Čím oddálit porod?

142
1.8.19 09:03

Čím oddálit porod?

Maminky prosím o radu. S přítelem jsme se rozhodli, že se na poslední chvilku vezmeme. Takže za 7 dnů máme svatbu ale za 21 by se nám mělo narodit miminko :srdce: (ano adrenalin musí být) :potlesk: :lol:
Celé těhotenství mám naprosto bez komplikací, doktor nám to posvětil ale včera mě poprvé přepadli poslíčci. Tak si jdu pro radu dělali jste něco proto, aby se miminko narodilo později? A co vám zabralo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4127
1.8.19 09:05

To snad nikdo nechtěl všude jsou rady jak urychlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
1.8.19 09:07

No právě proto hledám někoho kdo to měl naopak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
1.8.19 09:07

To neovlivníš, mimčo půjde ven až bude chtít :D chodíš už na monitor, kontroluje dr jestli se neotviras? Já měla slabé kontrakce asi od 34tt na monitoru, fyzicky jsem je necítila. Malej se pak narodil 16 dní před termínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
1.8.19 09:13

Chodím na kontroly :-) dle doktora zamvřená na 20 zápasů i monitor bez kontrakcí :-) jen mě vyděsily ty posličci jsem prvorodička a měla jsem je poprvé :nevim: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
1.8.19 09:15

@Katar poslicci nic neznamenají ;) takže klid a nohy hore, však už těch sedm dní preklepes. A když ne, tak se vezmete potom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
1.8.19 09:17

Já měla poslíčky až den před porodem, kamarádka měsíc… To je indivindi. Tak se šetři, nohy nahoru a nezbývá než doufat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
1.8.19 09:17

@Katar poslicci jsou normální. Tak nedělej ty věci které se radi na urychlení porodu :D prostě si lehni, dej nohy nahoru at má mimčo pohodu a nechce se mu ven :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15591
1.8.19 09:19

@Katar a nepomohlo by magnézko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
1.8.19 09:23

@Katar jediné promluvou k miminku :D. Týden před termínem jsem byla na monitoru, žádné stahy nic (vyšetřit jsem se nenechala) nicméně Dr říkal, že se nic nechystá a za týden na den tp si řekneme jak budeme postupovat dál.. na kontrole sem byla ve ct a v sobotu mi praskla v noci voda, byla jsem otevřená na prst volně a za 6 a půl hodiny byl syn na světě :D Držím palce ať se svatba vydaří ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
1.8.19 09:31

Super holky :) takže já si házím moc relax a snad to už nějak spolu vydržíme vcelku :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16744
1.8.19 09:35
@stinga píše:

V tomto TT se magnezko už nesmí… @Katar o o to prostě nějak dopadne :) nakonec třeba budeš hledat info jak vyvolat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16096
1.8.19 09:41
@Katar píše:
Chodím na kontroly :-) dle doktora zamvřená na 20 zápasů i monitor bez kontrakcí :-) jen mě vyděsily ty posličci jsem prvorodička a měla jsem je poprvé :nevim: :oops:

Bacha na sex :) Ten prej taky urychluje. Teda jedině, že byste chtěli mít vzpomínku na svatební noc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5029
1.8.19 09:52
@stinga píše:

To je pekna blbost, v tuto dobu uz se ma vysazovat.

Ja bych do sebe primarne nenechavala zbytecne sahat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15591
1.8.19 10:59

@rozand @Bobby no já vím, že se vysazuje, právě proto se ptám, jestli by nepomohlo, když je proti křečím a tvrdnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama