Cibule a léčení

Anonymní
6.3.21 23:48

Cibule a léčení

Ahoj chtěla jsem se prosím zeptat, když jsme se synem odcházeli z nemocnice dr nám poradila kdyby dyl nemocný ať dáme na postel rozkrojenou cibuli, že pomáhá a tet si právě nepamatuji na kašel, rýmu nebo na vse
Mate nějaké zkušenosti osmi
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.3.21 00:02

Cibulovy čaj je super na kašel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
7.3.21 00:40

Prababicka mi pri horecce balila nohy do horke pliny s nakrajenou cibuli a trochu octa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14143
7.3.21 05:09

Nakrajej cibuli na vetsi kousky, zasypej cukrem a nechej ji pustit stavu. Mas pak ucinny sirup na kasel.
Rozkrojena cibule u postele by mohla pomoct spustit smrkani, ale me cibule smrdi, takze bych to nezvladla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
7.3.21 06:42

Slyšela jsem, že ta rozkrojena cibule je dobrá při rýmě. No, zkoušela jsem to, efekt žádný. Možná, kdybych ji nakrájela kilo každý den, tak to pomůže. Ale 1 cibule rozhodně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
7.3.21 08:16

Já vždy na kašel dělám sirup - na kousky cibuli do sklenice, polít medem nebo posypat cukrem a takhle pořád vrstvit. Dávám pak po lžičkách. Za mě daleko lepší než sirup z lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:42
@Salorka píše:
Já vždy na kašel dělám sirup - na kousky cibuli do sklenice, polít medem nebo posypat cukrem a takhle pořád vrstvit. Dávám pak po lžičkách. Za mě daleko lepší než sirup z lékárny.

Ano tohle vím ale kluka tohle nepolkne
Slo mne o tu překrojenou cibuli

• Citovat
  • Nahlásit
5352
8.3.21 19:46
@Anonymní píše:
Ano tohle vím ale kluka tohle nepolkne
Slo mne o tu překrojenou cibuli

To chápu, já sama mám problém si to dát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.3.21 21:35

ludika

Dobrý večer, jsem také pro alternativy, ale věřím i doplňkům stravy, jako jsou brusinky a další třeba v tabletkách. A vše co posiluje imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat