Čím vyprat zasmrádlé prádlo

Anonymní
8.4.20 00:20

Cim vyprat zasmradene pradlo?

Ahoj, konecne ma chlap cas na zrenovovani zahrady, minule jaro/leto na to mel denne max hodinku a moc tomu nedal, ale ted jak je cas tak je tam od rana do vecera.. no a krasne pocasi prispelo k tomu, ze se zacal hoodne potit a ten pot rozhodne nejsou fialky.. vcera hodil pouzite obleceni do kose a ja se rano v koupelne malem :poblion: nahazela jsem to do pracky, program na 60/120min, klasika ta kulicka do pracky, sanytol dezinfekce a avivaz… a po vyprani je to proste stejne citit.. hlavne trenky a ponozky…chtela jsem to pred pranim namocit do octove vody, ale bojim se aby se to pak nejak nezapralo a nebylo to pro zmenu citit octem, po kterem muz hrozne kycha… nejaky typ na ucinoj praci dezinfekci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22529
8.4.20 00:27

Ocet! Namočit, pak dát i do pračky a výborně funguje nastrouhaný žlučový mýdlo. Octem to smrdět nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.4.20 00:39

Desinfekce na prádlo modrá z dm drogerie :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7676
8.4.20 07:29

Ja davam ocet misto avivaze a citit rozhodne neni, pak jeste jednou macham. Manzel se obcas taky kapku vic zapoti a citit neni nikdy nic ;) nic nemacim predem… Ocet naopak vymacha zbytky prasku, gelu z pradla. Zacala jsem s tim kvuli dceri a ekzemu z kvasinky a delam to porad. I manzel ma citlivou kuzi a vyhovuje nam to, zadna avivaz (A komu dela zle i ocet, dava se jedla soda v nejakem pomeru).

Jinak za me ty Persil a podobne kapsle byly uplne k prdu. Pradlo prevoneny, ale pot to kolikrat nevzalo prave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4024
8.4.20 07:35

Desinfekce nebo vyprat v prostředku na funkční (i propocené) prádlo a pak desinfekci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.4.20 16:46

Desinfekce do pračky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
30.7.20 07:13

Ja dávám na upocene věci biostain (více informací naleznete ve skupině na fb: Domácnost s láskou -) zde nemůžu vkládat) a dám před praním(našplíchat na tričko 👕) i do pračky k prášku či gelu a po vyprání žádný zápach už není a to peru na 59 min na 60°
:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat