Co pořídit pro miminko?

3208
17.7.13 18:34

Co pořídit pro miminko?

Milé maminky věcí pro miminka je spousta a je těžké se v nich vyznat… Mám toho plnou hlavu a hlavně bych potřebovala dát dohromady to nejzákladnější, ale i třeba něco praktického navíc. čekám sice třetí miminko, ale s docela velkým odstupem a mám pocit, že se nabídka zněkolikanásobila :-). Můžete napsat, co pořizujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
17.7.13 18:44

@stampulka
zkus dat konkretnejsi dotaz. ja mela seznam vybavicky na dve stranky v excelu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
17.7.13 18:45

@stampulka Tak já jediné co jsem pořídila navíc je snad sterilizátor :lol: protože nekojím tak flašky jsou snad všude :mrgreen:. A zbytek dokupujeme co potřebujeme a co se nám líbí. Zatím jsem dokupovala fakt jen věci k přípravě mlíčka, jako termoska, dávkovač. Teď se nám osvědčila kosmetika Mixa a nedám dopustit na Nivea SOS jak na opruzeninky tak škrábance. Asi sem moc neporadila co? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1514
17.7.13 18:48

@stampulka tady to máš celkem přehledně https://www.emimino.cz/…iminko-5325/ ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2898
17.7.13 18:48

Mně přijde nejdůležitější:

aby mělo miminko v čem jezdit/v čem se nosit a v čem se vozit v autě, aby mělo v čem spinkat, aby se mělo v čem koupat, aby bylo něčím přikryto a mělo něco na sebe. To je dle mého nejednodušší seznam, kterým se můžeš inspirovat. Všechno ostatní můžeš pořídit za pochodu :-D :mrgreen: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
17.7.13 18:58

@Gituš
predpokladam, ze kdyz ma dve deti, tak ty zakladni potreby si umi predstavit ;)

@stampulka
ja jsem toho nakoupila fakt hooodne. ted uvazuju, co dokoupit, prikoupit, obnovit n druhe.
nedam dopustit na: prebalovaci pult s vestavenou vanickou (mame primo v koupelne), kos na pouzite plenky, lahev medela calm na pripadne dokrmeni, prirodni kosmetiku Nobilis Tilia, chuvicku s videem, kosik na pobyt pres den a popovazeni po byte, houpaci lehatko, bezdotykovy teplomer

nepouzila jsem: sterilizator (a to jsme na lahvich od 5tydne), polohovaci valecky (nenaucila jsem se), povleceni (spi pod dekou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
17.7.13 19:03

@Ali-Ali Tak s tím přebalovákem sem já prohloupla teď přebaluj na komodě, ale bolí mě záda, protože je nízká a já se zohýbám jak magor! Kdybych měla ještě někdy další tak rozhodně přebalovací pult pořídím :palec: Sem chtěla ušetřit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
17.7.13 19:06

Gituš vystihla, co bych napsala i já. Oblečků pár a pak bych dokupovala, určo něco dostanete a miminko rychle roste. Malé věci jsme některé oblékli jen jednou a hotovo. A v dnešní době, pokud nebydlíš někde hodně daleko od města a jste bez auta, tak není problém, aby tatínek sedl v případě nutnosti do auta a dokoupil. Mít pak doma zbytečnosti a ty vyhozené peníze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
17.7.13 19:13

Moc děkuji, jste rychlé… Přebalovací pult jsem měla s s oběma holčičkama, ale teď jsem se rozhodla (kvůli prostoru) pro přebalovací podložku na pračku, která stojí u vany. Musím ale najít nějakou, která bude vyhovovat rozměry.(60*60)… To se mi zatím nepodařilo. Takže: kočárek, autosedačku, vaničku, lehátko do vaničky, teploměr (není zbytečný?), ručníky, žíňky, kosmetiku (rybilka, bepanten? nebo je něco lepšího?), lehátko na krmení, dudlíky, lahvičky (2 stačí?), postýlku mám starou, ale musím matraci koupit, peřinky,… válečky jsem vlastně také používala - děkuji za připomenutí :-), co dál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
17.7.13 19:13

Pár kousků oblečení, autosedačku, postýlku, vaničku, základní chémii (myšleno mýdlo, olejíček, krém na prďku, odsavačku, borovou vodu atd), pro sichr jedno balení um, odsávačku (bez té bych zhynula), plenky, kočárek. Fertig. Víc mi přišlo zbytečné, vždycky se dalo dokoupit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
17.7.13 19:17
@stampulka píše:
Moc děkuji, jste rychlé… Přebalovací pult jsem měla s s oběma holčičkama, ale teď jsem se rozhodla (kvůli prostoru) pro přebalovací podložku na pračku, která stojí u vany. Musím ale najít nějakou, která bude vyhovovat rozměry.(60*60)… To se mi zatím nepodařilo. Takže: kočárek, autosedačku, vaničku, lehátko do vaničky, teploměr (není zbytečný?), ručníky, žíňky, kosmetiku (rybilka, bepanten? nebo je něco lepšího?), lehátko na krmení, dudlíky, lahvičky (2 stačí?), postýlku mám starou, ale musím matraci koupit, peřinky,… válečky jsem vlastně také používala - děkuji za připomenutí :-), co dál?

Bez teploměru bych umřela zase já. To jsem takhle jednou napustila vaničku, můj loket řekl OK, tatínkův loket horké a dědův taky. Než abych mímo opařila a nebo mu mrzla prcka, tak radši za mě teploměr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
17.7.13 19:24

Ahoj, nám se osvědčila cestovní postýlka-i jako ohrádka. Pro svůj klid mám i monitor dechu. Doporučuju koupit i odsavačku hlenů na vysavač-ta se dá dokoupit později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
17.7.13 19:40

Jasně… takže teploměr, odsavačku (škoda, že jsem ji vyhodila..). Holky vy jste skvělé! Já věděla na koho se obrátit :-). Teď jsem brouzdala na netu a našla jsem přebalovací podložku od Mebby z umělé pěny, ta by se na pračku vešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
17.7.13 19:41

A monitor dechu jste nějak více vybírali? Vždy dám hodně na recenze… Jaký máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
17.7.13 19:54

Já mám monitor dechu od Nanny a jsem maximálně spokojená. Bez něj ani ránu:-) Malá už má skoro rok a spí na něm pořád, ani její cestování po postýlce nevadí. Falešné poplachy nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama