CK Tip Travel - zkušenosti

1316
21.8.15 12:55

CK Tip Travel

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s touto CK, ja měla bohužel negativní, Letěla jsem do Itálie-Kalábrie s matkou a 5 letou dcerkou. Řekla jsem si, že chci ničím nerušenou klidnou dovolenou a tak jsme si koupili letecky - all inclusive.. Ale místo dovolené to spíše byla léčba šokem. Nejen že dovolené netrvala 8 dnů - přicestovali jsme do arealu v 21:30 a odlétali v 10h ráno, takže s přijezdového a odletového dne jsem vůbec nic neměla, už v autobuse z letiště jsem se dozvěděla že okolo rezortu nic není nejsou zde žádne autobusy, žádná možná doprava, polovinu stolu maji zarezervovano Italové - v all inclusive jidelně a první tři řady lehátek na pláži mají také zarezervované Italové!!! takže za co jsem vlastně platila těch 43000 czk? byl zde all inclusive bar kde jste meli nápoj zdarma- alkoholicky či nealko- při 40C vedrech vám nalily do 1 decil. kelímku piti :D na které čekáte ještě několik minut- paní delegátka už v autobuse vysvětlovala že zdejší Italové jsou trochu jiní :roll:, pro 800 lidi v rezortu byl zde jeden bazén, 95procent klitentely tvořily Italové, takže se tu nikdo ani z personálu nesnažil mluvit jinak než italsky- anglicky nerozuměli. V all inclusive restauraci létalo hejno vos, vubec s tim nikdo nic nedělal až člověk přestal mít chuť k jídlu, sedali si na jídlo i na mísy s občerstvením. Delegátka Eva arogantní kráva už od pohledu, nám říkala, že kdykoliv bychom měli problém máme zavolat, problem jsme měli a to veliký volali jsme v 20h, delegátka řekla, že mužeme volat když bude něco važneho i pozdě večer :D samozřejmě, že čislo měla vyplé..na all inclusiv jste nedostali vodu na pokoj, ale museli jste si čepovat vodu do prazdne vlastní petky aby jste meli vubec vodu mimo hodiny kdy byl all inclusive otevřen. Animace strašné - nejake zpivaní Italu až do rána.. Delegátka se chlubila, že vybran byl na konkurze nejlepší animační tým :D, žádnou „animaci“ krome zpívaní do pozdních hodin jsem tam nezažila a protože moje maléá neumí Italsky, tak měla smulu animatoři se tam bavily s Italskyma dětma. Nechápu, proč cestovka vůbec vede turisty do takového rezortu, kde jsou jen samí italové a nejsou zde podmínky pro turisty. Turista je zde brán jako odpad. Moře udajně 300 metru od hotelu- minimalne 600 metru jsme chodily k moři..kdyz chcete na baru napoj musite mit u sebe kartičku a připominat pri kazde objednavce - all inclusive :D, to nemluvim ani o výletě na kterém jsme byli…:D vzpomínam na Bulharsko kde za 8000czk all inclusive letecky pro jednoho bylo lépe než v Kalábrii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.8.15 13:05

My byli letos s tip travel v chorvatsku a musím říct ze my byli spokojeni…vybírali jsme tedy pečlivě a měli všechny informace, takže jsme nebyli ničím zaskočeni, i když pár lidí si stěžovalo, ale přikládám to spíše jejich neinformovanosti co čekat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:10

1. ve všeobecných smluvních podmínkách je, že cestovka má dne na dopravu tam a pak dopravu z destinace na letiště. Takže když se to zkrátí na 6 dní, nic s tím neuděláš.
2. all inclusive - jistě bylo popsáno, co vše se dá zdarma čerpat v místě určeném hotelem
3. jeden bazén - však jedete k moři, né do bazénu :zed:
4. hejno vos v restauraci - takže jedna dvě prolétly, a už tu máme hejno, předpokládám, že nad hlavou jsi měla celý úl, že?
5. strašné animace = to, že se ti nelíbí italská hudba, ještě neznamená, že se nelíbí nikomu
6. kartička u baru - tak je to jedna z možností, asi došly pásky na ruku, tak jste měli kartičku, no boooože

• a že jsi dala 43 tisíc? Vem si, že jenom 3 zpáteční letenky výjdou na cca 27 tisíc, k tomu ubytko a strava k tomu - cena ja akorát na itálii letecky.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
21.8.15 13:11

Nevím jestli Vás na CK budou Informovat o přemnožení vos v jidelně či neochotě jejich delegátky to asi né a zeptat se na to, jestli si zde turiste budou mít kde sednout, když se chtějí najíst to mně nanapadlo :D, přečetla jsem si popis zájezdu co vše nabízí a takové informace tam uvedeny nebyly bohužel zcela jiné a tak, když je to tak předložene, že mi vše vyhovuje, tak mne nenapadá na co bych se měla zvlášť CK ptát :-) holt zkušenost v budoucnu jen s ČEDOKEM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:13
@MiaRimonta píše:
Nevím jestli Vás na CK budou Informovat o přemnožení vos v jidelně či neochotě jejich delegátky to asi né a zeptat se na to, jestli si zde turiste budou mít kde sednout, když se chtějí najíst to mně nanapadlo :D, přečetla jsem si popis zájezdu co vše nabízí a takové informace tam uvedeny nebyly bohužel zcela jiné a tak, když je to tak předložene, že mi vše vyhovuje, tak mne nenapadá na co bych se měla zvlášť CK ptát :-) holt zkušenost v budoucnu jen s ČEDOKEM.

Tak je potřeba si počkat, až se místo uvolní. Když je to hotel pro 800 lidí a všichni chtějí večeři v 18 tak je to trochu problém. Stačí přijít později a místo bude určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
21.8.15 13:20

:lol: tak jsem se zasmála, do Kalabrie jsem viděla letenku levněji - jen letenku.

Blekota- že by paní delegátka z agentury? :D
1. OK
2. s all inclusive mám zkušenosti a nikde nebyl problém, že v jídelně bylo pul stolu rezervováno pro mistní, to se na mne nezlobte ale nabrat si jidlo s vybirat stul kde není napsana- rezervace a chodit po cele jidelne několik minut než se usadíš
3. ano jedu k moři ale pro 800 lidi v rezortu jeden menší bazén asi jsi nebyla nikdy v Kalabrii je tam uplně jiné klima a dusno, takže lidé se potřebuji zchladit, než dojdeš k moři pres pul kilasku, misto zminovaných 300m tak to přišlo vhod

4. ano přímo - pripadala jsem si, že mam nad hlavou celý ul, ale vosy otravovay více lidí, nezlob se, ale kdyz mas peti lete dite a kolem nej lita 5 vos kolem hlavy když jí, tak nevím co bys dělala TY!!

5. animace pro mne ma hlubší smysl zábavy než krákoraní karaoke do ráná :-) každý den

6. došli pásky? Ty mně bavíš teda :D, pásky jsme na rukách měli a i přesto jsme se museli prokazovat kartama - vyjeli nam z pokladny učet na kterem byl - 0 euro - jak smysluplné když máte all inclusive dostávat lístky ktere jsou vam k nicemu

:dance: pobavila jsi mně svým arogantním příspěvkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
21.8.15 13:24

Blekota byla jsi někdy na dovolené mimo ČR? jen taková menší otázka jestli máš vůbec pojem o tom jak ma vypadat dovolená
už vidím jak si jedeš po celoročním pracovním maratonu odpočinout a čekaš nekde v jidelně až ti někdo uvolní místo s tácem a jídlem v ruce a s 5 letým dítětem, kolem ktereho neustále létají vosy. Ale tak každý má jinou představu o dovolené :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:27
@MiaRimonta píše:
Blekota byla jsi někdy na dovolené mimo ČR? jen taková menší otázka jestli máš vůbec pojem o tom jak ma vypadat dovolená
už vidím jak si jedeš po celoročním pracovním maratonu odpočinout a čekaš nekde v jidelně až ti někdo uvolní místo s tácem a jídlem v ruce a s 5 letým dítětem, kolem ktereho neustále létají vosy. Ale tak každý má jinou představu o dovolené :D

Ano na dovolené jsem byla. Delegátka nejsem, nemám nato licenci.
To je typické čecháčkovské. O 3 židle méně a dovolená stála zaprd, vosa nás otravovala 7 dní v kuse, skoro kilometr k moři.
Hele, příště zkus vodní bungalovy (nejlépe Maledivy), tam to máš do vody jen krok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:31
@MiaRimonta píše: :lol: tak jsem se zasmála, do Kalabrie jsem viděla letenku levněji - jen letenku.

Tak sis ji měla zájezd pořídit levněji, když jsi viděla letenku levnější :zed:
Sis měla zabukovat letenku, sama zařídit transfer, hotel koupit na booking.com a měla bys to za polovinu, no!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:32
@MiaRimonta píše:

Ano, dovolená má vypadat tak, že se o mi všichni postarají a budu mít fullservis, ale pro 3 osoby za 43 tisíc je to normální obyč dovolená. Pokud chceš mít superdovolenou, je potřeba příště investovat více. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
21.8.15 13:43

Investovala jsem do Bulharska 16 000 kč pro dvě osoby :-) letecky, all inclusive a nemohla jsem si stěžovat, moře kousek, mimo hotel bylo spoustu vyžití což v Italii nehrozilo, jídlo bylo vítečné, v UZAVŘENEM lokálu a žádné rezervace zde NEEXISTOVALI jak na plíži tak na all inclusive a delegátka byla vždy po ruce ochotná, ale to jsme byly samozřejmě přes jinou CK. KTERÁ neslibovala HORY DOLY.
Já tipycký čecháček nejsem jsem nenáročná osoba, ale když mi létají vosy přímo do huby a vv mísách odkud si bereš jidlo se válí vosy :D tak asi uvažuju, že jsem hodně náročná, když jsem tohle na dovolené nečekala :D, kdybys měla děti, tak bys věděla, že když vletí tvému dítěti vosa do krku, tak je problém, ale neřeším zde jen vosy, ale celkové jsem znechucená z klamného popisu dovolené, krerý psala CK a tak jsem se chtěla podělit o zkušenosti ale holt jsem náročná :nevim: a asi bylo vše KO :lol: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
21.8.15 13:43

3 osoby 2 dospeli 1 ditě za 6 dnu dovolene ze zminovaných 8mi mi přijde 43 tisic dost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
21.8.15 13:45
@MiaRimonta píše:
3 osoby 2 dospeli 1 ditě za 6 dnu dovolene ze zminovaných 8mi mi přijde 43 tisic dost!

Tak zkus příště využít služeb booking com, extra zakup letenky, takhle to výjde levněji než přes CK, protože ti si přihodí několik desítek procent na platy prodejců, jednatele, nájmu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DonPiero-Italove
31.12.15 16:10
@MiaRimonta píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s touto CK, ja měla bohužel negativní, Letěla jsem do Itálie-Kalábrie s matkou a 5 letou dcerkou. Řekla jsem si, že chci ničím nerušenou klidnou dovolenou a tak jsme si koupili letecky - all inclusive.. Ale místo dovolené to spíše byla léčba šokem. Nejen že dovolené netrvala 8 dnů - přicestovali jsme do arealu v 21:30 a odlétali v 10h ráno, takže s přijezdového a odletového dne jsem vůbec nic neměla, už v autobuse z letiště jsem se dozvěděla že okolo rezortu nic není nejsou zde žádne autobusy, žádná možná doprava, polovinu stolu maji zarezervovano Italové - v all inclusive jidelně a první tři řady lehátek na pláži mají také zarezervované Italové!!! takže za co jsem vlastně platila těch 43000 czk? byl zde all inclusive bar kde jste meli nápoj zdarma- alkoholicky či nealko- při 40C vedrech vám nalily do 1 decil. kelímku piti :D na které čekáte ještě několik minut- paní delegátka už v autobuse vysvětlovala že zdejší Italové jsou trochu jiní :roll:, pro 800 lidi v rezortu byl zde jeden bazén, 95procent klitentely tvořily Italové, takže se tu nikdo ani z personálu nesnažil mluvit jinak než italsky- anglicky nerozuměli. V all inclusive restauraci létalo hejno vos, vubec s tim nikdo nic nedělal až člověk přestal mít chuť k jídlu, sedali si na jídlo i na mísy s občerstvením. Delegátka Eva arogantní kráva už od pohledu, nám říkala, že kdykoliv bychom měli problém máme zavolat, problem jsme měli a to veliký volali jsme v 20h, delegátka řekla, že mužeme volat když bude něco važneho i pozdě večer :D samozřejmě, že čislo měla vyplé..na all inclusiv jste nedostali vodu na pokoj, ale museli jste si čepovat vodu do prazdne vlastní petky aby jste meli vubec vodu mimo hodiny kdy byl all inclusive otevřen. Animace strašné - nejake zpivaní Italu až do rána.. Delegátka se chlubila, že vybran byl na konkurze nejlepší animační tým :D, žádnou „animaci“ krome zpívaní do pozdních hodin jsem tam nezažila a protože moje maléá neumí Italsky, tak měla smulu animatoři se tam bavily s Italskyma dětma. Nechápu, proč cestovka vůbec vede turisty do takového rezortu, kde jsou jen samí italové a nejsou zde podmínky pro turisty. Turista je zde brán jako odpad. Moře udajně 300 metru od hotelu- minimalne 600 metru jsme chodily k moři..kdyz chcete na baru napoj musite mit u sebe kartičku a připominat pri kazde objednavce - all inclusive :D, to nemluvim ani o výletě na kterém jsme byli…:D vzpomínam na Bulharsko kde za 8000czk all inclusive letecky pro jednoho bylo lépe než v Kalábrii

Italové zoufale hledá milující
ryze českou víla za závažné partnerství
Věk nedůležité
můj email je: mirto@web.de
můj Viber je 0049-162-65.24.009
salutovat
Don Piero

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu