Co teď s pindíkem, když lékaři nejedou v běžném režimu

Anonymní
14.4.20 13:58

Co teď s pindíkem ?

Ahoj,

potřebovala bych co teď v době covidové s klukem, už na konci loňského roku se mu stalo, že po přetažení mu nešla předkožka vrátit. Nakonec se povedlo a neřešili jsme dál, v lednu se opakovalo, to jsme skončili na pohotovosti, kde mu jí vrátili zpátky. Dětská ho prohlédla a poslala nás na urologii, pak už začali ty manévry s covidem a ještě jsme tam nebyly a od té doby už se mu to zase 2× stalo. V sobotu to vypadalo, že zase budem muset do špitálu. Volala jsem dnes dětské a ta s tím nechce mít nic společného, že prostě musíme na to chirurgii nebo urologii. A teď nevím jestli teda riskovat cestu do nemocnice nebo riskovat, že se to stane znova, nebo nějak omezit hygienu? anonym kvůli synovi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
669
14.4.20 14:00
@Anonymní píše:
Ahoj,potřebovala bych co teď v době covidové s klukem, už na konci loňského roku se mu stalo, že po přetažení mu nešla předkožka vrátit. Nakonec se povedlo a neřešili jsme dál, v lednu se opakovalo, to jsme skončili na pohotovosti, kde mu jí vrátili zpátky. Dětská ho prohlédla a poslala nás na urologii, pak už začali ty manévry s covidem a ještě jsme tam nebyly a od té doby už se mu to zase 2× stalo. V sobotu to vypadalo, že zase budem muset do špitálu. Volala jsem dnes dětské a ta s tím nechce mít nic společného, že prostě musíme na to chirurgii nebo urologii. A teď nevím jestli teda riskovat cestu do nemocnice nebo riskovat, že se to stane znova, nebo nějak omezit hygienu? anonym kvůli synovi.

Kolik je hlapeckovi? Proc tolik pretahujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34454
14.4.20 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj,potřebovala bych co teď v době covidové s klukem, už na konci loňského roku se mu stalo, že po přetažení mu nešla předkožka vrátit. Nakonec se povedlo a neřešili jsme dál, v lednu se opakovalo, to jsme skončili na pohotovosti, kde mu jí vrátili zpátky. Dětská ho prohlédla a poslala nás na urologii, pak už začali ty manévry s covidem a ještě jsme tam nebyly a od té doby už se mu to zase 2× stalo. V sobotu to vypadalo, že zase budem muset do špitálu. Volala jsem dnes dětské a ta s tím nechce mít nic společného, že prostě musíme na to chirurgii nebo urologii. A teď nevím jestli teda riskovat cestu do nemocnice nebo riskovat, že se to stane znova, nebo nějak omezit hygienu? anonym kvůli synovi.

Já bych nepřetahovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
14.4.20 14:03

@Russet souhlasim..a uz vubec ne takhle nasilim, ze to pak nejde zpet.. muze popraskat, nejaka infekce, volest, trauma… Nelamla bych to vubec… Taky mam chlapecka.. po koupeli pretahnem jen lehce co to dovoli a neresim… Do 3let vubec a pak se to resi az v 5letech pokud to nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:04

@Neuz Synovi je 8, myje se už sám a myslím, že při sprše/koupání to patří k běžné hygieně kluka, jen se objevil tento problém. Do nedávna to bylo úplně v pořádku (aspoň co můžu soudit, protože syn si na nic nestěžoval)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:05
@Neuz píše:
@Russet souhlasim..a uz vubec ne takhle nasilim, ze to pak nejde zpet.. muze popraskat, nejaka infekce, volest, trauma… Nelamla bych to vubec… Taky mam chlapecka.. po koupeli pretahnem jen lehce co to dovoli a neresim… Do 3let vubec a pak se to resi az v 5letech pokud to nejde…

Synovi je už 8 a nemyslím, že by to dělal nějak násilně. Spíš se mi zdá, že je to tím, že se mu pinda trošku zvětší a pak to nejde zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
669
14.4.20 14:06
@Anonymní píše:
@Neuz Synovi je 8, myje se už sám a myslím, že při sprše/koupání to patří k běžné hygieně kluka, jen se objevil tento problém. Do nedávna to bylo úplně v pořádku (aspoň co můžu soudit, protože syn si na nic nestěžoval)

Tak to je uz velky, tak to tezko rict… Vim ze bracha s tim mel problem az v puberte, ze se to nejak stahlo..tak to pak resili na urologii…tak bych mozn zavolala tam konzultovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34454
14.4.20 14:07
@Anonymní píše:

Nenapsala jsi, kolik mu je. Měl by to zkoušet pod vodou a nebo si kůžičku mazat, aby byla pružnější. Násilím přetahovat nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
14.4.20 14:08

Já bych zavolala, jestli vůbec přijímají. Já se synem teď musím taky běhat po doktorech a přijímají stejně jen nutné případy a mají preventivní opatření už při vstupu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:09
@Neuz píše:
Tak to je uz velky, tak to tezko rict… Vim ze bracha s tim mel problem az v puberte, ze se to nejak stahlo..tak to pak resili na urologii…tak bych mozn zavolala tam konzultovala..

No mně napadlo jestli už taky pomalu nezačíná puberta, už je mu skoro 9 a že se třeba mu roste nějak nerovnoměrně. Nebo že se začíná víc stavět i při hygieně nevím :( Bojím se mu říct ať ho nemyje, ale do nemocnice se mi teď taky nechce. Zkusím zavolat na tu urologii, ale bojím se že to bude situace, když to nevidím neporadím.

• Citovat
  • Nahlásit
34454
14.4.20 14:09

Taky bych maximálně na urologii nehnala a zavolala, co proto doma můžu udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
14.4.20 14:11
@Russet píše:
Já bych nepřetahovala.

Ani já ne… Zlatý pediatr chlap, který mi to vysvětlil jako chlap :mrgreen: Nevrtat, nepretahovat, on si to klučík v pubertě určitě spraví sám :mrgreen: Kdyby tam byl zánět, tak to poznáte, to přetahování za každou cenu je v tomhle věku naprd :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:11
@Russet píše:
Nenapsala jsi, kolik mu je. Měl by to zkoušet pod vodou a nebo si kůžičku mazat, aby byla pružnější. Násilím přetahovat nemá cenu.

Já moc nevěřím, že by dělal cokoliv násilně. On se celkově o sebe dost bojí, krev i bolest. Manžel říkal jestli třeba se nezačíná zkoumat a z toho. Promazat by jsme mohli zkusit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:13
@Betty MacDonald píše:
Ani já ne… Zlatý pediatr chlap, který mi to vysvětlil jako chlap :mrgreen: Nevrtat, nepretahovat, on si to klučík v pubertě určitě spraví sám :mrgreen: Kdyby tam byl zánět, tak to poznáte, to přetahování za každou cenu je v tomhle věku naprd :mavam:

Kluk se o to stará sám, nikdo mu na něj nešahá, když pominu situaci, že právě přiběhl že mu nejde schovat.

• Citovat
  • Nahlásit
19345
14.4.20 14:16
@Anonymní píše:
No mně napadlo jestli už taky pomalu nezačíná puberta, už je mu skoro 9 a že se třeba mu roste nějak nerovnoměrně. Nebo že se začíná víc stavět i při hygieně nevím :( Bojím se mu říct ať ho nemyje, ale do nemocnice se mi teď taky nechce. Zkusím zavolat na tu urologii, ale bojím se že to bude situace, když to nevidím neporadím.

Myslela jsem, že je kluk malý.. Ale i tak, pouč ho, co s tím a v teplé vodě může zkoušet. Hlavně nic násilím. Když to nejde přetáhnout durch, neva.. V pubertě to rozcviči :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat