Co se ztvrdlou vánočkou?

2454
19.6.13 13:57

Co se ztvrdlou vánočkou?

Dobré odpoledne,

Tady mi snad někdo poradí. Na Vánoce jsme dali do mrazáku vánočku, kterou jsme nesnědli. Teď jsme nakupovali hodně věcí a z důvodu nedostatku místa jsme ji museli vyndat. Nikdo ji samozřejmě nechce, v tomhle počasí, a tak nám asi ztvrdne. Nechce se mi ji vyhazovat :roll:

Máte nějaký nápad, jak ji využít? Napadla mě zatím jen žemlovka o víkendu, to by asi prošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1251
19.6.13 13:59
@adam75 píše:
Dobré odpoledne,

Tady mi snad někdo poradí. Na Vánoce jsme dali do mrazáku vánočku, kterou jsme nesnědli. Teď jsme nakupovali hodně věcí a z důvodu nedostatku místa jsme ji museli vyndat. Nikdo ji samozřejmě nechce, v tomhle počasí, a tak nám asi ztvrdne. Nechce se mi ji vyhazovat :roll:

Máte nějaký nápad, jak ji využít? Napadla mě zatím jen žemlovka o víkendu, to by asi prošlo.

jasně že žemlovka, ta je z vánočky luxusní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
19.6.13 13:59

Napadla mě jen žemlovka…takto s tvarohem, jablky, vychlazená v tom parnu, to by mohlo bodnout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
19.6.13 14:01

Nebo buchtičky s krémem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
19.6.13 14:05

Ja rozsleham vejce se slehackou a cukrem, v tom obalim platky vanocky a opekam na panvicce na masle.. pak poleju javorovym sirupem nebo se zmrzlinou.. je to luxusni dezert nebo snidane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.13 14:08

Obalit vo vajicku, vyprazit, pocukrovat, poskoricovat, podavat s kompotom… len najst niekoho kto to v tomto pocasi vyprazi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
19.6.13 14:09

Udělala bych z ní to samé, jak píše @Lolllo my teda jíme bez sirupu a zmrzliny, ale je to luxusní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
19.6.13 14:09

Někde jsem četla recept na nějaký „emerický“ bonbony z tvrdého sladkého pečiva. Rozdrobit, přidat máslo a pak podle chuti marcipán, rozinky, oříšky… uplácat kuličky a obalit v rozpuštěné čokoládě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
19.6.13 14:12

Na strouhanku a sypat do štrůdlu pod jablka:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
19.6.13 14:14
@ncc1701 píše:
Někde jsem četla recept na nějaký „emerický“ bonbony z tvrdého sladkého pečiva. Rozdrobit, přidat máslo a pak podle chuti marcipán, rozinky, oříšky… uplácat kuličky a obalit v rozpuštěné čokoládě.

to vypadá moc hezky, já bch to i jedla, ael uj přítel ne :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
19.6.13 14:28

@hofka Dobrej nápad! Tentokrát asi ne, protože strudl nemám v plánu a celou vánočku bych tam asi nenarvala. Ale zapamatuju si pro příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
19.6.13 14:29
@adam75 píše:
@hofka Dobrej nápad! Tentokrát asi ne, protože strudl nemám v plánu a celou vánočku bych tam asi nenarvala. Ale zapamatuju si pro příště.

Sušená se nezkazí:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
19.6.13 16:38

Bych vyrazila na prochajdu a nalámala jí labutím :) ale asi to nebude dostatečně oduševnělá odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat