Rozvod, jsem úplně sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 22:01
rozvod-uplne sama

Prosim o radu, osobni zkusennosti. Budeme se z manzelem rozvadet. Upresneni me situace.Syn 4 roky, z me strany pouze prababicka a babicka(moje mamka-tez rozvedena-otce nemam)Manzelova rodina-skvela, velka, vsichni drzi pospolu.Muj problem je v tom, ze mam strach z nasledne samoty.Byli jsme zvykli dost casu travit s manzelovou rodinou, syn vsechny miluje-je mi jasny, ze on do rodiny bude patrit, ale mam strach z budoucich vycitek. Dalsi vec, jak zvladnu stehovani? Co pak urcite muzske prace doma? Jak se smirit a zvladnout tak zasadni zmenu v zivote, kdyz z vasi strany moc opory nebude? Da se to vubec zvladnout? Zazil nekdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumdinka
Generální žvanilka 24809 příspěvků 01.05.18 22:30

Ahoj taky se rozvádím..bud´chceš nebo nechceš, mužský práce bych neřešila, spoustu si udělám sama a co ne na to existujou firmy a třeba tzn. hodinový manžel.. a že se bojíš být sama…no ono někdy je samota mnohem lepší než toxickej vztah…začni mít ráda sama sebe…od toho se odvíjí všechno ostatní…drž se :hug:

teerax
Kecalka 216 příspěvků 01.05.18 22:34

No je to vždycky těžký, když si s někým dlouho, i když ti ten vztah třeba nic nedává..proto tolik lidí drží i v nefunkčních, nespokojených vztazích..

zvládnout se to určitě dá, možná jsou tvé obavy horší, než realita..člověk by měl v životě počítat se všema možnostma a nebýt nikdy na někom závislý a umět být i sám..
možná se ti ve výsledky uleví..určitě to zvládneš.

sagina
Kelišová 7289 příspěvků 01.05.18 22:36

A jaký vztah máš s manželovou rodinou? my spolu máme dobrý i po rozvodu, ač tedy s drahým bejvalým se nestýkám.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 01.05.18 22:36

Určitě se nerozvádíš bezdůvodně. Sama do smrti nezůstaneš, až budeš chtít, partnera si najdeš. I babičky tě můžou podpořit. Bude dobře :hug:

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 01.05.18 22:42

Je to hodně těžký, ale dá se to zvládnout.
A ještě se z toho můžeš něco naučit.
Teď tím samým procházím, skučím bolestí, ba řvu bolestí…ale vidím malinký krůčky. Základ je to nevzdat. Máš prostě dvě možnosti volby. Buď tomu propadneš a budeš se litovat třeba pořád, nebo se s tím popereš.

Anonymní  01.05.18 22:43

@sagina vztah mam kamaradsky. Rodice jsou uz starsi(meli manzela pozdeji)jsou ale hodne staromodni, daji mi urcite sezrat, ze se rozvadime-(protoze chci hlavne ja)oni jsou spolu pred 40 let manzele, neuznavaji rozvod-proste stara skola.

Anonymní  01.05.18 22:46

@KiriMaja diky za nazor. Prave, ze uz jsem se po nocich litovala dost :oops: A uz tak zit nechci ani nemuzu

Anonymní  01.05.18 22:48

@brumdinka dekuji moc, taky se drz :kytka: no skrz firmu atd, myslim, ze financne na to asi nebude, vzdycky se v rodine hodi sikovnej chlap co obcas pomuze, jenze toho nemam :,(

brumdinka
Generální žvanilka 24809 příspěvků 01.05.18 22:50
@Anonymní píše:
@brumdinka dekuji moc, taky se drz :kytka: no skrz firmu atd, myslim, ze financne na to asi nebude, vzdycky se v rodine hodi sikovnej chlap co obcas pomuze, jenze toho nemam :,(

já finance taky nemám, to je to s čím nejvíc bojuju, ale on se vždycky někdo najde..já teda mám dost kamarádů co občas když můžou pomůžou.. prostě tohle je to nejmenší co me trápí :)

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 01.05.18 22:57
@Anonymní píše:
@KiriMaja diky za nazor. Prave, ze uz jsem se po nocich litovala dost :oops: A uz tak zit nechci ani nemuzu

jojooo, to já se nalitovala až až…teď jsem týden odstěhovaná, děti po týdnu. Smutek se vrátil, na chvíli. Střídá se to jako, vrací se to, už méně často, ale stejně…

Ale pojala jsem to jako výzvu a už cítím, že pomaličku začínám čerpat ze singles života :*

Anonymní  01.05.18 23:00

@brumdinka me to trapi dost protoze-budeme se se synem stehovat do starsiho bytu a ten potrebuje poladit. Neumim si presdtavit jak to zvladnem. Kamarady mame hodne spolecne. Troufla bych si rict, ze budou drzet pri nem.Pak par manzelu od kamaradek, ktere nezmam nijak moc

Anonymní  01.05.18 23:04

@KiriMaja jee tak to drzim pesti, to je hodne cerstve.Ja uz mam zajisteny byt k 1.6-to se budeme stehovat. Vubec netusim jak to oznamim rodine :nevim: a ty reakce znamych apod, ale jsem pripravena to ustat. Musim

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 01.05.18 23:06
@Anonymní píše:
@KiriMaja jee tak to drzim pesti, to je hodne cerstve.Ja uz mam zajisteny byt k 1.6-to se budeme stehovat. Vubec netusim jak to oznamim rodine :nevim: a ty reakce znamych apod, ale jsem pripravena to ustat. Musim

musíš…kolikrát jsem si říkala, to nezvládnu, to nedám…a dala, zvládla…překvapuju sama sebe každý den…

brumdinka
Generální žvanilka 24809 příspěvků 01.05.18 23:11
@Anonymní píše:
@brumdinka me to trapi dost protoze-budeme se se synem stehovat do starsiho bytu a ten potrebuje poladit. Neumim si presdtavit jak to zvladnem. Kamarady mame hodne spolecne. Troufla bych si rict, ze budou drzet pri nem.Pak par manzelu od kamaradek, ktere nezmam nijak moc

jo já se měla stěhovat do baráku, který by taky potřeboval poladit…ve výsledku mi manžel vyhrožoval, že jestli se tam odstěhuju tak přijdu o děti, tak sem si našla podnájem a je mi líp..i ten byt je v lepšim stavu a já toho nemám tolik..hlavně mám klid 8)

a představ asi, že s ním je i má nejlepší kamarádka, i když tam už sme si to vyřikali a dobrý… protě zvládneš víc než si myslíš, jen se toho neboj :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama