Reklama

Co se to objevuje v diskuzich?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 14.03.10 15:43
Co se to objevuje v diskuzich?

Vsimla jsem si ze ve vice diskuzi pise neznamy pod prezdivkou MARSCH a jine nejake nesmyslne texty.Prikladam
 https://www.emimino.cz/…rankovani/2/#…

Reklama

Reakce:

radek-programator
Kecalka 458 příspěvků 14.03.10 15:53

Diky za upozorneni.

Jedna se o spam - prispevky pridava automat. Urcite to budeme resit a zabranime tomu :-)

U podobnych a jinych reklamnich prispevku, na ktere na eMiminu narazite prosim pouzivejte odkaz „Nahlasit prispevek jako nevhodny“.

Diky moc! :-)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 14.03.10 15:59

Jo, aha - takové …oviny (ale v němčině) mně už dřív chodily do mojí mailové schránky na Seznamu. Tady jsem si myslel, že je to další „budulínkovina“. Tak teď už je mně to jasné… :-)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >