Co na Vánoce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cyesis
Kecalka 220 příspěvků 24.10.08 09:23
co na vánoce??

zkušené maminky, prosím vás o radu. co myslíte že je lepší dáreček na vánoce???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Na vánoce nám bude sedm měsíců. tak prosím poraďte.
Upozorňuji nejedná se o reklamu, jen pořád koukám na pejska, na nářadíčko, na pejska, na nářadíčko, … a nevím co …
ten můj mrňous mi taky nechce říct, z čeho by měl větší radost :cry: :lol: :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Packa
Závislačka 4419 příspěvků 24.10.08 09:26

Doma nemáme teda ani jednu z hraček, ale Táda od kámošky má to nářadíčko a vyhraje si s ním krásně. Tluče do toho celý den, až to někdy leze na mozek :lol: :lol: :lol: , ale on je s tím fakt spokojený. Já bych šla asi do toho nářadí a přemýšlím, že do něj asi půjdu :lol: :lol: :lol: :lol:

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 24.10.08 09:37

Máme pejska a miluje ho

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 24.10.08 09:51

Já jsem malému koupila pejska, ale ještě nevím jak na něj bude reagovat, dostane ho na vánoce. Mě se líbí a četla jsem na něj samou chválu.
Nařadičko neznám, ale jsem ráda, že o něm teď vím, třeba to bude dobry typ na další dárek, třeba na narozeniny :wink: .

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.08 10:04

Jestli ti teda můžu poradit tak bych koupila pejska!!!!! Bude to miláček na spaní i na hraní!
Písničky se budou určitě líbit a nebudou to žádné pazvuky!

Do hraček, které vydávají různé zvuky a hluky bych určitě neinvestovala - dítku by se určitě líbily, ale aby jsi se z toho za chvíli nezbláznila!!! Znám to z vlaszní zkušenosti, hračky co dělají největší rámus jsou nejoblíbenější, ale někdy jsem na psychiatrickou léčebnu! Všichni z rodiny mají zákaz kupovat tyto příšerné hračky - teda koupit je můžou, ale pod tou podmínkou, že zůstanou u nich! Naši jich koupili několik, ale jsou schované, protože někdy je to fakt na blázinec!!!http://www.sirmi.ic.cz/smajl/280.gif

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 24.10.08 10:21

Já bych v tomhle případě taky šla raději do pejska, když mu bude teprve 7 měsíců… nářadíčko může dostat později… já se zase rozhodovala mezi pejskem a mluvícím křesílkem, a protože pejsek Elišku moc nezaujal (viděla ho u kamarádky), tak volím křesílko.

stef
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 24.10.08 11:27

Tak my jsme kupovali pejska k prvním narozeninám a hraje si s ním hodně. Nářadíčko neznám, takže nevím

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 24.10.08 11:46

Pes je gut 8) dostal ho v roce, líbil s emu, ale víc ho začal brát až kolem roka a půl…teď mu budou dva a sám si to pustí a zahraje svojí oblíbenou písničku…
Pro 7m mi přijde lepší než nářadí, dáš ho do postýlky, nářadí je fakt až pro větší :wink:

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 24.10.08 11:52

V 7 měsících bych taky asi šla do pejska, ale celkově si myslím, že do budoucna by si vyhrál víc s tím nářadíčkem … déle by mu to vydrželo.
Ale neměli jsme ani jedno, je to jen můj pocit.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 24.10.08 14:34

My jsme měly v sedmi měsících největší radost z obrovské plyšové myši. Ale nářadíčko je taky fajn. V tomhle věku spíš jén tak na cumlání, ale teď už to jede. Jen ta hračka nesměla hrát, nebo mluvit. To bylo zle.

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 24.10.08 15:23

Hokky když už tu řešíte hračky,nemáte někdo zkušenost s tímto

přemýšlím,že to koupím Davidovi k Vánocům(bude nám 6měsíců),ale manža tvrdí,že to je blbost,tak nevím.

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 24.10.08 16:18
Paradise píše:
Hokky když už tu řešíte hračky,nemáte někdo zkušenost s tímto

přemýšlím,že to koupím Davidovi k Vánocům(bude nám 6měsíců),ale manža tvrdí,že to je blbost,tak nevím.

o tom jsem taky přemýšlela, ale doma nemám, tak neporadím :oops: :)

ruza
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 24.10.08 16:26

Doma mam, prijde mi, ze v pulroce ho to moc nezajimalo, obcas ho zaujal svitici nos housenky. Az ted tomu prisel na chut (rok a pul)

andilkovaduha
Nováček 10 příspěvků 25.10.08 17:44
co na Vánoce

Ahoj,

dcerka dostala mluvícího pejska ke svým 2 měsícům a doteď je to nejlepší hračka co doma má. Střídá to s mluvící knížkou od fisher price.
Určitě investice nelituji.
Ted jí byl rok, tak dostala minulý týden nářadíčko, ale bohužel s ním si moc nehraje, líbí se jí, ale přijde mi, že čudlíky pro její malý prstíčky jdou moc ztuha, takže si spíš hraju já. :)
Co je dobrá investice, alespoň z mé zkušenosti je telefon od fisher price s ním si hraje od svého půl roku.
Ale pejsek a knížka vede na prvním místě, alespoň u mé dcerušky.
Ale zvlastní zkušenosti bych zvolila pejska. Je to báječný kamarád pro děti jak do postýlky, kočárku či autosedačky. Moc dobře si pamatuji, že jsme v jejích třech měs. nesměly bez pejska udělat ani krok, chodil s náma všude. Teď nosíme všude telefon, ale ten je alespoň skladnější. :)

těď na vánoce mám objednaného pohádkového medvídka, tak jsem na něj zvědavá.

Krásný večer a šťastnou ruku při výběru hračky

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 25.10.08 18:56

Pro 6m mimi je mluvící knížka ooravdu brzy … Elišce bylo 15 měsíců a dostane ji teprve teď k Vánocům. K 6m jsme jí pořídili mluvící hrnec od FP. Ale nijak zvlášť ji nezaujal. Zato teď je to jedna z jejích nejoblíbenějších hraček. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >