Co dát partnerovi ke Dni otců?

JustynkaOL
16.5.17 08:46

Co dát partnerovi ke Dni otců ?

Přemýšlím a nic mně nenapadá :nevim: chtěla bych mu s dcerkou něco věnovat, protože máme plno jiných svátků a na tatínky se moc nemyslí a ti jsou dle mně též velmi důležití :hug:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4335
16.5.17 08:54

Asi by to melo vzejit od dcery. Nevim, jak je stara, ale obrazek, vyrobit pranicko s otiskem rucky nebo triko nej tata na svete - treba ho namalovat barvami na textil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
16.5.17 09:04

@Halamka Malá má 3,5 roku, taky mně napadlo, že bychom spolu sedly a taťkovi něco vyrobily, myslím, že to by ho asi potěšilo nejvíc. Zaujal mně taky otisk, sice se to spíš asi dělá u miminek, ale líbí se mi to, to by stačila sádra klasická a nebo je potřeba, abych koupila přímo speciální sadu na otisky? Díky moc :oops:

• Citovat
  • Upravit
4359
16.5.17 09:10

Ono stačí udělat na papír otisk ručky třeba červenou barvou, domalovat stonky, listy a je to kytka, třeba ještě domalovat sluníčko a jeto :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 09:11

@JustynkaOL když jsem byla mala, tak se odlitky dělaly z klasické sádry ;) třeba do modeliny nebo hrnčířské hlíny. Takže bych volila tu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
16.5.17 09:14

Holky děkuji za super tipy, miluji tvoření ( asi po mamince :D ) a naše ďáblice taky, takže vymyslíme a vytvoříme. Jste skvělé, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Upravit
9820
16.5.17 10:04
@JustynkaOL píše:
Přemýšlím a nic mně nenapadá :nevim: chtěla bych mu s dcerkou něco věnovat, protože máme plno jiných svátků a na tatínky se moc nemyslí a ti jsou dle mně též velmi důležití :hug:

Obdobu toho, co ty jsi dostala ke dni matek :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
16.5.17 10:07

@JustynkaOL Tak našemu stačí nějaký pěkný obrázek od holek, nebo vyrobené přání :D Vystavuje si to v dílně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
16.5.17 11:16

Kdy to je? Musím se doma přihlásit o dva dary:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
16.5.17 11:34
@JustynkaOL píše:
Přemýšlím a nic mně nenapadá :nevim: chtěla bych mu s dcerkou něco věnovat, protože máme plno jiných svátků a na tatínky se moc nemyslí a ti jsou dle mně též velmi důležití :hug:

souhlasím. a kdy je vlastně svátek otců :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.5.17 11:50

Malá se narodila loni v dubnu, takže jsme si první den matek a první den otců s mužem užili víc než zdrávo :mrgreen: Máme rádi videohry, tak jsem koupila tričko a dupačky na kterých je Player One a Player Two a konzole, a pak tričko kde je hlava Darth Vadera a nápis „I am her father“, moc se mu to líbilo :mrgreen: Nosí ho když s ní jde ven :lol:
Letos je ještě pořád moc malá na nějaký zapojení, ale plánuju ji vyfotit nějak takhle podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
16.5.17 14:02

Tak den otců by měl být prý 18.6 vzkazuje zakladatelka, má ještě limit na přispěvky do diskuze, jako nováček :-)

@Havran007 to už je zachvíli, tak je nejvyšší čas si říct o ty dary, aby byl čas je koupit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama