Cirkus Šimek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 11.10.14 13:33
cirkus Šimek

Hezky den! Mám k vám dotaz Nenavstivili jste nekdo se svymi detmi CIRKUS ŠIMEK? S jakymi zviraty vystupuji? Maji artisty? Sli byste na ne znovu? Syn prinesl volnou vstupenku ze skoly, ale posledni dobou jsou cirkusy o nicem.Tak se ptam na vase zkusenosti s cirkusem ŠIMEK Dekuji

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 14:15
@Loudalka píše:
Hezky den! Mám k vám dotaz Nenavstivili jste nekdo se svymi detmi CIRKUS ŠIMEK? S jakymi zviraty vystupuji? Maji artisty? Sli byste na ne znovu? Syn prinesl volnou vstupenku ze skoly, ale posledni dobou jsou cirkusy o nicem.Tak se ptam na vase zkusenosti s cirkusem ŠIMEK Dekuji

jo dneska to tam jsou naší ocihnout pac tam chtej jit zítra s malou ale a tenhle cirkus ještě reference nemam - prijde mi hodne malej celkove a prej vsutp 250 rikala učitelka ve skolce - taky prinesla nejakou vstupenku bo co :nevim:

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 12.10.14 22:03

Tak jaky byl cirkus?

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 08:14
@Loudalka píše:
Tak jaky byl cirkus?
:cert: :cert: ani jsme tam nesli pac jsme se tam byli s nasima podivat včera před 11 to mela byt otevrena kasa a nebyla ani v 11:15 tak jsme se sli zeptat tech lidi co se staraj o zverinec zda bude prestaveni nebo kdy se bude prodávat atd a rekli nam - joo paninko my sami mevime co bude a hledali si dal svy práce takze jinak receno nezajem asi o lidi nebo co takze jsme to dal neresili a pujdem do nejakyho poradnyho cirkusu navíc zvirat tam maj hodne malo je to malej cirkus takze za tech 250 kc aby to stalo za to vůbec :nevim:
Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 13.10.14 20:14
@JayLee píše: :cert: :cert: ani jsme tam nesli pac jsme se tam byli s nasima podivat včera před 11 to mela byt otevrena kasa a nebyla ani v 11:15 tak jsme se sli zeptat tech lidi co se staraj o zverinec zda bude prestaveni nebo kdy se bude prodávat atd a rekli nam - joo paninko my sami mevime co bude a hledali si dal svy práce takze jinak receno nezajem asi o lidi nebo co takze jsme to dal neresili a pujdem do nejakyho poradnyho cirkusu navíc zvirat tam maj hodne malo je to malej cirkus takze za tech 250 kc aby to stalo za to vůbec :nevim:

díky za info. My byli na jare na cirkusu Carini a to bylo celkem fajn

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 20:33
@Loudalka píše:
díky za info. My byli na jare na cirkusu Carini a to bylo celkem fajn

vůbec nz :pankac: tak ten vůbec neznam covece :think: ale hlavne, ze se libilo :kytka:

Miraell
Závislačka 3964 příspěvků 10.10.15 15:43

Ahoj. Obnovuji diskuzi. Syn dostal volnou vstupenku ve školce. Znáte někdo tento cirkus?

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 10.10.15 15:50

Také si s dovolením počkám na reakce. Teď je v Ostravě, kluci chtějí jít na slony, já cirkusy nemám ráda, tak kdo jste už byli, stojí to za to?

Čuhanka
Nováček 1 příspěvek 14.10.15 10:08

Dobrý den, můžu se zeptat, kde přesně bude mít cirkus turné a v kterém období. A jak je to se vstupenkami? Nikde jsem žádné informace nenašla. Předem děkuji za odpověď.. :)

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 15.10.15 20:58

@Čuhanka Mají profil na Facebooku, tak mrkni tam, jinde jsem nic nenašla. Dnes jsme byli na představení, jsou výborní, dětem se nejvíce líbili sloni, velbloudi a artisti. Ze tří cirkusů, které jsem v posledních letech viděla, byli nejlepší. Vstupenky se prodávají v pokladně u cirkusu přes den, i dopředu. V Ostravě jsou do neděle.

Muminki
Nováček 1 příspěvek 16.10.15 09:51

Dobry den, chtěla bych prosim vedet kde ma stanoviste v Ostrave CIRKUS SIMEK…vždy jsem videla z auta nebo busu plakaty ale na netu jsem nic nenasla…dekuji moc za odpoved

456
Nováček 1 příspěvek 21.11.15 00:17
Hodnocení

Po návštěvě cirkusu Šimek bych rád přidal své hodnocení. To proto, že před návštěvou cirkusu jsem na googlu také podobnou recenzi hledal, snad bude k užitku dalším potenciálním návštěvníkům.

1. všude se píše, že je to „nejmladší cirkus v ČR“ - souhlasím. Tady u nás v Hlinsku pořadatele (jakožto začátečníky) překvapila situace, kdy celý den prší a travnatá plocha, kde je cirkus postavený je plná bláta. Chápu, že se za běžných okolností nestane, jen tady v Hlinsku. Jako začátečnický cirkus ještě nestihli našetřit na pár metrů gumových desek, po kterých by se dalo chodit. Vždyť kdo chce jít do cirkusu se k nám nějak tím blátem přebrodí (jéžišmarjá co by ještě nechtěli)…
  1. za vstupné 250 do „lóže“ nebo 300 za „tribunu“ dostanete tentýž lístek pojmenovaný „vstupenka“ a hned po překonání bláta a vody (viz bod 1) se dostanete do šapitó, kde Vám bude hned jasno… „lóže“ tvoří 2 řady celkem pohodlných židlí a „tribunu“ 4 řady dřevěných laviček, které dříve narození pamatují z fotbalových stadionů. Kam si kdo sedne je šuma fuk, nakonec lóže je ta lepší a pohodlnější volba, vidět je z ní víc.
  1. vystoupení celkem fajn (nejsem a nikdy jsem zrovna nebyl milovníkem cirkusu), po první cca hodině je přestávka, kdy se dozvíte, že během ní se buď za 150Kč můžete vyfotit na velbloudovi (kolega se nabízel, že za 100 udělá ve photoshopu totéž), nebo jít ven podívat se do „zoo“ za 30Kč. Co by ne, naši malou ratolest bavily hlavně zvířátka, tak jsme šli. Platím 200.. menší nemáte.. nemám.. hmm já mám jen 100 a 20.. OK tak já Vám těch 50 vrátím až půjdete zpět (až po pár minutách mi došlo, že to bylo asi jaksi připravené, pokud den co den provozuji cirkus, tak tuto situaci nezažívám poprvé). Po přebrodění bahna a klopýtání o šňůry stanu ve tmě se dostáváme do stájí, kde jsou zvířata, která vlastně za chvilku opět uvidíme na scéně. Po pár minutách jdeme zpět, „vstup do zoo“ už se nevybírá, může tam kdokoli. Dříve vybírající cirkusák stojí o pár metrů dál u stánku s dalšími cirkusáky a já si nepřipadám jako taková socka, abych si šel říct o těch na slovo slíbených 50Kč. Ani mi nepřišlo, že by si mě mezi těmi pár lidmi nevšiml.

Rád bych ještě podotknul, že nemám problém za cokoli kvalitního zaplatit, dokáži ocenit dobrou práci nebo i snahu o ni. Chápu, že drezura zvířat stojí hodně času a i peněz. Ale výše popsané na mě zanechalo dojem, že bych návštěvu cirkusu nedoporučil. Kdo se chce nechat odrbat (však tady jsme jednou a víckrát sem nejedem), nechť cirkus Šimek navštíví, kdo ne, ať se vyhne obloukem. Takto se to podle mě nedělá.. :,(

sylvakavicka
Nováček 3 příspěvky 19.04.18 20:56

Dneska sme boli a bylo to uzasne slo videt ze zviratka to bavi bylo to krasne syl byl v lozi a byl nadseny z tygru a vseho prste superjsem rada ze to ti lidi i prez negativni komenty lidi delaji a daji si tu drinu s tema zviratkama :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >