Co máte v tašce na kočárku?

81
2.5.20 17:11

Co máte v tašce na kočárku?

Pěkný den,
dnes jsme si přivezli domů kočárek (mimino si přivezeme výhledově taky), tak jsem se chtěl zeptat, jaké vychytávky máte ve vašich taškách (chci mít taky vychytanou tašku).

Je mi jasné, že je to hlavně na věci na přebalování, ale víte, jak to myslím. Každopádně díky za všechny odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
2.5.20 17:15

Záleží jestli bude kojit a taky na jak dlouho budeš chodit ven. Mě teď stačí organizer z dm, kam si dám peněženku, kapesníky a pití, občas plínu když jdeme na dýl. K doktorce nosím větši, nebo batůžek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
2.5.20 17:19

U miminka jsem tam měla jen ten základ, když dorostly, tak jsem tam přihodila ovocné tyčinky a kapsičky jako rychlou svačinu, když se snědla ta běžná a z nějakého důvodu nestačila. Mám žravé děti… :) Jinak jsem žádné vychytávky nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.5.20 17:33

Ja toho mela vcelku dost :-), ale spis na delsi vylety…
Dudlik, hracku, nahradni bodycko, vlhcene ubrousky, malou dezinfekci ve spreji (slo i na dudliky), latkovou plenku (dalo se pouzit i proti slunicku), pytliky na odpad (plenky), pozdeji opalovaci krem, sitku proti hmyzu a par veci pro sebe (krem na ruce, kapesnicky…) + ty prebalovaci veci.
Ale jsem trosku extrem a rada na vse vybavena. Na kratsi prochazku jsem mela taky jen ten dm organizer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
2.5.20 17:40

Ja vozila jen hračku, plinu na pusu… na zadek a vlhc. ubrousky. jo a náhradní oblečení kdyby protekla plina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9656
2.5.20 17:51

Ještě jelení můj, žvýkačky, pamlsky pro psy a paralyzer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
2.5.20 17:59

Měla jsem tam pár plen, krabičku s vlhčákama, u druhýho teda šplíchátko s mycím olejem a perlanový ubrousky, 1-2 látkové pleny, přebalovací podložku a nějaký mazadlo na prdelku. Postupně s věkem přibyla lžička na příkrm, bryndák, náhradní oblečení, hračka a krabička s křupinkama nebo ovocem(to jsem samozřejmě brala vždy čerstvé.
Na svoje věci jsem tam buď měla nějakou kapsičku a nebo jsem si prostě brala svojí kabelku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5836
2.5.20 18:06

Vychytaná taška není potřeba. Každý si tam dá, co sám potřebuje, to se člověk od člověka liší.
Třeba mně taška na kočáru suplovala batoh / kabelku, takže to samé plus potřeby pro dítě typu plínky, ubrousky a náhradní sada oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
2.5.20 18:39

Bordel :mrgreen: ne mam tam prebalovani, náhradní obleceni, pozdeji neco k piti a svačinu, dezinfekci, kapesníky, látkovou plenu, plus veci pro sebe, protoze ke kocarku uz netaham kabelku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
2.5.20 18:39

Nahradni jednorazove plinky, vlhc. ubrousky, latkovou plenu, nahradni obleceni, vodu, dudlik, hracku, penezenku, klice, presnidavky, detske krupky, papirove kapesniky…nic extra vychytaneho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
2.5.20 18:55

Úplně všechno :joy: :joy: vlhcený ubrousky, plínky, prebalovaci podlozku, latkpvou plenu, cisty body kdyby si ublinkla, nejakou hracku, susenku a hrozn. cukr pro mě, peněženku, mobil, klíče, kapesníky, z boku jsem měla pamlsky a hovnopytliky pro psa. Uvnitř pak taštičku kde jsem měla ve zmenšené verzi krém na zadek, uni krem pro sebe, balzam na rty, zrcatko, gumicky do vlasu, desinfekcni gel na ruce a desinfekcni ubrousek, naplasti, parfem, leky na alergii, paralen a mast na opary. Kojila jsem, takze jsem jen nesmela zapomenout na kojici kloboucky. Časem jsem přihodila ješte sušenky, křupky a ovocnou nebo masozeleninovou kapsičku pro malou + lahvičku s vodou. Musíš si to vychytat sama. Ono taky záleží kam a na jak dlouho budeš chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
2.5.20 18:57

Jo a dole v kočárku jsem měla pláštěnku a síťku proti hmyzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1137
2.5.20 19:10

Já jsem s druhým dítětem přešla na baťoh: věci na přebalování pro mladší, náhradní oblečení pro obě (dřív to byly i 3 sady kalhot-kalhotek pro starší, než byla bez plen jistá), dvě různé svačiny podle věku, něco na přivlecení, náplasti s obrázky, kabelku už taky nenosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
2.5.20 19:49

Já tam měla i jedno náhradní triko pro sebe. Často jsem chodila na půl den i cely den a když mu jednou prostekly hov.. na moje bílé triko.. no zkušenost :mrgreen: ta dezinfekce na dudliky a hračky je aquaaint z dm. Teď taham taky plnej kočár, ale jídla. Máme kyselinu a ji hlavně venku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
2.5.20 20:06

Náhradní oblečení pro mimino i pro batole. Kapesníky a plínu. A pak klacíčky, obaly od rýžových chlebíčků, gumovou žábu. Drobky. Písek. Návleky do šatny školky. Capáčky pro mimino. A ještě další drobky. A hlavně písek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama