Čím v cukroví nahradit rum?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.12.21 08:59

Čím v cukroví nahradit rum?

Čím v cukroví nahradit rum? Není něco krom tresti? Ta mi chuťove přijde hnusna. Manžel 2 roky abstinuje a nevím, jestli by bylo rozumne dávat do nepeceneho cukroví rum. Aby ho to nějak nenabudilo zase k pití. Chlastal hlavně rum :mrgreen: Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2219
12.12.21 09:02

Tak ho tam nedavej :lol: a rumovy kuličky nedelej. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.21 09:04
@Lily-of-the-valley píše:
Tak ho tam nedavej :lol: a rumovy kuličky nedelej. :nevim:

Když mě ty hnízda přijdou bez rumu takové nedodelane :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.21 09:06
@Anonymní píše: Čím v cukroví nahradit rum? Není něco krom tresti? Ta mi chuťove přijde hnusna. Manžel 2 roky abstinuje a nevím, jestli by bylo rozumne dávat do nepeceneho cukroví rum. Aby ho to nějak nenabudilo zase k pití. Chlastal hlavně rum :mrgreen: Děkuji za radu

A on byl alkoholik? Měl fakt jakože problém? Já do rumových kuliček rum taky dávám a muž nepije už 7 let, ale spíše z přesvědčení že to přeháněl o víkendech a neviděl kdy přestat… tak nepije vůbec. Ale kuličky rumové si dává normálně.

• Citovat
  • Nahlásit
24041
12.12.21 09:06
@Anonymní píše:
Když mě ty hnízda přijdou bez rumu takové nedodelane :oops:

Tak udělej jiné cukroví, snad to nestojí na hnízdech :roll: nebo je budeš strkat manželovi pod nos?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41771
12.12.21 09:07
@Anonymní píše: Čím v cukroví nahradit rum? Není něco krom tresti? Ta mi chuťove přijde hnusna. Manžel 2 roky abstinuje a nevím, jestli by bylo rozumne dávat do nepeceneho cukroví rum. Aby ho to nějak nenabudilo zase k pití. Chlastal hlavně rum :mrgreen: Děkuji za radu

Jen nepatrně tresti, nesmí se to přehnat. Nebo udělej jiné kuličky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41771
12.12.21 09:07
@Anonymní píše:
Když mě ty hnízda přijdou bez rumu takové nedodelane :oops:

Ale to je tvůj problém. On nesmí alkohol. Vůbec. Ani bych se o ně nepokoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.21 09:08
@terien píše:
Tak udělej jiné cukroví, snad to nestojí na hnízdech :roll: nebo je budeš strkat manželovi pod nos?

Jedine cukroví co manžel ji jsou hnízda a Linecké. Takže je dělat musím, protože jinak by bylo- proč ne a pak zle, ze mu neverim.

• Citovat
  • Nahlásit
758
12.12.21 09:09

Jestli se bojíš, že ho to naláká na alkohol, tak tam nedávej ani žádnou rumovou tresť/příchuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
12.12.21 09:12
@Anonymní píše:
Jedine cukroví co manžel ji jsou hnízda a Linecké. Takže je dělat musím, protože jinak by bylo- proč ne a pak zle, ze mu neverim.

Ale prosím tě, to je úplné rodinné drama :roll: tak je udělej bez rumu, co na tom chceš vymýšlet. Pokud vím, tak pro vyléčené alkoholiky je nebezpečná i chuťová náhražka, tak jako úplně nechápu nad čím špekuluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70614
12.12.21 09:13
@terien píše:
Tak udělej jiné cukroví, snad to nestojí na hnízdech :roll: nebo je budeš strkat manželovi pod nos?

bez nich to nejsou vanoce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
12.12.21 09:14
@Venetia píše:
bez nich to nejsou vanoce :D

Tak to se nedá nic dělat :nevim: si manžel střihne novou odvykačku, když to bez hnízd nejde. My je třeba nemáme a Vánoce jsou i tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13926
12.12.21 09:23

Delas si pr.del? Mas doma alkace a budes delat neco, co tim bude vonet/chutnat? Bud bych ne udelala jinak, nebo se na ne vyprdla uplne. Za takove riziko nejaky hnizda nestoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
12.12.21 09:24

My děláme hnízda bez rumu - těsto je z mletych ořechu cukru a vajíčka, krém kakao cukr a máslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67424
12.12.21 09:26
@Anonymní píše:

Asi to má důvod. Pokus chlastal, my je bez rumu a vůbec bych s ním nediskutovala :think: taky dělám bez rumu, páč děcka jsou jak kobylky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat