Clostilbegyt právě teď

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
710
3.11.21 11:38

Clostilbegyt prave ted

Ahoj holky, je tady nektera z vas, ktera bere nebo je brala v posledni dobe a chtela by se podelit o zkusenosti🙂ja zrovna dobrala prvni baleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33
3.11.21 12:37

@Tulipankaa Ahoj, já jej dobrala v neděli. V pondělí jsem byla u doktora na folikulometrii na levém byl folikul o velikosti 20mm, na právem 27mm, tak jsem dostala injekci Ovitrellu a teď čekám :D
Jak jsi na tom ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
3.11.21 13:00

Ahoj holky, taky beru už 4 měsíce zároveň s utrogestanem. Byla jsem u doktora a mam v 16dc 26.9mm to je prej maximální hranice mi řikal větší už by měl prasknout, ale bolest jsem žádnou necítila tak nevím. Ovu probíhá asi pozdě ://

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
3.11.21 14:02

@Konnicek Ahoj holky😊bydlim v cizině, ale v září jsem byla v ČR a můj gyn.mi tam tohle predepsal 3×. Teď jsem dobrala první balení měla jsem dva denne,26.10posledni den…na žádné kontroly nechodím. Cítím ze mě hodně píchal na obou stranách…ale bohuzel pro mě ja vím vzhledem ze to tak vyšlo oba jsme zacli novou práci zrovna ve stejnou dobu tak na sněžení úplně cas nevyšel když se doma zrovna ty dny mijime…tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
3.11.21 18:39

Ahojte.
Paní doktorka zjistila, že vůbec neovuluji. Takže…
Brala jsem dva měsíce po sobě Clostík. Vždy jeden ráno třetí den cyklu po dobu 5 dní.
Asi 2× mě bolela teochu hlava, mam stesti, že normálně fakt nebolí.
1.měsic jeden folikul. Nevyšlo to.
2.měsíc opět 5 dní po sobě. A 8 den cyklu bolest jak nikdy a ONO HELE CYSTA. Nemocenská. Po týdnu na kontrolu. Otázka asi všech: takže tento měsíc asi můžu zapomenout na ovulaci a možnost početí že? A paní doktorka na to:,,Mate 4 pěkné folikuly. Určitě se snažte!!!
Snažili jsme se a ono se i zadařilo. Takže dnes jsem dle chytrých výpočtů 5tt+1 (tedy začínám 6 týden) a trpělivě čekám na kontrolu kolik žížalek ze 4 folikulů se nám vylíhne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
3.11.21 21:10

@LeŠer jeeeee velká gratulace, je fajn vidět zase někoho dalšího, komu se zadarilo s Clostikem.
A užívání jsi měla bez nějakých vedlejších účinku?
@Zuzca.K to bude dobre, uvidíš :-) To mne zase řekl: Doufám, ze z toho nebudou dvojčata :lol: a já na něho, ze už mi to je po 14 měsících snazeni opravdu jedno :nevim:
@Tulipankaa Jj kdyby tak měl člověk na to klid bez nějakých stresu. Jen si dávej pozor, nevím kde pracujes, ale pokud uzivas Clostilbegyt, tak by jsi měla být sledovaná UZV kvůli riziku vicercat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
4.11.21 04:57

@LeŠer ahoj holky tak to je fakt stesti, ze se nekomi tady z nas hned i zadarilo je to proste zazrak.ja mam jednu dceru z ivf, ale to nam doporucili tím ze se nam po 3letech snažení proste nepodařilo otěhotnět….naštěstí ivf vyšlo, ale tím ze jakoby nemame žádný zdravotní důvod chtěla jsem to zkusit takhle tak uvidíme. dneska je to 18.den od menstruace a porad mě dost picha na obou stranách, taky to tak mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.11.21 07:04

@Tulipankaa píchalo me v obou,, bocích,, protože mi šly z pravého i levého vaj dvě vajíčka zároveň. Přeju pevné nervy a nadeje nikdy ať se nevytratí. Mě žene dopředu Martina Pártlová a její věk a malá Stella

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.11.21 07:06

@Tulipankaa další věc. Dnes 5tt+2 a pochopitelně se to ve mě bije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
4.11.21 08:30

Vsuvka - mam tu nenacate baleni, ktere nebudu potrebovat, kdyby nekdo chtel za pulku ceny poslat ;) sz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
4.11.21 09:13

@Tulipankaa Cítila jsem pobolivani na obou stranách při užívání Clostiku, a první dva dny po injekci Ovitrellu, teď už je to dobre.
@LeŠer Martina Partlova je super :palec:
A kdy jdeš na UZV? Držím pěsti, aby bylo všechno vporadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.11.21 09:18

@Tulipankaa Ahoj, ja dnes beru druhy den (3. d. c) na pet dni a pak jdu 11. den na kontrolu, tak uvidime 😇 prodelala jsem leukemii ve dvou letech a nikdy jsem nemenstruovala normalne. Nejdrive se to snazili v 15 upravit duphastonem a kdyz mi ho vysadili tak jsem o menses prisla uplne. Tak me pak zaplacli antiko a byla jsem na ni az ted do 24 let nez jsem se to rozhodla resit, protoze s pritelem miminko chci..pry by se to meli dat zvladnout jen na praskach bez IVF..tak fakt uvidime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.11.21 10:02

@Konnicek zítra gynekologie. Tak jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
4.11.21 10:11

@SkruDe ahoj tak zkusim se muze vsechno 💜jinak mam dceru z ivf a klidne bych obetovala vse mit jeste jedno i dve deti takze ani ivf se neboj kdyby prasky nepomohly :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
4.11.21 10:12

Holky a kdy a hak casto se teda snazite? az po tom ultrazvuku? nebo uz pred?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat