocit, že jsou ty pračky kolikrát chytrý a nedovolí pokračovat, aby se něco nerozbilo. Nechce se mi kupovat novou, ale na druhou stranu už na to nemám nervy a manžel dělá mrtvýho brouka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
5.3.21 19:47
@ivabozi píše:
@Lama Lama @Markéta188 Já právě jak jsem včera čistila hadici (venkovní) i s odtokem, tak jsem to měla venku a dojela jednu dávku bez toho, teď mi to už vůbec nechce začít ždímat. :) Ale stejně mám pocit, že tam někde nějaký špunt je, jen to bude chtít rozebrat… Filtr je taky čistý, to dělám pro jistotu pravidelně. Peru hodně eko, tak se to holt zasírá.@Cenarius Google samozřejmě zkouším, jen mám pocit, že jsou ty pračky kolikrát chytrý a nedovolí pokračovat, aby se něco nerozbilo. Nechce se mi kupovat novou, ale na druhou stranu už na to nemám nervy a manžel dělá mrtvýho brouka…

takže to neždímá ani hadicí vyhozenou do kýble?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
5.3.21 19:49
@ivabozi píše:
@Lama Lama @Markéta188 Já právě jak jsem včera čistila hadici (venkovní) i s odtokem, tak jsem to měla venku a dojela jednu dávku bez toho, teď mi to už vůbec nechce začít ždímat. :) Ale stejně mám pocit, že tam někde nějaký špunt je, jen to bude chtít rozebrat… Filtr je taky čistý, to dělám pro jistotu pravidelně. Peru hodně eko, tak se to holt zasírá.@Cenarius Google samozřejmě zkouším, jen mám pocit, že jsou ty pračky kolikrát chytrý a nedovolí pokračovat, aby se něco nerozbilo. Nechce se mi kupovat novou, ale na druhou stranu už na to nemám nervy a manžel dělá mrtvýho brouka…

Ale přece ucpaný odtok by se projevil dřív než u ždímàní, pračka by zůstala plná vody s práškem, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
5.3.21 19:52
@ivašot. píše:
Ale přece ucpaný odtok by se projevil dřív než u ždímàní, pračka by zůstala plná vody s práškem, ne?

To je na zamyšlenou :lol:
Ale já když měla ucpaný odpad ve zdi, tak mi nechtěla ždímat a voda v ní nezůstala, teď si mi úplně vnukla myšlenku do hlavy, jak je to možné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
5.3.21 19:55
@ivašot. píše:
Ale přece ucpaný odtok by se projevil dřív než u ždímàní, pračka by zůstala plná vody s práškem, ne?

tak ono to třeba trochu odtejká, ale nevíc toho jde u ždímání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
5.3.21 19:55

@Markéta188 vsaklo se to do zdi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
5.3.21 19:58
@Lama Lama píše:
tak ono to třeba trochu odtejká, ale nevíc toho jde u ždímání

tomu bych rozumněla, ale to by ta pračka normálně ždímala, jen prádlo by zůstalo mokré. Ale já to pochopila tak, že źdímání se ani nerozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
5.3.21 20:05
@ivašot. píše:
tomu bych rozumněla, ale to by ta pračka normálně ždímala, jen prádlo by zůstalo mokré. Ale já to pochopila tak, že źdímání se ani nerozjede.

to je zablokovaný elektronikou. zkus to vyhodit do kýble, tak se pozná, jestli je problém před nebo za

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
5.3.21 20:06

@Lama Lama Nene, neždímá… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
5.3.21 20:07

@Lama Lama Vyhodila jsem a ždímání se nerozjede…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
5.3.21 20:08

@ivabozi Tak je to rozbitý 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu