Pejsek učurává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciehav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 09:16
pejsek učurává

Ahoj holky máme tří a půl měsíční fenku, od dnešního rána učůrává snad každou minutu, minimální loužičky nebo jen takové kapičky. Nevím chová se normálně, hraje si, ale mě se to nějak nezdá. Může být nastydlá nebo nevíte některá co by jí mohlo trápit? Předem děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 09:17

Veterinář ti to řekne zcela jistě ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 08.10.14 09:21

Naše čuba měla v podobném věku těžký zánět. Učůrávala, počůrávala se i ze spaní a moč byla taková hutná, lepivá. Vem malou mističku, ač zaklekne přistrč a odeber moč a dojdi s ní i se psem na veterinu. Udělají rozbor a uvidí se.

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 08.10.14 09:21

Taky máme skoro 4měsíční štěně, když jsme byli na očkování, tak nám veterinář řekl, že si máme dát pozor aby neprochladl, třeba nemáme mu mýt v zimě spodek, že muže dostat zánět močáku a že se to projevuje učuráváním a je třeba nasadit antibiotika, určitě zajdi k veterináři :kytka:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 08.10.14 09:24

Určitě zajdi na veterinu. :kytka: at je brzy v pořádku.

luciehav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 09:38

Já ji právě neoplachuju, je s námi doma jen venčit chodíme ven tak nevim :nevim: ještě do toho zvrací, snad bude v pořádku. :)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 08.10.14 09:42

@luciehav pokud ještě k tomu zvrací, tak určitě na vet.

girlie sage
Kelišová 6257 příspěvků 08.10.14 09:49

@luciehav no jen tak asi v pořádku nebude. Určitě veterinu

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 02.01.17 09:01

Máme problém se psem,
od pátku se pes (6let) počurává, fakt každou hodinku si učurne, ale jen tak pokapkách, nebo malou louži.. Hned jsem s ním šla na veterinu a tam mu napsali antibiotika, že má asi zánět močákum, takže mu je dávám, ale vubec se to nezlepšilo. Jsme z toho už neštastní, celý byt máme dochcaný, pořád jen uklízíme a vytíráme (a je to taková hustá, smradlavá moč :pocitac: ) Chodíme s ním pořád ven, ale stejně se vyčurá na schody, i když jdeme z venku domu… No poradte co s ním? Veterinář mu v týdnu udělá rentgen, ale to počurávání je hrozné…

zuza92
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 02.01.17 09:16

No pokud má zánět močáku tak s tim asi nic nenaděláte a ani on za to nemůže. Tak počkat až pořádně zaberou antibiotika mělo by to být každým dnem lepší. Snad jen dát mu pelech někam kde máte dlažbu nebo lino. Ve zverimexu jsem viděla plínky pro štěňata, ale nemám zkušenost.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 02.01.17 09:26

Nahodou granule jste nemenili? nekdy je tam vic vitaminu a mineralu nez pes vubec zvladne :nevim:.
Jinak ty plinecky bych asi taky zkusila a zmenit stravu.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3763 příspěvků 02.01.17 09:28

Měla jsem starou fenu kokra a když na tom byla už hodně špatně, tak jsem jí dávala doma plenu, normálně tu na mimčo jen jsem vždycky prostřihla otvor pro ocásek, ale ona byla v tu chvíli už chudák ležák a za týden jsme ji nechávali uspat protože další léčba nezabrala. Nevím jak by to bylo s plně pohyblivým psem, jestli by si to nesundával, nebo nežvýkal.

fíkofka
Kecalka 125 příspěvků 02.01.17 09:52

Kupte ve zdr. potřebách takové ty savé podložky pod miminka. Řekněte, že to máte pro psa a budou vědět :D a krev mu nevzali? Moč nechtěli? To je divná diagnostika - asi zánět močáku. Zkuste to podpořit brusinkovým čajem :) ať je pejskovi brzo líp :hug:

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 02.01.17 10:15

Granule jsme neměnili.. vím, že to nedělá schválně, ale myslela jsem že po třech dnech na atb se to zlepší… plenku nesnese a na jedno místo čurat taky nebude.. nejraději by čural na koberce…tak jsme ho dali na chodbu a dali mu tam pelech, načural si i do něj :-/ a nevíte jak se léčí ledvinové nebo močové kameny? kdyby to náhodou bylo ono..

fíkofka
Kecalka 125 příspěvků 02.01.17 10:32

No buď léky nebo speciální dietou a nebo chirurgicky. To zalezi na vetovi a na mnozstvi a velikosti kamenu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >