Píchání vlevo pod žebry u dítěte

9110
2.3.21 22:41

Píchání vlevo pod žebry u dítěte

Ahojky! Chci se zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s tím, že dítě 7 let, když skáče na trampolíně mu píchá vlevo pod žebry. Žádný úraz se mu nestal, ani během dne nemá žádné problémy. Běhá, jezdí na kole, na koloběžce a nic. Jen při skákání. Díky za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5864
2.3.21 23:04
@marvcel píše:
Ahojky! Chci se zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s tím, že dítě 7 let, když skáče na trampolíně mu píchá vlevo pod žebry. Žádný úraz se mu nestal, ani během dne nemá žádné problémy. Běhá, jezdí na kole, na koloběžce a nic. Jen při skákání. Díky za jakoukoliv radu.

slabe plice?… spane dychani pri sportovni zatezi?… rakovina?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
2.3.21 23:06

Špatně dýchá.
Je to takové to, když běžíš a začne tě píchat v boku - špatné dýchání. Myslím, že moc krátká výdechová fáze, jestli se nepletu.
Přestat skákat, odpočinout, prodýchat.
Ono to vypadá, že se na té trampolíně to skáče samo, ale není to tak, naše děcka jsou z toho úplně uřícený.
U trampolíny asi není třeba to nějak řešit. Asi těžko bude u skákání hlídat nádech-výdech :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5864
2.3.21 23:13
@Whitedog píše: Špatně dýchá.
Je to takové to, když běžíš a začne tě píchat v boku - špatné dýchání. Myslím, že moc krátká výdechová fáze, jestli se nepletu.
Přestat skákat, odpočinout, prodýchat.
Ono to vypadá, že se na té trampolíně to skáče samo, ale není to tak, naše děcka jsou z toho úplně uřícený.
U trampolíny asi není třeba to nějak řešit. Asi těžko bude u skákání hlídat nádech-výdech :-)

:palec: presne tak, btw. nektere starsi zeny ci po vicenasobne matky zaznamenavaji i inkontinenci… i je treba velmi malo zname, ze skakani na tramposce je velmi prospesne pro obeh lymfatické tekutiny (proto jsem zminovala ironicky tu rakovinu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
2.3.21 23:18

@markytka3

Jj, proto skáčou děti a já ne - stará vícenásobná matka :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5864
2.3.21 23:23
@Whitedog píše:
@markytka3Jj, proto skáčou děti a já ne - stará vícenásobná matka :lol: :mrgreen: :mrgreen:

vitej do klubu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9110
3.3.21 09:21

@markytka3 no s tou rakovinou jsem se akorad vyděsila. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9110
3.3.21 09:24

@markytka3 právě nevím, jestli je to špatným dýchánim. Pichne ho tam i při hlubokém nádechu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat