Vánoce - nejoblíbenější dárky

62
14.11.19 08:55

Vánoce - nejoblíbenější dárky

Z jakého konkrétního dárku jste měli největší radost (jako dospělí) vy nebo co se fakt líbilo vámi obdarovanym? A co by vám radost neudělalo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6009
14.11.19 09:09

Ja celkove nemam rada, kdyz mi nekdo dava kosmetiku. Mam celkem citlivou plet a malo co mi sedne.
Naopak mam rada darky nad kteryma si clovek si dal zalezet. Neni to o cene, ale treba kamaradka mi dala “voucher” na hlidani deti jeden vecer do pulnoci :) tim ze hlidani nemame, tak me strasne potesilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
14.11.19 09:11

Vánoce děláme dětem..mezi dospělými si dárky nedáváme. Takže nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
14.11.19 09:16

Myslim, ze nej darky jsou takove, kdyz se da rodine neco, co muze prozit spolecne… v dnesni uspechane dobe, kazdy dostane nejakou kravovinu, vsichni to nekam zastrci/mozna pouzijou, ale jako rodina dohromady se moc nezije… takze za me darky typu rodinna vstupenka do aquaparku/technickeho muzea/zoo atd… proste si uzit spolecny den :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
14.11.19 09:17
@smurfka píše:
Vánoce děláme dětem..mezi dospělými si dárky nedáváme. Takže nic.

Takže až budou děti velké a nebudou s vámi bydlet, tak nebudete mít dárky vůbec? 8o 8o 8o Toto moc nechápu, to neni nic proti zakladatelce, vždyť i přeci dospěláci si rádi rozbalují dárky…A to dětem nevadí, že mamka s tátou nic nedostali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
14.11.19 09:23

Z hmotných věcí mi udělaly největší radost výborné, doma vyráběné pralinky a velká Nutella. Já vím, jsem prase. :oops: Letos by mi udělal radost nový batoh a pořádné boty na výlety, ale to si obojí chci vybrat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
14.11.19 09:23
@EDDT píše:
Z jakého konkrétního dárku jste měli největší radost (jako dospělí) vy nebo co se fakt líbilo vámi obdarovanym? A co by vám radost neudělalo? :)

Ráda dostávám kvalitní parfémy to je top., stříbrné a kovové prstýnky, kořenky v designe setu, pěkná kniha, noteebook, ten jsem potřebovala teda ke studiu, oblečení, ale to si vybírám sama, ale pak ho přinese Ježíšek:-) Co nemusím? Ručníky a jednou jsem dostala kapsu na kolíčky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6653
14.11.19 09:42

Mě nejvíc potěší knihy, to je nej a knih není nikdy dost. Teď mám pár větších přání k narozeninám a na Vánoce (mám to kousek od sebe) a to předplatné na aplikaci na výuku hry na hudební nástroje, ukulele, doplnit chybějící rozměry háčků na háčkování a nějaký pěkný úložný box na příze a háčky - momentálně to u nás vypadá tak že otevřete skříňku v knihovně a padne vám k nohám klubko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
14.11.19 09:50

Loni jsem dostala andělské zvonění, které jsme měli doma, když jsme byla malá. Bohužel mamka i babička ho stihly vyhodit jako „nepotřebnej krám“ a mě to tak mrzelo! A loni jsem ho našla úplně nečekaně pod stromečkem (už pár let se znovu vyrábí) :) A velkou radost jsem měla ze setu na čaj od manžela, to bylo taky nečekaný a trefil se přesně do dekoru, kterej bych si vybrala sama (my máme jinak vkus docela odlišnej). Nemusím neosobní dárky „na honem“ z povinnosti, zvlášť pokud jde třeba o nějaký lapače prachu úplně mimo můj vkus nebo něco, co je evidentně naprosto mimo (například dostat flašku tvrdýho alkoholu od někoho, kdo mě dlouho zná, tudíž by mohl vědět, že doma prakticky vůbec nepijeme - naštěstí jen hypotetická situace).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
14.11.19 09:57

@krtek93 Jé, na ten kýč jak bič (andělské zvonění), také s nostalgií vzpomínám. Chtěla jsem ho koupit dětem, ale při pohledu na cenovku jsem si to zase rozmyslela. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67324
14.11.19 09:59
@EDDT píše:
Z jakého konkrétního dárku jste měli největší radost (jako dospělí) vy nebo co se fakt líbilo vámi obdarovanym? A co by vám radost neudělalo? :)

Dělá mi radost oblečení. Než radost se samotného hadru, ale hlavně proto, že mi ušetří ho jít vybrat do obchodu, vyzkoušet a nakoupit.
Dostávám ráda zážitky - simulátor surfování, brunch, wellness, sauna, restaurace, TEP factor - i třeba něco, co mi inspiruje tam zajít ještě i jindy nebo dát někomu dalšímu.

Nesnáším takové ty dárky pro dárky, aby mi něco někdo dal- ty věčné putovní svíčky, levné „parfémy“ a kosmetické sady od Avonu a Oriflame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
14.11.19 10:01
@modravlocka píše:
@krtek93 Jé, na ten kýč jak bič (andělské zvonění), také s nostalgií vzpomínám. Chtěla jsem ho koupit dětem, ale při pohledu na cenovku jsem si to zase rozmyslela. :lol:

Já bych si ho za tu cenu taky právě sama asi nekoupila, ale pokukuju po něm dlouho. Hlavně to bylo absolutní překvapení, vůbec jsem ho nečekala, většinou o většině dárků vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
14.11.19 10:05
@krtek93 píše:
Já bych si ho za tu cenu taky právě sama asi nekoupila, ale pokukuju po něm dlouho. Hlavně to bylo absolutní překvapení, vůbec jsem ho nečekala, většinou o většině dárků vím.

Jo, to jsou přesně ty nejlepší dárky. Třeba se Ježíšek inspiruje u vás. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75076
14.11.19 10:08

@lilith1 Ja tedy nevim, ale ja si vetsinu veci radeji vyberu sama. Potesi me nejaka drobnost jako překvapení, ale ne hejno darku, protoze se vsichni musi vzájemně obdarovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12946
14.11.19 10:11
@EDDT píše:

Ahoj,

co tak přemýšlím, tak asi největší radost muži udělala nová zimní bunda, vubec ji nečekal a byl hodně překvapený, seděla skvěle a bla krásně hřejivá. To jsme slavili poslední vánoce ve dvou, resp jsme byli u našich a ons e furt tak smál a děkoval a byl uplně unešený :mrgreen: takovou radost neměl ani z dataprojektoru co dostal následující rok, ale možná o kousíček spokojenější byl o rok předtím, když dostal nemravný poukaz :lol:

A já jsem měla loni obrovskou radost, protože jsem dostala nové obložení schodů :lol: a letos si nadělíme profi automatický kávovar, to se fakt strašně moc těším :oops: bude to skvělý, jen mě trošku tíží svědomí kvůli ceně :mrgreen:

Zároven ale mám radost i z dárku jako třeba sypané čaje, kdy je tchýně nechává míchat přesně pro mě a přihodí mi tam gumové medvídky :oops: :mrgreen: nebo třeba když dostávám od tety bylinné masti, které přímo ona vyrábí. Nebo třeba od muže jsem dostala kilový pytlík pražených pistácii :srdce: ehm, ono vlastně co není lapač prachu a kdo mi dá něco k jídlu, tak to je uplně nejvíc nejlepší :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat