Cizí kočka za dveřmi

12.5.20 09:28

Děkuji všem za rady. :palec:

Příspěvek upraven 12.05.20 v 09:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13376
12.5.20 09:30

No obejdi sousedy a zeptej se, čí to je kočka.

není agresivní, nic ti neudělá, jen je vyděšená, protože se zaoutlala a neví kde je doma.

nesahej na ní, nesnaž se ji chytit, pokud to s kočkama neumíš a bojíš se jich. Podstatné je, že ona se tě nejspíš bojí daleko víc, než ty.

Příspěvek upraven 12.05.20 v 09:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
12.5.20 09:31

Kočka škrábající na dveře není agresivní, ale dobývající se dovnitř, nejspíš ti neukousne žádnou část těla. No co asi, šla bych zazvonit na sousedy, jestli jim nechybí kočka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 09:33

@Ou
Děkuju za radu, jen nechci aby mi proklouzla do bytu.. Mám doma malé dítě.. Tudíž není moc možné abych mohla obejít tolik sousedů.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
12.5.20 09:34

@Middlemiddle bude chudák vyděšená… Poptej se sousedů, komu zdrhla..kocka není trhac..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13376
12.5.20 09:55
@Middlemiddle píše:
@Ou
Děkuju za radu, jen nechci aby mi proklouzla do bytu.. Mám doma malé dítě.. Tudíž není moc možné abych mohla obejít tolik sousedů.. :(

neproklouzne ti do bytu, když zjistí že škrábe na špatné dveře, natož aby něco udělala tvému dítěti.

Ale pokud nejsi schopná situaci řešit, tak holt budeš muset být zavřená a panikařit z toho, že na chodbě je ztracená kočka.

Jinak tedy vřele doporučuju dopracovat se ke zjištění, že tvoje úzkost nad tebou zcela přebírá kontrolu, protože jsi vyděšená a paralyzovaná z faktu, že někomu utekla domácí (tedy zdravá, čistá a na lidi zvyklá) kočka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
12.5.20 10:03
@Middlemiddle píše:
@Ou
Děkuju za radu, jen nechci aby mi proklouzla do bytu.. Mám doma malé dítě.. Tudíž není moc možné abych mohla obejít tolik sousedů.. :(

Tak ji vyfot a hoď inzerát na net, že se našla kočka. Nejspíš se ztratila nějaká gaučovka.
Dej ji aspoň misku s vodou. Nekrmit, nebo ti tam už zůstane ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3812
12.5.20 10:35

Mě se tohle stalo v minulém bytě, kočku jsem vzala do bytu, aby se neztratila, dole do domu jsem dala velkou ceduli s telefonním číslem. Asi za hodinu volala paní z bytu pod námi,
ještě mi později přinesla nějakou pozornost za kočku.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13376
12.5.20 10:39
@Rachel_cz píše:
Tak ji vyfot a hoď inzerát na net, že se našla kočka. Nejspíš se ztratila nějaká gaučovka.
Dej ji aspoň misku s vodou. Nekrmit, nebo ti tam už zůstane ;)

no to nejde, to by musela otevřít dveře a čelit líté šelmě! ;-)
Navíc je od sousedů, internet je zcela zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3812
12.5.20 11:13

Zakl. jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 12:30

@Konnny
Kočku jsem si zkusila vzít do bytu, pak se ozvala sousedka, moc děkuji za radu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 12:31

@Ou
Překonala jsem se. ;) Ale děkuji za radu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14783
12.5.20 12:36
@Middlemiddle píše:
@Konnny
Kočku jsem si zkusila vzít do bytu, pak se ozvala sousedka, moc děkuji za radu. :)

a teď už budeš vědět, že kočky nejsou líté šelmy, které zakusují miminka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
12.5.20 12:42

A to může být zakladatelka ráda, že se sousedka přihlásila.
Takhle jsme přišli ke kocourovi. Našla jsem ho sedět venku přede dveřma, věděla jsem, že je sousedů, ale ti se k němu nehlásili, ikdyž jsem jim ho šla ukázat.
Jejich mínus, kocour je zlatej, sice už nás vyšel na pěkný peníze, ale je to miláček :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 13:31

@stinga
Přece jen mám doma měsíční miminko, strach byl no :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu