Čekám třetí dítě a partner mě opouští

Anonymní
17.5.18 09:49

Co teď-interupce

Ahojky dostala jsem se do šílené situace.Jsem těhotná. Poslední ms byla 1.3. To znamená, že jsem dnes v 11 dr. Včera mi řekl partner, že mě opouští. A já jsem si jistá, že miminko finančně sama nezvládnu. Nemam žádnou podporu, nikoho kdo by pomohl. A už dvě děti. Byli jsme spolu 13 let. Nasel si jinou. A tak jsem se rozhodla jít na interrupcí. Jenze nevím zda je to ještě možné. Ma gynekologa má do konce týdne volno. A tady půjde asi o dny. Nevite, zda je to ještě možné? Prosím nesudte mě už tak je to těžké. DEKUJI

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24945
17.5.18 09:51

Do 12tt, takže jedině do nemocnice, k jinému gynekologovi, hlavně pokud to chceš řešit tak musíš rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
17.5.18 09:52

Zajdi si přímo do nemocnice na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 09:53

Tak určitě jde zajít na jakoukoliv jinou gynekologii..

• Citovat
  • Nahlásit
3729
17.5.18 09:53
@pikola píše:
Do 12tt, takže jedině do nemocnice, k jinému gynekologovi, hlavně pokud to chceš řešit tak musíš rychle.

Presne tak…honem k jinemu gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 09:54

Dnes bych měla být konec 11 tt pokud dobře počítám. @pikola Takže začátek 12.Lze tedy až do skončeného 12 tt, že? Ke své mám jít za týden. Budu muset do té nemocnice. Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 09:55
@Anonymní píše:
Tak určitě jde zajít na jakoukoliv jinou gynekologii..
Myslíte, že mě přijmou ještě dnes? Jsem z toho hotová
  • Citovat
  • Nahlásit
24945
17.5.18 09:58

Nebo si zjisti, kde se u vás dělají interupce a přímo si tam zavolej, většinou potřebuješ doporučení od gynekologa. Oni ti to řeknou líp než my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 10:00

@pikola hned jdu hledat na netu. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
672
17.5.18 10:04

@pikola
Ta tvoje profilová fotka vždycky tak krásně sedí v nekětrých diskuzích :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
17.5.18 10:13

Zajed si na nejblizsi gynekologickou pohotovost. Tam ti,,pomuzou''.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19454
17.5.18 10:17

Nebo to zkus rovnou do nemocnice s tím, že má tvoje doktorka dovolenou a že už jsi v tolikátém týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 10:19

Všem Vám moc děkuji, nakonec jsem volala mě gynekoložce na její soukromí tel.Ani jsem nevěděla, že ho má na stránkách uvedený ( pro nutné případy)Tak mám týden na to interrupcí podstoupit. Mám se objednat do nemocnice na úterý, příští týden. A před víkend mám prý ještě čas na rozmyšlenou. Kupodivu se mi trošku ulevilo, že nemusím již dnes nebo zítra. Asi s tím tak úplně nejsem smířená. Mám strach, že interupci podstoupím a třeba bych to zvládla. Hodlám ještě zavolat příteli. Zda by finančně vykonával(sakra přeci musi)…nestačí co udělal. O miminko jsme se snažili. 13let jsme spolu a ze dne na den taková rána. Ani náznak, že by někoho měl. Nerozumím tomu.Jsem vyděšená. Z toho co bude, pro co se rozhodnu. Každopádně všem moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
3350
17.5.18 10:44
@Anonymní píše:
Všem Vám moc děkuji, nakonec jsem volala mě gynekoložce na její soukromí tel.Ani jsem nevěděla, že ho má na stránkách uvedený ( pro nutné případy)Tak mám týden na to interrupcí podstoupit. Mám se objednat do nemocnice na úterý, příští týden. A před víkend mám prý ještě čas na rozmyšlenou. Kupodivu se mi trošku ulevilo, že nemusím již dnes nebo zítra. Asi s tím tak úplně nejsem smířená. Mám strach, že interupci podstoupím a třeba bych to zvládla. Hodlám ještě zavolat příteli. Zda by finančně vykonával(sakra přeci musi)…nestačí co udělal. O miminko jsme se snažili. 13let jsme spolu a ze dne na den taková rána. Ani náznak, že by někoho měl. Nerozumím tomu.Jsem vyděšená. Z toho co bude, pro co se rozhodnu. Každopádně všem moc děkuji

Jeste mas par dni cas…zkus si to jeste jednou promyslet. Rekni to priteli, je to i jeho dite, ma povinnost na nej platit alimenty a tobe vyzivne do 2 let. Drz se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
17.5.18 11:02

Je moc dobre, ze mas jeste cas na rozmyslenou do pristiho tydne. Jednas pod tlakem novych informaci ze vcerejsiho dne, coz je naprosto pochopitelne. Toto je velke rozhodnuti, ktere potrebuje cas a jak sama pises, jeste s tim nejsi smirena. Drzim ti palce, aby ses rozhodla „spravne“ at je to jakakoliv varianta. Pokud by ses rozhodla tretatko si nechat, tak si myslim, ze je nas tu dost, kdo rad pomuze s nejakym obleckem, hrackou ci vanickou. Klidne se ozvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama