Clomhexan a výsledky ?

109
15.6.06 13:27

Clomhexan a výsledky ?

Ahoj Holky,

chtěla bych se zeptat kdo z vás snažilek nebo už vás maminek, díky těmto pilulkám přišel k miminku a po jaké době. Díky moc za jakoukoli odpověď.

Radja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
15.6.06 13:32

Asi máš na mysli Clomhexal :?: :wink:
Já jsem ho brala, ale po druhém cyklu se mi udělaly hyperstimulační cysty, tak jsem musela do nemocnice. Ale je pravda, že jsem po něm měla pravidelně OVU.
Brala jsem ho od srpna do září a v prosinci jsem zjistila, že jsem těhulka:-). Ale jestli díky Clomhexalu, vážně nevím…
Od nás z deníčku ho brala Lennys a má trojčátka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.6.06 13:37

no tak to je super já ho budu brát od konce června do září , tak jsem zvědavá co a jak na ty cysty mě lékař upozornil i na to vícečetné těhotenství. Zajímá mě to jak je to v realitě a ne na letáčku. Dík :-) za tvou odpověď
Radja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
15.6.06 13:39

Ahoj, tak ja som tiež bola uživateľkou Clomhexalu, ale k mimi som vďaka nemu neprišla.Clomhexal mi však pomohol spustiť ovuláciu,brala som ho tri mesiace, ale potom som sa samovoľne rozhodla prestať užívať chemické prípravky a prešla som na bylinky a mám OVU pravidelne každý mesiac aj bez chémie.
Ak máš problém ,,iba,, s OVU, tak by ti k mimi mohol dopomôcť.My máme pravdepodobne aj iný problém, takže na mimi čakáme už viac ako dva roky.
Prajem nech sa čoskoro zadarí,pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.6.06 13:41

sofy my máme problému už rok a půl , ale ani já ani partner prý nemáme problém, kromě toho že se znažíme rok a půl, :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
15.6.06 13:50

Tak mně pomohl hned druhý cyklus. Na první mimi jsme čekali přes rok. Dostala jsem tyto léky a druhý cyklus jsem otěhotněla. Podruhé už to šlo samo a hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
15.6.06 13:51

Radja, no tak aj u nás to je tak,že doteraz žiaden problém nezistili,to si len ja tak hovorím,že asi nejaký problém musí byť keď to nejde…Chcela som ešte dodať,že mne Clomhexal úplne rozhodil MS.Pred tým som ju mala presnú ako hodinky 28DC a akonáhle som začala užívať Clomhexal(na striedačku s Clostilbegytom) tak cyklus som mla 31-35DC.Aj to bol dôvod prečo som sa rozhodla ísť prírodnou cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.6.06 13:56

sofy já beru na pravidelnost duphaston, a ktomu teda přístí MS clomhexal, jsem napnutá k prasknutí a každá dobrá zpráva typu otěhotněla jsem hned druhý měsíc po Clomhexalu ja pohlazením po vyprahlé duši..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
15.6.06 14:02

Radja, úplne ťa chápem.Ja som to takto prežívala pred rokom,vždy ma takéto správičky strašne nabudili a tešila som sa, že aj nám sa to podarí.Začínalo to Clomhexalom,potom to prešlo do inseminácie a s pribudajúcim sa časom po očku poškuľujem už po diskúsiach IVF…,ale nabudená som stále pri každej pozitívnej správe dodnes.Už sa len presúvam z diskúsie do diskúsie :lol: :lol: :lol:
Držím ti všetkých desať,nech sa vám to konečne podarí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.6.06 14:14

Sofy, přeji ti to samé, ať se brzy dočkáš a můžeš si hladit své bříško s laskavým úsměvem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.8.06 10:05

Ahoj, já otěhotněla hned ten první měsíc. Clomhexal jsem brala 3.-7. den cyklu 2× denně. Snad se brzy zadaří i Tobě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
21.8.06 10:25

Jsem rada, ze jste pomoci Clomhexalu mnohe otehotnely. Ja jsem ho brala tri mesice, a bohuzel vajecniky vubec nereagovaly. Mam za par dnu muj prvni odber vajicek a doufam, ze se tentokrat zadari :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
27.8.06 09:39

Ahoj a prosim ta ake bylinky beries? Ziez mi uz hormony lezu na nervy a chcem skusit dary prirody… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama