Clortimazol, narůžovělý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.03.10 20:35
Clortimazol, narůžovělý výtok

Ahoj holky, nedávno jsem zakladala diskusi na téma Canesten Combipack, který mi bohužel nezabral. Dostala jsem od gynekologa Macmiror a i po jeho dobrání svědění pokračovalo, ale už ne tak silné. Zkusila jsem Fermalac, problémy se zmírnily, ale i po jeho dobraní, opět svědění. Tak v pondělí jsem šla opět na gyndu a dostala Clortimazol čípky, ale jejich užíváním mám narůžovělý výtok. Nevíte oč se může jednat?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 25.03.10 06:29

Andrejko,já včera doužívala Clotrimazol a měla jsem po něm taky narůžovělý výtok,až krvavý,ale já myslela,že začínám menstruovat :nevim: …tak,že by ne?uvidím zítra,jestli to bude pokračovat :nevim: …a nemáš třeba před menzes?

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.03.10 06:34

Kačko, také mně to napadlo, ale mám ho mít až v neděli, občas mívám o dva dny dřív, ale ten výtok jsem měla hned v úterý, tak do menzesu ještě času dost. No a včera jsem tu globuli zapomněla užít a tak nevím co teď, zda můžu až teď ráno nebo počkat už do večera.

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 25.03.10 06:46

já myslím,že to můžeš nechat klidně až na večer…ted by to z tebe stejně vyteklo :wink: …s tím výtokem to je zajímavé,zeptám se na to dr :mavam:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.03.10 07:03

Chtěla jsem včera volat na gyndu a zeptat se na to, ale na radu doktora si dělám večer koupel z kůry dubové na hemeroidy a pak teprve aplikuji globuli. A tak mně napadlo, jestli ta barva výtoku není z té koupele, jelikož tá je hnědočervená a tou globuli to pak zanesu dovnitř, ale došlo mi že je asi blbost. Můj doktor tam dnes není, tak pokud bys Kačko volala svému, dej mi pak vědět co ti na to řekne. Díky moc. Už jsem z těch kvasinek na nervy, pořád se mi to vrací a to s manželem plánujem dítě a není kdy, když mně pořád otravujou kvasinky :zed: .

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 25.03.10 07:19

já jedu zítra na konzultaci do CARu,tak se zeptám…jinak,já jsem si zaváděla bílé tablety…jestli trpíš na časté kvasinky,tak zkus pít čaj z kontryhele a nejez jogurty,omez sladké,těsné prádlo atd…krásný den :kytka: :mavam:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.03.10 07:48

a já si myslela, že právě při těchto obtížích se mají jogurty jíst, jelikož obsahují živé kultury.

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 25.03.10 07:57

slyšela jsem názor,že jogurty jakoby zadržují plísen v těle,samozřejmě záleží na tobě..vůbec nejlepší je namazat se bílým jogurtem přímo TAM(na noc) :palec:

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 26.03.10 20:46

Andrejko,dneska jsem se ptala dr na ten Clotrimazol,ale neodpověděl mi jasně…když jsem mu řekla,že co jsem si začala zavádět ty tablety,tak jsem začla mírně krvácet,tak řek,že z toho určitě ne…ale když jsem mu řekla,že ze začátku to byl takový narůžovělý výtok,tak na to mi řekl,že to může být z toho…tak a ted babo radˇ :nevim:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 30.03.10 08:38

Ahoj Kačko, tak já jsem zkusila zavolat do lékárny a lékárnička mi říkala, že ty tablety mohou způsobovat ten narůžovělý výtok. Ale v pátek jsem dostala menstruaci, tak uvažuji jestli to nebylo i tím a měla jsem ji dostat až v neděli. Ale nepřiptala jsem se, zda v době léčení Clortimazolem se můžeme s manžou začít snažit o mimi. Myslela jsem, že do menzesu to stihnu vybrat a tak mi zbývají ještě 4 tablety a nevím, když už mám jen slabé špinění, jestli je už můžu dobrat.

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 30.03.10 08:43

Ahoj Andrejko,klidně ty tablety dober…já krvácela,i když malinko,ale jo,po celou dobu užívání…dober tablety a hupněte s manželem na to…už ve škole nám dr říkal,že po léčbě je to prostředí jako pohnojené,takže by se vám mohlo zadařit… :palec: …držím vám palečky,at to vyjde :mavam:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 30.03.10 09:21

I kdybych to začala užívat už dnes, tak to do ovu nestihnu dobrat, dnes už mám pátý den a minulý měsíc jsem už měla ovu devátý den :-( a chtěli bychom už na to hupnout aspoň dva tři dny před ovu.

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 30.03.10 09:31

Andrejko,tím se vůbec nestresuj!!!!va­jíčko po ovulaci má čas 36 hodin na oplodnění,to vám vyjde…já bych teda byla pro,dokončit léčbu,aby se ti to nevrátilo :think:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 30.03.10 10:15

Kačko, máš pravdu, raději to doléčím a pak na to s manžou hupnem :-D. Budu spoléhat na to, že se nám zadaří hned jako u prvního. Díky moc za rady a také ti přeji ať se ti brzy zadaří :palec: .

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 30.03.10 10:19

Andrejko,třeba se tím zánětem ovulka pozdrží,tak vůbec nevěš hlavu a nechej tomu volný průběh…přeji vám hodně štěstí…měj se krásně,pa :mavam: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >