Císařský řez, pohlaví a karty

Anonymní
15.5.16 14:16

Císařský řez, pohlaví a karty

Kartářka mi před 2 lety již správně předpověděla druhého chlapečka i císařský řez. Před časem jsem u ní byla znova a říkala mi, že velice brzy budu opět těhotná a že to bude opět chlapeček ;-). Navíc mi říkala, že to bude opět císař :,(, prvního jsem rodila normálně. Teď jsem asi těhotná a mám strach z toho císaře..je možné že se spletla? Jak to může vědět? :roll: Vždyť přece po 2 letech od císaře můžu rodit už normálně… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12745
15.5.16 14:19

Prosim te klidek. Je to kartarka ne doktor. Me rekla v odstupu nekolika let ze svatbu nevidi a uz jsem byla vdana 2×. Jasne ze muzes rodit prirozene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
15.5.16 14:22

Upřímně já na tyhle věci nevěřím, takže si myslím, že klidně můžeš rodit normálně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 14:22

Posledně se trefila, šla jsem nečekaně na akutního císaře a i ten chlapeček vyšel…Teď se vyplnilo těhotenství, i když tomu jsme šli naproti sami. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
22511
15.5.16 14:25

Prosím tě, nevěř blábolům kartářky. Holt se náhodou trefila nooo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 14:29

Já bych byla ráda, kdyby se to tentokrát nesplnilo, ale zatím se mi vše od ní plní. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
202
15.5.16 14:36

Nech to jak to je a nestresuj se podivnou předpovědí. Těš se na dítě a kartářce pak pošli sms jak jsi šťastná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
15.5.16 14:38
@Anonymní píše:
Kartářka mi před 2 lety již správně předpověděla druhého chlapečka i císařský řez. Před časem jsem u ní byla znova a říkala mi, že velice brzy budu opět těhotná a že to bude opět chlapeček ;-). Navíc mi říkala, že to bude opět císař :,(, prvního jsem rodila normálně. Teď jsem asi těhotná a mám strach z toho císaře..je možné že se spletla? Jak to může vědět? :roll: Vždyť přece po 2 letech od císaře můžu rodit už normálně… :,(

Tak to je vtipný :lol: Ty za ní teda chodíš, protože jí ty předpovědi vycházejí a teď se ptáš, jak to může vědět? Sím tě, ještě ani teda nevíš jistě, jestli jsi těhotná a už se nervuješ z císaře? A není to náhodou jedno, jak půjde to dítě ven?

• Citovat
  • Nahlásit
24837
15.5.16 14:44
@Anonymní píše:
Kartářka mi před 2 lety již správně předpověděla druhého chlapečka i císařský řez. Před časem jsem u ní byla znova a říkala mi, že velice brzy budu opět těhotná a že to bude opět chlapeček ;-). Navíc mi říkala, že to bude opět císař :,(, prvního jsem rodila normálně. Teď jsem asi těhotná a mám strach z toho císaře..je možné že se spletla? Jak to může vědět? :roll: Vždyť přece po 2 letech od císaře můžu rodit už normálně… :,(

aha, už to chápu, pardon. 1. porod ok, 2. sekce ;)

Příspěvek upraven 15.05.16 v 14:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
15.5.16 14:44
@Anonymní píše:
Já bych byla ráda, kdyby se to tentokrát nesplnilo, ale zatím se mi vše od ní plní. :oops:

no hele takhle, pokud se ti od ní všechno plní, takbych šla ais na císaře dobrovolně. budeš to mít stejně v hlavě, a psychika je u normálního porodu hodně zásadní…hlavně že ti předpovídá zdravý mimi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
15.5.16 14:45
@fragola píše:
Tak to je úspěšná věštba :lol:

já to teda pochopila, že první rodila normálně, druhý císařem, dle předpovědi, a te´d čeká 3. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
15.5.16 14:46
@slavuska1 píše:
no hele takhle, pokud se ti od ní všechno plní, takbych šla ais na císaře dobrovolně. budeš to mít stejně v hlavě, a psychika je u normálního porodu hodně zásadní…hlavně že ti předpovídá zdravý mimi :hug:

Právě. Taky bych řekla, že si o porodu rozhodla už dávno.

• Citovat
  • Nahlásit
24837
15.5.16 14:46

@slavuska1 Já vím, už mi to došlo ;) To víš, chyba mezi klávesnicí a židlí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 14:50

Bohužel se trápím, protože císař byl hrozný zážitek a do poslední chvíle to vypadalo, že budu rodit normálně, nebyla jsem na to připravená, doufala jsem, že se to nevyplní. A těhotná jsem podle testu, u doktora jsem ještě nebyla. Kdyby tady třeba byla nějaká kartarka, která by mi vysvětlila, jak se dá tohle předpovědět, jestli to jen hádají nebo jsou na tohle přímo karty?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 14:54

@slavuska1 přesně tak, 2 chlapečky už mám, jednoho přirozeně, druhého císařem pro hypoxii plodu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat