Čistění pelíšku pro psa

1
3.7.21 11:01

Čistění pelíšku pro psa

Dobrý den,

Pořídila jsem pro štěně (kříženec labradora a německého pinče) krásný obrovský pelíšek. Bohužel jsem jí ho dala příliš brzo, takže samozřejmě je pošpiněný moči :(

Prosím nemáte někdo kontakt na prádelnu nebo čistírnu kde by ho mohli vyčistit? Jedná se o výrobek 93 × 80 × 22 cm z polyesteru.
Vyčistit ho ručně na zahradě není variantou + jsem už vyzkoušela Pet Expert a jiné běžně dostupné výrobky a bez úspěchu primárně pro můj citlivý těhotenský nos, takže už je načase požádat někoho kdo to umí.

Děkují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
3.7.21 11:18

Zkuste v okolí oslovit čistírnu oděvů. Měli by si poradit. A opravdu pěkný pelíšek nechte až na později. Až bude venku z puberty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
3.7.21 11:21

Zkuste normálně buď čistírnu v okolí nebo zavolat firmu na čištění matrací, sedaček, koberců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
3.7.21 11:40

U vietnamcu maji krasne velke naducane hunate pelechy za 270,– doporucuju toto a kdyz je pelech K. O. tak ho hodim do popelnice a vubec me ty prachy nestvou… Mame staforda :srdce: bude procurana i ta vypln a tu jen tak nevycistite… Navic kdyz prijde pelech chemicky vycisten, tak s nejvetsi pravdepodobnosti si ho pes zase oznackuje…

Příspěvek upraven 03.07.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
3.7.21 11:46

Ještě jsou na trhu i pelechy vodoodpudivé. Stačí je otřít hadříkem. Ale ono až přejde čůrání do pelechu, přijde výměna zubů a začne kousání čehokoliv :mrgreen:
Takže asi nejlepší varianta bude jak píše @Speku . Koupit levný obyč pelech a když tak vyměnit. A až bude že štěněte dospělý rozumný pes, tak dát něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53562
3.7.21 11:47

To nejde rozebrat. Já mám ve všech výpln vyndavací a peru v pračce. To e jinak pěkně prodraží pořád to nosit do čistírny :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
3.7.21 12:01

Osobně zkušenost nemám, ale známá prala velkej pelech v prádlomatkiosku u Tesca (je tam i sušička) a byla maximálně spokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
3.7.21 12:05

Mám velkého psa a jedině lehátko. Mám drahé, značkové v řádech tisíců, ale 3 roky a bez vad a zcela omyvatelné a hygienické. Nestojí za to kupovat šunty ve zverimexech na pár měsíců, nakonec to vyjde ještě dráž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat