Co s televizí

Anonymní
17.11.19 16:18

Co s televizi

Ahoj holky poraďte… Máme LG smart TV a je suprova. Teď jsme koupili levnou malou Hitachi do kuchyně, je to TV smart stala 4000 Kč. A dost blbne… Satelit máme pouze nahoře, dole by se muselo vrtat, kupovat kraviny k tomu atd… Chtela jsem televizi prostě víceméně přes WiFi, abych si pouštěl filmy přes YouTube. Jenže od té doby co jsme ji koupili tak blbne. Máme ji cca měsíc a signál WiFi není zase tak strašný. Vůbec mi ta WiFi tam nejde naladit, ani když tam jsem s telefonem a mám zapli hotspot. Když jsme ji poprvé vezli stim to problémem do Elektra tak tam šla úplně v pohodě.,a nechápali to. Už nevím co dělám špatně, do továrního nastavení jsem ji dala snad 1000×. Manžel už je na nervy :roll: trochu mi to dává sežrat že jsem ji prostě musela mít za každou cenu a ono tohle… :zed: Neměl jste někdo stejný problém? Popřípadě co byste poradili..? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6596
17.11.19 16:25

Nic mě nenapadá, ale sama jsi psala, že byla levná tak jestli to nebude tím? Prostě kup pořádnou tv a uvidíš jestli to je přístrojem nebo špatnou wifi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 16:27

@Natálka26 No jsem ráda že jsem měla aspoň na tuhle :mrgreen: v elektru už mi prachy nevrátí :( podle mě to wifinou nebude.. Protože když zapnu hotspot na telefonu tak to nejde stejně. A to mám uplne u toho.

• Citovat
  • Nahlásit
6697
17.11.19 16:36

Zkontrolujte si wifi a i rychlost internetu. Je mozny, ze to celkove pripojeni, uz s ostatnimi zarizenimi, proste nestiha. Pokud v prodejne jede a funguje v pohode, tak hledejte problem timto smerem.

Ze signal wifi neni spatny vite z ceho? Ze telefon ma u televize 3/5 carek? Ta televize ma treba uplne jinej prijmac. Posilte signal wifi doma. A hotspot u mobilu k tomu neslouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 16:42

@Cenarius Zkoušeli jsme dát televizi přímo k přijímaci kde to je plné. Vypli jsme všechna ostatní zařízení, druhou TV, telefony, a stejně to nepobira. Jakoby se zapne youtubko, a píše že je neplatný nějaký certifikát… Když jsme ji vezli do Elektra, tak tam to nic nepsalo. Samy říkali že WiFi mají na druhé straně prodejny a připojených milion jiných zařízení… Doma už pak televize běžela. Ale nedávno tam zase vypadl signál WiFi že to nevyhledalo vůbec žádnou. A to nám to vezme i sousedy.. Tak jsem to zase hodila do továrního nastavení, 2 dny jsem to neustále zkoumala jak to nešlo, a zničehonic to šlo. A teď opět stejná situace.. Ale už stim steluju 4 dny a dochází mi trpělivost.. Zkusíme to zase hodit přímo k 2ifi přijímaci a uvidíme no.. :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
7059
17.11.19 17:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat