Čištění sušičky Bosch

291
3.1.21 09:13

čištění sušičky Bosch

Má někdo zkušenost čištění sušičky Bosch - kondenzační, kde nejde vyndat mřížka pro vyčištění? Kolik vás vyšlo čištění servisním technikem?

Příspěvek upraven 03.01.21 v 09:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1393
3.1.21 09:15

Prosím vás, je to Bosch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.1.21 09:24

@NinaU. tak jsem se přepsala.. a vy mi poradíte??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.1.21 09:34

@sydney11 jak moc ji mas zanesenou? Ja si ji cistim sama. Co mas za typ? Ma samocisteni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.1.21 09:42

@kateka.1 v té mřížce je vidět prach, jak ji čistíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13391
3.1.21 09:55
@sydney11 píše:
Má někdo zkušenost čištění sušičky Bosch - kondenzační, kde nejde vyndat mřížka pro vyčištění? Kolik vás vyšlo čištění servisním technikem?

Kdyz jsme vybirali susicku, prodavac nas odrazoval od tech se samocistenim, tak jsme koupili takovou, kterou manzel vycisti sam. Prodavac rikal, ze cisteni servisem stoji cca 2000 korun 8o Kdyz zavolas do servisu, tak ti cenu reknou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.1.21 10:13

@sydney11 jak ji mas dlouho? A hlavne jaky typ-mas displej, nebo jenom kolecko? To je totiz dulezite (tam se zapina program na samocisteni)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25661
3.1.21 10:27

Mám s tepelným čerpadlem, myslíš ten filtr dole? Ten jsme vyndali sami, pak se musela koupit jiná dvířka aby to šlo zavřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.1.21 10:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.1.21 12:48

@sydney11 ja mam uplne tu samou. Cistim podle tohoto videa:
https://m.youtube.com/watch?…

Akorat, ze ve videu je jiny model-do servisniho menu se dostanes:

• kolecko nastavis na casovy program studeny
  • zmacknes a porad drzis na displeji „fine adjust“
  • pri tom zmacknutem fine adjust zaroven posunes koleckem doleva na „vlna“
  • ti se ti na obrazovce objevi servisni menu
  • koleckem se posunes na P3 (suche k zehleni)
  • nechas dojet program - asi 4 kroky
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.1.21 12:57

@sydney11 jo, a ja jsem ti vlastne nenapsala, jak cistim :D

• musis vysat komletne celou susku (ja si treba na hadici vysavace prilepim paskou kartacek a tim prejedu ty mrizky
  • pak se snazim vycistit susku zezadu podle videa. Oddelam kryt a steteckem rozvyrim ty cucky na spodu. Ty nejvetsi odsaju.
  • naplnim vodou nadrzku-dulezite!!! a potom spustim prochlach
  • po projeti programu vyleju, znuvu napustim a jeste nekolikrat spustim, nez je voda cista.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 21:11

S prominutím vy jste,, blbá". Na Sušičce na fotce je napsáno - SelfCleaning Condenser - Samočistící kondenzátor což znamená že si to sušička čistí sama, vždy je dole u tam toho trochu vody - po tom čištění. Pokud ne a je tam prach tak je potřeba zavolat servis, že přestalo fungovat automatické čištění kondenzátoru. Pokud chcete více podrobností, tak napište ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
10.1.21 17:14

Asi nebudete úplně technický typ, („je dole u tam toho“), to hned každý ví, co asi máte namysli. Proto nevím, proč bych vám měla psát o více informací, když o tom nic nevíte a voláte si hned technika, pokud se vám ve spodní misce nebo na kondenzátoru objeví prach. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 10:53

@sydney11 prosím? Já vím co mám dělat a když paní ani neví co si kupuje tak se na mě nezlobte. Já vlastním sušičku Bosch stejné série - o trochu lepší a také mám automatické čištění takže neříkejte že nic nevím. Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat