Bolest v podbřišku a nutkání čůrat, ale zánět močáku to snad není

Anonymní
14.4.20 15:45

Co semnou může být?

Zdravím. Máte někdo s tímto zkušenosti? Minulý měsíc mě začalo bolet v podbřišku a měla jsem pocit, že potřebuju pořád na záchod. Myslela jsem, že by mohlo jít o zánět močáku, ale nic mě nebolelo ani nepálelo, nic. Jenom jsem pořád měla nutkání chodit na malou. Tenhle stav trval cca 4-5 dní a potom to zničehonic odeznělo. Ale předevčírem mi to začalo zase… Bolest v podbřišku a nutkání čůrat, zase nic mě nebolí ani nic. Jen tohle. Co by to mohlo způsobit? Dělala jsem si těhotenský test, který vyšel negativně. Takže těhotná být nemůžu. Ale přijde mi to divné… Že cca za 3 týdny se mi dostavily ty samé potíže. Máte někdo zkušenost? Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21293
14.4.20 15:53

Děje se mi to před ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
14.4.20 15:54

Já měla třeba něco podobného při zánětu dělohy. Bolesti a i na záchod jsem chodila častěji. Zajdi na gyndu, řeknou ti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
14.4.20 17:00

Mně stačí, když málo piju, a mám přesně tohle nutkání, že potřebuji na záchod. Jakmile se zavodním, přejde to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9290
14.4.20 17:10
@Anonymní píše:
Zdravím. Máte někdo s tímto zkušenosti? Minulý měsíc mě začalo bolet v podbřišku a měla jsem pocit, že potřebuju pořád na záchod. Myslela jsem, že by mohlo jít o zánět močáku, ale nic mě nebolelo ani nepálelo, nic. Jenom jsem pořád měla nutkání chodit na malou. Tenhle stav trval cca 4-5 dní a potom to zničehonic odeznělo. Ale předevčírem mi to začalo zase… Bolest v podbřišku a nutkání čůrat, zase nic mě nebolí ani nic. Jen tohle. Co by to mohlo způsobit? Dělala jsem si těhotenský test, který vyšel negativně. Takže těhotná být nemůžu. Ale přijde mi to divné… Že cca za 3 týdny se mi dostavily ty samé potíže. Máte někdo zkušenost? Děkuju.

To se stát může. Třeba si trochu prochladla. Tělo se s tím samo vyrovnalo. A teď se to třeba pokouší znovu. I když je nález třeba bakterie v moči, tak se hned prášky také nedávají, do určité hodnoty se předpokládá, že si tělo samo poradí. Být tebou, dala bych si brusinky a hodně bych pila. Třeba i urologický čaj. Buď v teple a věř, že se to zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 17:29

To je právě taky divný, že jsem nikde neprochladla a v teple jsem téměř pořád. Jak je ta karanténa, tak opravdu od začátku jsem jen doma. Ale možná by to mohlo být nedostatkem vody. Napadla mě ještě špatná životospráva.

• Citovat
  • Nahlásit
409
27.4.20 20:16

A nějakou mykozu nemáš? Může to souviset. Nebo nepila si více vína? To mě dráždilo. Jinak zkus preventivně treba Gynocaps Tabletky zavádět. Je to něco jako probiotika. Urologické čaje taky neuškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat