Čípek Nurofen omylem do vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tesska
Kecalka 323 příspěvků 11.02.18 12:57
Čípek nurofen omylem do vagíny

Připadám si jako nejhorší matka :( Malá (20m) má zánět středního ucha, máme antibiotika a protože si ještě stěžovala na bolení ouška, chtěla jsem jí dát před spaním čípek nurofen. Zavádění nesnáší, takže se strašně kroutila, já jsem našla dírku a čípek zatlačila, když byla na boku. Plakala, ale po chvilce jsem pochopila, že ukazuje na prcku a ne na zadeček. Tak jsem ji rozbalila a měla ji mastnou, jak čípek začal vytíkat. Z toho soudím, že jsem jí čípek (opravdu nevím jak) dala do prcky a ne do zadečku :zed: :zed: :zed: Určitě ji to zavedení bolelo, ale mám spíš strach, jestli jsem jí tím něco nemohla způsobit. Teď spí, ale potřebuju uklidnit :roll:

Reakce:
Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 11.02.18 13:04

8o úplně nechápu, jak sis mohla splést pipku se zadečkem? Možná bych se poradila s MUDrou., složení čípku může narušit poševní prostředí a způsobit svědění. Tak ať máš jistotu

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 11.02.18 13:08

Já to taky nechápu :zed: Možná, protože ležela na bříšku, tak jí ten tuk jenom vytekl ze zadečku na prcku. A třeba jsem se trefila a jen ji to svědilo. Netrefit se může fakt jenom trubka :)

ka2ka
Extra třída :D 13199 příspěvků 11.02.18 13:08

Auu zažila jsem paní co si vaginální globuli do vagíny spolkla :think:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 11.02.18 13:10

@Tesska no, určitě bych se poradila s doktorem. Myslím, že nic strašného se stát nemohlo a nemůže, ale nejsem odborník, že jo :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44909 příspěvků 11.02.18 13:16

Kontaktovala bych dr. na pohotovosti a zeptala se. A priste se vykaslala na cipky a davala nurofen sirup.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:20

Kolikrát já se bála, při souboji s čípkem, jestli jsem ho dceři nestrčila do pipky, protože to byl vždycky fakt hrozný boj. Takže tu starost dokážu pochopit. No nikdy se to nějak nepotvrdilo, tak snad to bylo vždycky do správný dirky :oops:

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 11.02.18 13:22
@Anonymní píše:
Kolikrát já se bála, při souboji s čípkem, jestli jsem ho dceři nestrčila do pipky, protože to byl vždycky fakt hrozný boj. Takže tu starost dokážu pochopit. No nikdy se to nějak nepotvrdilo, tak snad to bylo vždycky do správný dirky :oops:

ježiš díky za pochopení :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:23
@Kelsey píše:
Kontaktovala bych dr. na pohotovosti a zeptala se. A priste se vykaslala na cipky a davala nurofen sirup.

Taky jsem se po těch soubojích přiklonila raději k sirupu. Ten pomerancovy dceři moc chutná.

Carolin14
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 13:29

@Tesska ahojky, upřímně mala taky vždycky vyvadi, takže mám pro tohle velký pochopení a vůbec nechápu, jak některé matky pisou, ze to nemůžou pochopit :lol: :palec: bože, stane se. Jednomu to, druhymu to. Určitě to někde zkonzultuj, ale taky myslím, ze se nic hrozného nestalo :kytka: držím palce :hug:

Uživatel je onlinekve-tinka
Závislačka 4469 příspěvků 6 inzerátů 11.02.18 13:31

Proc pipku nazyvas prckou? U nas je prcka i zadek. :lol:
Jinak si myslim, ze nic extra se nestalo. Znam pripady kdy si lidi strcili cipek sice do zadku, ale i s obalem. :roll: :mrgreen:

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 11.02.18 13:35

Tak prý z toho nic mít nemůže, říkala doktorka, co kámoší s kamarádkou…Kaž­dopádně díky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:40

@Tesska to nic, stane se i doktorum :mrgreen:. Zazila jsem, kdyz primar chtel vysetrit konecnik kvuli krvaceni a taky se netrefil. Je fakt, ze pani mela cca 150kg, na druhou stranu lezela zcela klidne. Poradne ale opatrne malou umyj vodou klidne opakovane, nez cipek uplne vytece. Za par hodin zkontroluj. Kdyz si nebude stezovat na bolesti, nebude cervena, vytok…tak nic, jinak muzes zavolat doktorovi.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22897 příspěvků 11.02.18 14:33

Řekla bych sliznice jako sliznice. Maximálně jí to může narušit vaginální prostředí, ale o tom pochybuju, jelikož bych řekla, že většina čípku vytekla.

j-p
Extra třída :D 11741 příspěvků 11.02.18 14:47

Bez komentáře :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >