Co levného do truhlíku

213
15.5.20 16:47

Co levného do truhlíku

Ahoj holky, co může ven do truhlíku, kvete to do podzimu, a je to fakt levný? Dostala jsem spoustu truhlíku, chtěla bych je dát před barák, je tam přímé slunce celý den :think:, už tam mám muškáty, a vyhodím ven afrikany.. Hlavně aby to vydrželo i déšť, a nemuselo se to uklízet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3886
15.5.20 16:55

No nejlepší jsou ty muškáty. Ty vydrží všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4207
15.5.20 17:09
@Koroptev12 píše:
Ahoj holky, co může ven do truhlíku, kvete to do podzimu, a je to fakt levný? Dostala jsem spoustu truhlíku, chtěla bych je dát před barák, je tam přímé slunce celý den :think:, už tam mám muškáty, a vyhodím ven afrikany.. Hlavně aby to vydrželo i déšť, a nemuselo se to uklízet :lol:

Nejlepší jsou keříčkový rajčata, jsou levný, vypadá to v truhlíku krásně a ještě z toho je užitek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24575
15.5.20 17:11

Jahody, ja je mam v truhlikach na balkoně :D deti maj radost chodi to ozobavat. Jestli myslis kytky tak zustan u tech muskatu, dost vydrzi a nebude to preplacane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4528
15.5.20 17:35

Já mám ráda surfinky. Podle mě taky nenáročné. Jednou týdně přihnojím kristalonem. Letos jsem koupila už v březnu v unihobby balení 10 ks za 120,–. Už kvetou a jsou nádherné plnokvěté červené. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
15.5.20 19:42

Impatiens. Mám na přímém slunci a krásné kvetou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
15.5.20 22:20

Taky mám nejraději surfinie. Oproti muskatum přežijí i mou (ne)péči a ještě pritom vypadají dobře. :lol: Nikdy jsem je ničím nehnojila a zalevam je, jen kdyz si vzpomenu. Přesto se vždy krásně rozrostou, kvetou jako o život a nechcipnou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
15.5.20 22:22

Mimo surfinii lobuji za majoránku a tymián. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat