Herní židle - dárek k vánocům

17.11.19 13:23

Herní židle - dárek k vánocům

Ahoj holky, omlouvám se, pokud jsem zvolila špatnou kategorii tématu, jinou podobnou jsem nemohla najít. Potřebovala bych od Vás poradit o herní židli. Blíží se vánoce a ještě nemám ani jediný dárek pro přítele. :zed: Jelikož je můj přítel ještě takové přerostlé dítě, které rádo hraje na počítači hry, tak jsem začala uvažovat o přímo herním křesle k počítači, protože on má židli úplně obyčejnou a často ho bolí záda. Pochybuji, že ho někdy přemluvím aby přestal hrát, tak alespoň aby měl pořádnou židli, kde si nebude tolik záda ničit. Jenže vůbec se v takových židlích nevyznám, je tolik druhů a tolik typů, navíc se to dělí na velikosti, takže vůbec nevím. :nevim: Není tu někdo, kdo už třeba takovou židli svému příteli/manželovi kupoval? Je tu už podobná diskuze, ale tam někdo radí pouze jednu židli a ta stojí kolem 6500 Kč, což mi přijde zase moc, mám rozpočet kolem 4500 Kč cca. Popřípadě budu moc ráda, když mi napíšete co máte vy pro přítele/manžela k vánocům, abych se mohla od vás inspirovat. :D Předem děkuji a přeji všem pěknou neděli. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2633
17.11.19 13:32

Kupujte podle nostnosti s rezervou 10-20kg.

Pak vybírejte nějakou prodyšnou. Ne imitace kůže apod. v tom se potí prd*l a navíc se to oloupe, když tam bude sedět často.

Velmi se hodí polohovatelnost jak opěrky (může si „lehnout“) a i lokentních opěrek, kde se dají výskově nastavovat. A plus je taky i hlavová opěrka.

například https://kancelarska-kresla. heureka. cz/arozzi-verona-v2/#

(nejde vlozit odkaz cely, musite si vymazat ty mezery za teckama)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5696
17.11.19 14:29

Koupila jsem manželovi k narozeninám DXRACER, konkrétně model Racing Pro RV131/NG. Je to univerzální židle. Manžel je programátor i vášnivý hráč. Je dražší, ale věřím, že vydrží, když garantují doživotní záruku na konstrukci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama