Čištění pleti 3x denně?

1829
20.3.16 06:30

Cisteni pleti a liceni

Ahoj, plet by se mela cistit rano a vecer to mi je jasne ale co kdyz se potrebuju kazdy den nalicit az tak v poledne nebo odpoledne, to si mam plet znovu cistit a pak cistit zase vecer? neni to moc cistit 3×denne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4226
20.3.16 06:33

@tvetinka :mavam: záleží na typu pleti. Pokud se Ti pleť mastí, vyčistila bych i před líčením - líp to vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
20.3.16 06:49

Mám mastnější pleť a čistím před líčením vždy :). I když to je 3× denně :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15332
20.3.16 07:36

Já se líčím v týdnu vždy ráno, když ju do práce. o víkendu dám ráno jen krém a pokud se v průběhu dne líčím, tak používám BB cream, takže to se neodličuji, ale napatlám jen ten krém. POkud bych se ale líčila klasicky, tak bych si omyla obličej micelární vodou a líčila kompletně včetně podkladových krémů a bází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25287
20.3.16 08:51

Ja se odlicuju vecer pred spanim odlicovacem a dam si cistici krem, rano si oblicej oplachnu jenom vodou, ale je fak ze nemam problemy s pleti. A jednou tydne si udelam cistici pletovou masku. Spis mi pride ze cim vickrat bych si plet cistila tim je citlivejsi, ale zalezi taky co pouzivate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8976
22.6.16 11:27

Trošku jiný dotaz, nelíčím se a nemám ani akné, ale mám citlivou a suchou plet, omývám jen vodou a mýdlem, ale chtěla bych si koupit nějakou čistící vodu nebo neco podobného. Čím čistíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51203
22.6.16 11:55
@Ilorin píše:
Trošku jiný dotaz, nelíčím se a nemám ani akné, ale mám citlivou a suchou plet, omývám jen vodou a mýdlem, ale chtěla bych si koupit nějakou čistící vodu nebo neco podobného. Čím čistíte vy?

Na suchou pleť mýdlo vůbec! :roll: :roll:
Používám micelární vodu od Garniera - ale značka asi není tak důležitá -, pokud máš suchou pleť, tak bych na oči asi použila ještě něco jemnějšího: na citlivou pleť, na oční partie nebo něco v tom duchu. Mýdlo dává pleti pekelně zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
22.6.16 12:02

@Ilorin Nepíšeš jakým mýdle, ale mýdlo na suchou a citlivou pleť asi nebude to pravé ořechové, jestli je to obyč do 100kč, naopak Clinique mají perfektní čístící a hydratující mýdla na obličej, která vyčistí dostatečně a pokud ji máš suchou, tak bych klidně mázla kokosovým olejem.
Edit: Jo a ten olej nanést na vlhkou pleť, jinak naopak vysušuje! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
22.6.16 12:56
@Ilorin píše:
Trošku jiný dotaz, nelíčím se a nemám ani akné, ale mám citlivou a suchou plet, omývám jen vodou a mýdlem, ale chtěla bych si koupit nějakou čistící vodu nebo neco podobného. Čím čistíte vy?
asi bych zkusila něco takového , já to používala jen místo sprcháče, v nouzi i šamponu, ale třeba na omlazení to má dobrý kritiky i na obličej… a nemusí to být tohle konkretně, jestli máš blíž rossman, nebo lekárnu tak tam taky určitě jsou tyhle mycí srandy pro děti a ty citlivou pleť maj…
@Frnda píše:
Edit: Jo a ten olej nanést na vlhkou pleť, jinak naopak vysušuje! :kytka:
jo s oleji souhlasím, ale kokosovej a slunečnicovej prej vysušujou… my máme i na ekzem dobrou zkušenost s olivovým lsz, nebo teď kupuju v kaufu arašídovej, ale u něj zatím těžko říct…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
22.6.16 13:02
@Ilorin píše:

Laboratoar garnier ten citici gel a cistici pletova a odlicujici osvěžující voda v jednom ;) moc hezky to vodni a je tam velice dobrej pomer ceny a kvality a uz kolik let to poizivam jinak se taky nemaluju max rasy ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2023
22.6.16 14:05

@Gosi Já mám za to, že vysušuje jen když aplikuješ na sucho, na vlhko by měl naopak promazat- sama mažu lokty, paty a dávám na vlasy, všechno na vlké a jsem spokojená. :think: Hubu mám teda mastnou, takže tam néé, tu si čistím jednou za čas trochu neobvykle alpou. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
22.6.16 14:31
@Frnda píše:
@Gosi Já mám za to, že vysušuje jen když aplikuješ na sucho, na vlhko by měl naopak promazat- sama mažu lokty, paty a dávám na vlasy, všechno na vlké a jsem spokojená. :think: Hubu mám teda mastnou, takže tam néé, tu si čistím jednou za čas trochu neobvykle alpou. :mrgreen:

no na sucho vysušujou všechny oleje, to máš pravdu… ale nám dělal hroznej problém ten slunečnicovej(i když dělám malé „olejové koupele ve sprše“) a kokosovej prej občas a akutně dobrý, ale není dobrý ho používat pořád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat