Pračka se sušičkou 2v1 - jste spokojeni se sušením?

1.4.20 20:52

Pračka se sušičkou 2v1 - jste spokojeni se sušením?

Ahojte, dokázal by mi někdo říct, co dělám špatně?
Pořídili jsme si pračku se sušičkou značky LG model F72J7HGIW. Dokud jsme byli s manželem sami, tak jsem tento problém přehlížela, ale teď už je nás víc a opravdu postrádám výhodu domácnosti se sušičkou. Prostě s tím sušením nejsem vůbec spokojená. Vždy, když dám prací program a zapnu k tomu automatické sušení, tak vytahuju z pračky vlhké prádlo. Pokud si sušení navolim sama (teď už ze zkušenosti dávám nejdelší cyklus), tak mám i tak na prádle vlhké mapy a musím jej pověsit na sušak. Do pračky už dávám poloviční dávku prádla a stejně vytahuju vlhké prádlo. Jen to o něco málo zkrátilo čas praní a sušení. Chtěla bych se dopatrat, co dělám špatně nebo jestli to spíš vidíte na reklamaci..? Se značkou LG jsem byla vždy spokojená a jen tak se mi od toho upustit nechce. Moc děkuji za Vaše názory a odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

776
1.4.20 20:59

Taky máme LG 2 v 1 nevím přesně co za model, kupováno před dvěma roky. Ale už v návodu bylo že toho víc vypere a míň vysuší. Já dávám program sušení na 2 hodiny a je to suché, kratší program jen když je poloprázdna. Ale já skoro nesusim to už když fakt nestíhá schnout prádlo na sušáku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
1.4.20 21:04

Máme Gorenje 2 v 1, na plnou pračku dávám 2.40 hod sušení a i tak to nestačí. Většinou vyndám drobné prádlo a dosusim trička apod, když nestíhám, poskládán mírně vlhké a nechám venku rozložené dosusit. Aby to bylo fakt suché, musí být pračka poloprázdna. To je daň za 2v1 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
1.4.20 21:18

@Janee19 souhlasím,když dám hodně prádla, tuto funkci prostě neplní do sta procent, máme nově LG a když jsme se rozhodli pro koupi nové pračky říkali jsme si že bylo fajn mít ji i se sušičkou ale beru to jako doplněk spíše přes zimu nebo když se nahromadí hodně prádla, jinak budu pořád povětšinou věšet na sušák.
Pokud chce někdo pořád sušit doporučuji zvlášt pračku a zvlášť sušičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
1.4.20 21:18

Máme taky LG, nevím jaký typ a taky nikdy nevysusi úplně, občas to chce zkontrolovat filtr, když je prádlo nějak víc mokré, je zaneseny. Jinak bych neměnila i tak mi to usnadní spoustu práce a času takže když dám to vlhké prádlo na sušák, aspoň není zmackane a do pár hodin je suché. Když se stane zázrak a sušička ho vysuší úplně, musí projít žehličkou a to zas neni pro mne o co stát. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3851
1.4.20 21:31

Ja mam 2v1 od AEG a jedu suseni ted s detma furt, mene tluste latky staci dat susit „k zehleni“, vic pradla nebo tlustsi davam na delsi program „k ulozeni do skrine“, nic mokryho nemam. Zatim jsem nevyzkousela nejintenzivnejsi suseni, to bych to mela asi zmckane a presusene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
1.4.20 21:49

@BlahuLu a delala to tak od zacatku? Mame Samsung 2 roky, model nevim, ale suseni se casem prodluzovalo, musim rucne nastavovat cas, automat je vzdy mokry. Po roce a 3/4 se pokazilo cerpadlo, jejich servisni technik nam to prijel opravit s pri te příležitosti i vycistil chladic (myslim ze to byl:D), ktery byl uplne obaleny tim marastem co odpadava pri suseni, ze se to za rok az rok a pul vzdy cele zasere a nezbyva nez to rozebrat a vycistit, jinac to susi hur a hur. Mimo jine jen vyjezd servisu mimo zarucni dobu pak stoji u samsungu 1400+ prace, takze super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7205
2.4.20 09:40

@BlahuLu nepamatuju si, co to bylo za model, ale vzpomínám si, že to dělalo úplně to samé, prádlo bylo vlhké. Když pak v novém bylo místo, sušičku jsem pořídila zvlášť, ale i tak mi přijde, že pořád lepší navlhlé prádlo než sušit úplně od nuly na věšáku :) když tam prádlo vrátíš, tak se nedosusi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
2.4.20 09:52

Mám Electrolux, a když se nepřeplní, tak není problém, prádlo je suché až možná na nějaké tlusté švy. Dávám tam ty míčky na sušení, protože speciálně plenky se mi při odstřeďování nalepí na buben a pak vyndávám tvrdé šutry s čudlíkama od bubnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 09:57

Taky bych byla pro, aby se pořídili produkty zvlášť, ale bohužel není to místo :,(

Filtr čistíme. Dokonce se mi líbí i funkce čištění bubnu. Takže díky chytré appce v mobilu ti i napíše, kolik cyklů zbývá do dalšího čištění bubnu. :palec:

Uvidíme, budu se s tím muset nějak poprat. Rozhodně je lepší mít aspoň tohle než být úplně bez toho.

Díky za rady a za Vaše zkušenosti ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
2.4.20 09:58

No my meli doma dva roky zpatky LG 2v1 a meli jsme uplne opacny problem. Vsechno pradlo bylo vzdy totalne presusene a strasne moc obleceni se nam smrsklo :nevim:. Takze prackosusicka putovala do sveta a ted mame doma dva ruzne pristroje od Bosch a zatim velika spokojenost :palec:. Uz nikdy vice zadna mala tricka a ponozky jak pro panenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama