Co jíst u bezmléčné diety

PeBe24
26.7.15 17:35

Co jist u bezmléčné diety

Ahoj maminky, poradily by jste mi co mám jíst u bezmléčné diety? Dcerka 4.měsíční má ve stolici hleny, tak bych chtěla zkusit držet dietu, jestli náhodou není alergická na BKM. Pečivo můžu normálně? zmrzlinu asi ne, že? a dál?? mléko, jogurty, másla. Salámy můžu? A stačí to držet 5 dni až týden, abych to poznala na těch jejich hlenách?? Děkuji za rady

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
26.7.15 18:03

Bezmléčnou, nebo bezlaktózovou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
26.7.15 18:06

@PeBe24 Edit: Pardon blbě jsem četla :oops: já v první chvíli myslela, že to chceš dávat malé :D
Zdržela bych se jogurtů (a jiných mléčných), zmrzlin. Máslo v menší míře

Příspěvek upraven 26.07.15 v 18:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 18:17

Take drzim zajdi do zdrave vyzivy, vyberes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 18:26

Je spousta jidel, co můžeš jist - syn to ma taky…k snidani pecivo se sunkou (bez masla), nebo treba smazeny vajicka, vareny vajicka, cizrnova pomazanka,…
Svacina ovoce, zelenina, obdoba snidane
Obedy a vecere napr.: duseny maso v mrkvi, cocka s vejcem, fazole, gulas, maso na milon způsobů, rizoto,… je opravdu spousta jide, kam nedavas mliko - jen se zamysli ;-) Neni to zas tak hrozne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
26.7.15 18:53

@PeBe24
Pokial chces srzat eliminacnu dietu, tak minimalne 3t..nejest nic z mlieka(maslo, syry, jogurty, buchty atd)
Citat zlozenie hotovych veci-niektore rohliky mleko pbsahuju, pozor na sladkosti, parky atd..
V zlozeni by nemalo byt:mleko, kasein, syrovatka-naopak nebadi maltodextrin a kyselina mlecna
Ak Ta neco napada, pytaj sa..nemlecnu srzim uz 2r

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
26.7.15 19:00

Jinak existují bezlaktozová mléka, jogurty a sýry, já to sehnala v Tescu, ale vím že třeba v globusu toho mají víc. Není to až tak strašné jak se to zprvu zdá, dost věcí se dá nahradit. Jinak to chce vysadit na déle než 5 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
26.7.15 19:27
@medunka23 píše:
Jinak existují bezlaktozová mléka, jogurty a sýry, já to sehnala v Tescu, ale vím že třeba v globusu toho mají víc. Není to až tak strašné jak se to zprvu zdá, dost věcí se dá nahradit. Jinak to chce vysadit na déle než 5 dní

bezlaktozovy vyrobok Ti u ABKm nepomoze-je zbaveny len mlecneho cukru, ne bilkoviny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12490
26.7.15 21:18
@miisenka píše:
@PeBe24
Pokial chces srzat eliminacnu dietu, tak minimalne 3t..nejest nic z mlieka(maslo, syry, jogurty, buchty atd)
Citat zlozenie hotovych veci-niektore rohliky mleko pbsahuju, pozor na sladkosti, parky atd..
V zlozeni by nemalo byt:mleko, kasein, syrovatka-naopak nebadi maltodextrin a kyselina mlecna
Ak Ta neco napada, pytaj sa..nemlecnu srzim uz 2r

Přesně tak :palec: Já držím bezmléčnou dietu už 12 let a dá se to. Jen je třeba opravdu číst složení, já si třeba jen tak chleba nebo pečivo nekoupím, aniž bych si přečetla složení, stejně tak i třeba u salámů a uzenin, mléko je kolikrát i tam, kde by ho člověk nečekal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
26.7.15 22:44
@miisenka píše:
bezlaktozovy vyrobok Ti u ABKm nepomoze-je zbaveny len mlecneho cukru, ne bilkoviny

ahá, já teď jen vyřadila laktozu, takhle daleko moje znalosti nesahají, díky za doplnění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
27.7.15 06:44
@medunka23 píše:
ahá, já teď jen vyřadila laktozu, takhle daleko moje znalosti nesahají, díky za doplnění :kytka:
:kytka: :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama