Sušička je hlubší než pračka

672
28.3.20 14:04

Sušička je hlubší než pračka

Ahojky,
máme pračku LG a teď jsme si k ní doobjednali sušičku. Já teď ovšem zjistila, že je sušička o 12cm hlubší než pračka (57cm x 69cm). Mezikus máme k sušičce též objednaný. Nemám v okolí asi nikoho, kdo má pračku se sušičkou na sobě, tak se chci zeptat, jestli to bude ok a nebude to mít vliv na funkci apod. Oba spotřebiče jsou LG.
Díky moc za rady,
Janina :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13332
28.3.20 14:11
@Janina B1 píše:
Ahojky,
máme pračku LG a teď jsme si k ní doobjednali sušičku. Já teď ovšem zjistila, že je sušička o 12cm hlubší než pračka (57cm x 69cm). Mezikus máme k sušičce též objednaný. Nemám v okolí asi nikoho, kdo má pračku se sušičkou na sobě, tak se chci zeptat, jestli to bude ok a nebude to mít vliv na funkci apod. Oba spotřebiče jsou LG.
Díky moc za rady,
Janina :kytka:

Pokud sis zjistila, že oba stroje mohou stát na sobě s mezikusem, pak nevím čemu by to mělo vadit. Pokud je to stejná značka, pak tím spíš. A určitě to najdeš na stránkách výrobce nebo ses měla poptat v elektru.

Sušičku na pračce máme spojené mezikusem a není problém. Nebo myslíš, že se sušička ve výšce bojí a míň suší?? :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7074
28.3.20 15:04

Tak jsem se schválně šla mrknout a oba spotřebiče jsou stejný, těch asi 12-15cm dozadu u nás naopak trčí ten mezidil… Zrejme u vas celou plochu zaujnevta susicka, to nebude nic proti ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
28.3.20 15:07

@Janina B1 no ze jsou stejna znacka nemusi nic znamenat. Musite mit zjisteny, ze tam oba kusy date a spojite tim mezi kusem. Ze je vetsi, tak se nemusi vejit nebo to bude volny a tancovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7074
28.3.20 15:16
@Cenarius píše:
@Janina B1 no ze jsou stejna znacka nemusi nic znamenat. Musite mit zjisteny, ze tam oba kusy date a spojite tim mezi kusem. Ze je vetsi, tak se nemusi vejit nebo to bude volny a tancovat.

@Janina B1 Nechci kecat, ale myslím, že mi v LG říkali, že na sebe pasují všechny spotřebiče, s výjimkou těch úzkých 45cm, samozřejmě. Jestli máte originál LG mezidíl, mělo by to být ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13332
28.3.20 15:26
@Ba-stet píše:
@Janina B1 Nechci kecat, ale myslím, že mi v LG říkali, že na sebe pasují všechny spotřebiče, s výjimkou těch úzkých 45cm, samozřejmě. Jestli máte originál LG mezidíl, mělo by to být ok…

Taky myslím. My máme jiné značky a s mezikusem fungují v pohodě. Jak píšeš, problém je s úzkou pračkou. Jinak na klasickou by s mezikusem měla fungovat většina. Obvzlášť od jedné značky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13332
28.3.20 15:28
@Janina B1 píše:
Ahojky,
Díky moc za rady,
Janina :kytka:

Tady máš přímo odpověď.
https://www.lgshop.cz/…ojovaci-sada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
28.3.20 17:01

Moc všem děkuji! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
28.3.20 21:54

Máme aeg a susicka je určitě cca o 10 centrálu hlubší. Je to stejná série a orig mezikus. Drží to tam tři roky tak asi dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama