Jak přežít střídavou péči a samotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 27.04.18 20:22
jak přežít střídavou péči a samotu?

Ahoj všem, bohužel se budeme rozvádět a budeme mít děti ve střídavé péči. už teď je mi hodně smutno, třeba večer, když dám děti spát. až se přestěhuju do podnájmu, neumím si představit, jak to tam týden vydržím, úplně sama. jak jste se zařídily vy? rodiče mám daleko.. děkuji za nápady a zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 27.04.18 20:27

Jako první bys měla být ráda, že s nimi chce táta trávit čas. Takže myslet pozitivně.
Je dobré si v ten týden dělat všechno na co potřebuješ klid - úklid, úřady… Dobrý je koníček nebo vzdělávání. ;)

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 27.04.18 20:29

Mně je v těchto případech velmi líto těch dětí, dospělých nikoli. Promiň.

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 27.04.18 20:31

@Ice79 nic se neděje, taky bych střídavku nechtěla, raději rozšířený styk otce, ale on o tom nechce ani slyšet. děsím se toho, že děti budou mít dva domovy, jaký zmatek jim to udělá…

Enmamma
Závislačka 3007 příspěvků 27.04.18 20:35

Střídavá péče, to jsou vandrující děti. Dle mého názoru mají být děti na jednom místě, nejlépe u matky. Drž se, víc neporadím.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 27.04.18 20:35

Já znám osobně dvě holky co vyrostli ve stridavce. Jedna od 3, druhá od 6. A obě s tím byli hrozně spokojené. Byli rády, že jsou součástí obou rodin. A ne že k jednomu rodiči jezdí jen na návštěvu. Prostě obě místa byli doma.

baracudas
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 27.04.18 20:37

Známí mají, děti šest a osm a ti si to nemůžou vynachválit. Každý z nich už má teda nového partnera a v podstatě si každý druhý víkend uzijou jako bezdetni. Wellness, kino, sklenka venku… Je mi jasné, že teď to máš čerstvé a nikoho nehledas, ale zkus nějaký sport, jak už někdo zmínil, tak studium. Hlavně, že komunikujete, to je důležité. Děti si zvyknou rychle.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 27.04.18 20:42

A střídačka týden a týden je dobrá. Znám kluka co jeho rodiče dělají krátký a dlouhý týden. A on podle toho pendluje mezi nimi. To je teprve maglajz

MartinaIrena
Extra třída :D 10222 příspěvků 27.04.18 20:53
@Enmamma píše:
Střídavá péče, to jsou vandrující děti. Dle mého názoru mají být děti na jednom místě, nejlépe u matky. Drž se, víc neporadím.

Mam stejny nazor. Ty deti jsou pak vykorenene a to neni dobry zaklad do zivota. Kdyz vlastne nemaji jeden domov…

Bábrdl
Generální žvanilka 21498 příspěvků 27.04.18 20:58
@Netopirek píše:
Já znám osobně dvě holky co vyrostli ve stridavce. Jedna od 3, druhá od 6. A obě s tím byli hrozně spokojené. Byli rády, že jsou součástí obou rodin. A ne že k jednomu rodiči jezdí jen na návštěvu. Prostě obě místa byli doma.

Já byla dřív hodně proti střídavce, ale změnila jsem názor poté, co vidím, jak to u dětí funguje. Problém s tím mají hlavně maminky, což se ale dá pochopit.

Černá vdova
Echt Kelišová 9491 příspěvků 27.04.18 21:00
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj všem, bohužel se budeme rozvádět a budeme mít děti ve střídavé péči. už teď je mi hodně smutno, třeba večer, když dám děti spát. až se přestěhuju do podnájmu, neumím si představit, jak to tam týden vydržím, úplně sama. jak jste se zařídily vy? rodiče mám daleko.. děkuji za nápady a zkušenosti.

Nějak už se zabavíš. Budeš pro sebe mít víc volného času a nějaké aktivity si určitě časem najdeš.
Proč máte SP, když jí nechceš?

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 27.04.18 21:04

@Černá vdova nezáleží to jen na mě. manžel vyhrožuje, že bude o děti bojovat :-(

Černá vdova
Echt Kelišová 9491 příspěvků 27.04.18 21:06
@lucie.krajcarova píše:
@Černá vdova nezáleží to jen na mě. manžel vyhrožuje, že bude o děti bojovat :-(

Chlapi toho nakecaj :roll:. Už se stará v tom režimu, jaký si chce vydupat? Kolik je dětem? Aspoń přibližně (školka, 1. stupeň ZŠ)…

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 27.04.18 21:13

@Černá vdova ano už teď to zkoušíme, i když bydlíme v jednom domě. ale když mám péči já, manžel bydlí v podnájmu v Praze. Postará se o vše, to jo. a doufá, že mu jinak bude pomáhat mamka. Kluci mají 4,5 roku a 9 let.

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 27.04.18 21:15
@lucie.krajcarova píše:
@Černá vdova nezáleží to jen na mě. manžel vyhrožuje, že bude o děti bojovat :-(

víš, napíšu to teď nepopulárně a asi schytám opět sodu, ale proč s ním nejdeš do toho boje? Ať vyhrožuje. Ano, říká se, že střídavou péči dávají jak na běžícím páse. No zvláštní, že zkušenosti mužů jsou jiné, pokud jim na to ženská s hrůzou v očích nepřistoupí, musí u soudu dost bojovat, aby ji dostali a to ji tedy ani omalem nedostávají většinově. Takže to nejhorší, co se ti může stát je, že mu ji soud fakt dá. Ale nebo taky ne. Takže já na tvém místě, kdybych nechtěla střídavku, tak bych ho něchala, ať si vyhrožuje a to je tak všechno, jela bych si po své lajně. Když mu na to kývneš, střídavku má, když nekývneš, tak tedy vůbec není jisté, že ji dostane.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >