Císařský řez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 17.09.10 11:57
císařský řez

:think: *Ahoj všechný moc zdravím,chtěla bych se některe z vás zeptat na císaře za 6 týdnu se chystam k plánovanemu císaří je to už můj druhy cisař a ja jsem se chtěla zeptat některe z vás zda jset už některa podstoupila 2 císařske řezy po sobě s odestupem chtěla jsem se zeptat nejsou tam nějake rizika mam s toho 2 cisaře strach a ani nevím proč když u toho prvního jsem se vubec nebala mužete mi některa říct jake top je u druheho cisaře a jak jset se citili a ještě něco je tu některa ktera 2 rodil v ostravě porubě 2 cisařem děkují :think:

Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.09.10 12:04

Oba kluci jsou po císaři … co k tomu říct. Byla jsem spíš klidnější, že jsem věděla, co „bude“ a co mám čekat. Samozřejmě rizika jsou, ale ty jsou u každé operace, řekla bych, že dvojnásobný císař je nezvýší, ale nejsem lékař … :nevim: Taky záleží na postupu operace, u mě prostě jen fikli do staré jizvy, která možná o trošíčku víc bolela a trošínku hůř se hojila, ale to jsou jen opravdu detaily …

tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 17.09.10 12:09

Ahojky,
já mám obě holky druhým císařem :D .. a je to sice zásah do těla ale není sae čeho bát :huban: … Já měla první celkovej na rychlo a druhej neplánovaně-plánovanej :D :D ale ten jsem měla jenom lokálkou a teda byla jsem spokojená :D … dřív jsem i chodila a bolelo mě to míň než první

s tím hojením je to určo individuální, bo já jsem neměla vůbec žádné potíže s jizvou ani žádné bolesti

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 17.09.10 12:13

Ahojky, tak mám oba kluky císařem- druhý mi přišel daleko lepší. Věděla jsem, co mě čeká, tak jsem byla připravená. Moc jsem se bála prvního vstávání a musím říct, že podruhé je to daleko lepší. Zatímco u prvního jsem si sotva sama došla na záchod 3 metry, u druhého jsem bez pomoci přešla celou chodbu, zvládla se sama osprchovat… A starat se o prcka jsem zvládla taky mnohem dřív :palec:
Držím palce, ať všechno proběhne na jedničku!!

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 17.09.10 12:28

Ahojik, ja mam druhy CS za sebou pred tremi tydny. A oproti prvnimu fakt pohoda :-D
1, jsem vedela, jaky zakrok me ceka
2, bolest mensi a celkove jsem to snasela lip
3, uz jsem vedela, jak se pak hybat, abych to zvladala co nejlip a miminka si co nejdriv uzivala
Jizvu mam, rekla bych, hezci nez byla na poprve :lol: a hojila se v pohode. Jen mi jeden steh malinko zazlobil, ale Framykoin to behem dvou dnu spravil.
Moc drzim palec, at vse probehne v pohode a muzes si uzivat mimiska!! :palec: :-D

blanka111
Kecalka 139 příspěvků 17.09.10 12:46

Souhlasím s holkama.Jsem taky 2sekcích,prní v celkové,podruhé epi.Už jsem věděla jak vstát,jak se hýbat atd.Prostě jsem to líp snášela,protože jsem na to byla připravená,věděla jsem do čeho jdu.tak držím pěsti :mavam:

nikollen
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 17.09.10 15:03

tak já mám po třetím císaři a můžu říct, že pohoda :palec: …poprvé v celkové, podruhé epidurál a teď spinální…a rodila jsem v Ostravě - Porubě..a čtvrtý den jsem šla domů :wink:

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 18.09.10 19:27

Nikollen, můžu se zeptat, jaký je postup po 3. císaři?? Mně zřejmě taky čeká 3. CS, tak bych ráda věděla, co mě čeká, jestli mě třeba budou tlačit do podvázání vaječníků?

nikollen
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 19.09.10 10:49
Jodi

já už jsem se nechala podvázat po druhém císaři…nikdo mě do toho nenutil, jen my to přišli nabídnout…a stejně to ještě muselo konzilium schválit, protože jsem neměla 35 let a měla jsem jen dvě děti…třetí císař jsem měla po deseti letech…a byla jsem na umělém oplodnění :wink: a podařilo se nám to hned napoprvé a dokonce mi jeden pokus schválil revizní lékař…původně jsme si to měli celé platit sami..cca 80tisíc..nakonec nás to vyšlo na 14 tisíc :palec:

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 21.09.10 14:41

Nikollen, díky moc za odpověď!! :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >