Co teď s pindíkem, když lékaři nejedou v běžném režimu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
14.4.20 14:19
@Betty MacDonald píše:
Myslela jsem, že je kluk malý.. Ale i tak, pouč ho, co s tím a v teplé vodě může zkoušet. Hlavně nic násilím. Když to nejde přetáhnout durch, neva.. V pubertě to rozcviči :mavam:

Poučený byl :) s tím, že jen opatrně a nesmí to bolet. A taky, že ho nesmí nechat neschovaného. Jak jsem psala výše, trošku si myslím, že buď věkem nebo zkoumáním se mu pinda s prominutím postaví a pak to nejde zpátky. Že stáhnout mu asi jde snadno, dětská mu ho přetáhla uplně snadno tam i zpátky, když jsme tam s tím byli.

• Citovat
  • Nahlásit
17305
14.4.20 14:44
@Anonymní píše:
Poučený byl :) s tím, že jen opatrně a nesmí to bolet. A taky, že ho nesmí nechat neschovaného. Jak jsem psala výše, trošku si myslím, že buď věkem nebo zkoumáním se mu pinda s prominutím postaví a pak to nejde zpátky. Že stáhnout mu asi jde snadno, dětská mu ho přetáhla uplně snadno tam i zpátky, když jsme tam s tím byli.

Taky si myslím, že to nejde zpátky kvůli erekci (ano, máme ji už před narozením :P - zdravek kluk :lol: ).
Zkusil bych krém proti striím ( třeba Elasti-Q, nebo tak něco s hyasou a vitaminem E - tocoferol ). Existuje i takové - ehm - „babské“ cvičení: Při čurání stisknout konec předkožky. Ta se nadme (udělá „bambuli“ ) a tím se vak roztahuje (zároveň tlak způsobí i snížení erekce glans, v té chvíli to obvykle jde snadno tam i zpátky). Je to ale náhražka, bude potřebovat nejspíš nějakou kortikoidovou mast a ta je, z dobrých důvodů, na předpis. Ještě je možné přidat i doplněk stravy - menší dávku vitaminu E (trochu pomůže s vláčností pokožky).
Když se „sekne“ je možné vzít glans mezi prsty, silněji stisknout (před bolest, ne přes ní) a chvilku podržet. Glans by měl částečně ztratit erekci a pak je možné zkusit stáhnout zpět.
Když nic nepomůže, tak nezbyde než malá plastika ( ne obřízka). Nejčastěji v narkóze. Navodí se umělá erekce. V místě zaškcení se kůže nařízne podélně (většinou na dvou, nebo více místech) a pak roztáhne tak, že se řez jakoby přemění na příčný (uvolní se svírající límec) a v této poloze zajistí stehy. Dojde vlastně k výměně délky za šířku (zkrátí se a roztáhne). Nic moc brutálního. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
14.4.20 14:50

Nebo zkusit urologii mimo nemocnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 15:01
@Daisy86 píše:
Nebo zkusit urologii mimo nemocnici?

To mně nějak nenapadlo, vždycky jsem jí viděla jen v rámci nemocnice nebo polikliniky.

• Citovat
  • Nahlásit
379
14.4.20 15:27

Nevím, odkud jste, ale je i celá řada soukromých urologických smbulancí. Zkuste někam zavolat s dotazem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.20 08:05

Zvažovala bych nechat ho obrezat. Neříkám, že hned. Ale pro chlapy je toto fakt úplně nej, z mnoha hledisek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17305
20.4.20 14:29
@Janaalena píše:
Zvažovala bych nechat ho obrezat. Neříkám, že hned. Ale pro chlapy je toto fakt úplně nej, z mnoha hledisek.

Vy jste chlap a kolik je vám, že máte chlapské zkušenosti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
20.4.20 19:14

Pokud nemá skutečně potíže, tak proč obřezávat. Zbytečná narkóza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.20 19:16

@M_Vladim nejsem chlap 😀 😀 ale mám info od mužů, co to mají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17305
20.4.20 21:57
@Janaalena píše:
@M_Vladim nejsem chlap 😀 😀 ale mám info od mužů, co to mají…

Počítám, že od nadrženců do pětadvaceti. Ti mohou tak o obřízce mluvit. Hou_o hou_o, slavný soude. Po 35 letech je to na obtíž, pokud už předtím to nebylo udělané špatně. A máte to nadosmrti. Předkožka má velikost koresponďáků, nebo pohlednice, jestli chcete.
Když už tak frenulotomie udělá stejnou službu a zdaleka to není taková rána.
Je to fetišistický nesmysl. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.20 22:56

@M_Vladim právě že od starších. V Usa to dělají běžně. Ale probůh, já to nikomu nenutím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat