Chybí menstruace - HA

20.8.15 14:29

Chybí menstruace - HA

Ahoj holky :mavam: mám problém a obracím se na vás, jelikož určitě některá z vás má podobné zkušenosti, nebo bere stejnou HA a mohla mi poradit, nebo k tomu něco říct. ;) Do nedávna jsem brala HA Jangee, při 2. platíčku se objevili potíže jako je migréna, nevolnosti, obrovská nechuť k sexu, strašné nálady, záněty a kvasinkové infekce atd, s menstruací ale nikdy žádný problém nebyl.. Dlouho jsem čekala, že se to zlepší a nic.. Zašla jsem tedy k dr., ona mi předepsala HA Clormetin, s tím, že by to mělo problémy vyřešit. Na internetu jsem se toho moc o této HA moc nedozvěděla, proto zakládám nové téma. Na libido clormetin vliv nemá (zatím, mám za sebou 1 platíčko) ale při 7denní pauze, kdy by se mělo dostavit krvácení, žádné nepřišlo - v příb. letáku je toto popsané jako velmi častý problém - z čehož teda opravdu radost nemám :roll: Udělala jsem si test a byl negativní, ale dnes už mám první prášek z druhého platíčka, menstuace stále nikde, ale břicho mě bolí pekelně.. :zed: mám jí otravovat hned znovu a říkat o jiné prášky, nebo počkat, zda se to srovná?? :nevim: Nikdy před tím, než jsem do sebe začala cpát prášky, jsem neměla ani jedniný problém, ale bohužel, bez ochrany to nejde a kupovat pořád kondomy je otravnéé :oops: Přeju hezký den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

merde
20.8.15 14:38

Existuje i jina ochrana nez kondomy a HA. Nechapu, ze do sebe nekdo cpe neco, co mu ocividne skodi. Cpat do sebe hormony je neprirozene a v podstate skodlive. Ty priznaky co pises, jsou prd oproti treba rakovine prsu nebo delozniho cipku, kterou HA zpusobuje. Vyzkouset jich muzes treba 10, tezko ti tu poradime, ktera sedne lepe, to je asi take u kazdeho jine

• Nahlásit
  • Citovat
13534
20.8.15 15:16
@klarka05 píše:
Nikdy před tím, než jsem do sebe začala cpát prášky, jsem neměla ani jedniný problém, ale bohužel, bez ochrany to nejde a kupovat pořád kondomy je otravnéé :oops: Přeju hezký den :kytka:

A řešit pořád problémy s vedlejšími účinky HA otravné snad není? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5272
20.8.15 15:18

@klarka05 kondomy by měl kupovat partner, ne? a ted vážně, pokud ti hormony nedělají dobře, zajdi opět k dr., jestli ti doporučí něco jiného, můžeš zkusit třeba Pharmatex, nehormonální tělísko. Taky jsem brala HA, skoro 10 let, ale po porodu už se k ní nevrátím, jednak kondomy nám nevadí, jednak po 30cýtce sex 1.týdně, tak je blbost ládovat se pilulema. Ale v 18ti jsem taky uvítala HA, měla jsem pocit, že to mám pod kontrolou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.15 18:35

Zdravím je mi 16 let, před měsícem jsem začala brát antikoncepci Lunafem mimo menstruaci, tak asi o 3 dny později než sem měla. Teď, jsem dobrala první platičko a už čtvrtý den čekám na menstruaci ale pořád nic. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální a co mám dělat až se dostaví? A hlavně kdy mám zase začít brát další platičko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.15 13:47

HA už nikdy! Holky neberte to… Strašně Vám to rozhází hormony, a začít brát v šestnácti letech? Proboha, ti doktoři už to začínají přehánět :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama