Bazén na balkoně

2823
19.6.13 11:14

bazen na balkone

Holky máme roční dítko, máme menší balkon. Ale náš malý bazének 64cm x 25cm se tam v pohodě vleze. Včera jsem koupila bazen, aby se mohl malý osvěžit v těch horkách. Ale mojemu se to vůbec nelíbí, že by malý mohl stříkat z balkonu a pod námi jsou další dva balkony a že by to mohlo vadit sousedům. Ale vodičky tam bude mít fakt málo, tak si myslím, že to by snad nemusel být problém. Co vy, jaký máte názor? Máte bazének na balkoně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tattiana
19.6.13 11:17

Kdysi jsme dali na balkon vaničku a na podlahu kolem ní jsme vyskládala staré froté osušky a ručníky a neteklo nic :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
4312
19.6.13 11:17

Však je v tom jen voda a pokud tam nevisí prádlo neřešila bych to, max bych tam zazvonila a zeptala se jestli jim to nebude vadit, ale myslím, že každej řekne, že nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
19.6.13 11:18

Ja v tom nevidim problem.Vody tam muze mit trosku. Nebyt mala nemocna, uz se cachta taky. Vytahuju ho na balkon kazdy rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
19.6.13 11:18

Tak pod ten bazenek dej deku, pak ji ususis na snure…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
19.6.13 11:19

Máme kolem ručníky, stejně to tam zvrhla :mrgreen: Soused má pod náma zahrádku a sezení. Zrovna tam byl a smál se :mrgreen: Pokud nejsou sousedi prudiči, tak nevidím problém, v zájmu dobrých sousedských vztahů tam můžeš zazvonit a říct jim to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
19.6.13 11:19

Mame bazn na balkone, cca 120*30cm, syn uz je teda vetsi, jsou mu 4, takze tolik nelije :-) Ale minuly leta jsem vzdycky bazen oblozila staryma rucnikama, aby to neteklo dolu proudem, kdyz cakal. Jsme v 7.patre. Jinak trochu vody neresim, je to cista voda, kdyz je prutrz mracen, je to horsi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7260
19.6.13 11:20

Na sousedy prdim, vždyť je to jen voda a navíc v tomhle pařáku to dřív uschne, než si něčeho všimnou :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
19.6.13 11:20

Nás se nikdo neptal a tuhle mě od sousedů nad námi zlili tak, že jsem byla parádně mokrá, to jsem si na balkoně v poklidu četla:-D a vou nám tam cákají věčně, případně hází uschlý yktky apod, a nikdo sse nepřišel zeptat, natož omluvit, tak jestli nějak udržujete přátelský vztahy, tak bych se jich asi zeptaLA, jestli by jim to nevadilo, ale jinak bych to asi neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
19.6.13 11:21

Měli jsme bazenek na balkoně i ostatní co v bytovce měli děti. zkus to a uvidíš jestli cáká moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3183
19.6.13 11:21

Ahoj :mavam:

Mame bazenek na balkone taky - trochu vetsi, obdelnikovy. Vodu maximalne tak u sebe na balkone a v obyvaku :lol: Jinak pokud to vadi polovicce, tak muze udelat nebo koupit nejakou zastenku, kterou date k tomu balkonovymu zabradli, aby voda cakala na tu zastenu a ne dolu na sousedy a pod bazenek deku, rucniky - i kdyz mne by to prislo zbytecny - balkony by mely byt tesne nad sebou, tak ta voda by jim tam cakat nemela a protect par kapicek pres podlahu by taky nemelo :nevim: Ale - jiny kraj jiny mrav… Jiny lidi, jiny chute… uzivejte slunicka :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
19.6.13 11:25

Ahoj, my máme bazének (102 cm) od pondělí. Dcera sice trochu cáká, ale ven z balkonu se to rozhodně nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
19.6.13 11:25

V pohodě, vody je trošička, balkon to neutrhne a sousedi určitě nadávat nebudou, vždyť těch pár kapek, to při bouřce jim tam toho hrkne víc než celý váš bazének.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
19.6.13 11:26

Máme taky na balkoně, dolů to teče, sousedi si nestěžují, ale naopak mi nosí věci, které k nima od nás napadaly (balonky, bábovičky, lopatky…). Ale nemyslete si, že to nemůže nikomu vadit, ono i když se to nezdá, vody teče celkem dost, takovým tím kanálkem na odtok dešťové vody, soused ob patro pod námi je milovník kytek a sundavá si kvůli nám truhlíky :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
19.6.13 11:27

Děkuji holky :) mojemu jsem ukázala diskuzi a tak souhlasil, at ho tam dám :lol:, myslel si že to nikdo nedělá, jen já mám takový nápady :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat