MS znova hned po skončení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 13:03

Co to znamená? - ms

Ahojky, včera mi měla skončit ms, včera večer jsem měla špinění, ale dneska se mi zase rozjela :( není úplně silná a je taková světle červená, co to znamená?
Ještě ms nemám pravidelnou

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
842
21.1.22 13:06

Odpovedela sis sama. Nemas pravidelnou ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
21.1.22 13:07

Nemáš ji pravidelnou a trvá to, než se to ustálí.
Jinak bohužel víc poradit nemůžeme, protože neznáme všechno okolo. Od toho právě můžeš zavolat třeba na gyndu, aby ti doktor řekl a vysvětlil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
21.1.22 13:19

Trval to než se ms ustálí. Ale jsou ženy kterým se to neustálí pořádně nikdy. Pokud začneš brát antikoncepci tak to už bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25937
21.1.22 13:21

Jak to napsat. Taky se mi stane, že na konci už nic celej den, a večer se ještě objeví flíček, a pak zase nic. Prostě tělo není stroj. Navíc, pokud se ti MS ještě ustaluje, není pravidelná, může se to změnit ještě několikrát. I věkem, jednou i těhotenstvím a dalšími hormonálními změnami.
Pokud jsi z toho nervozní, nos intimku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
21.1.22 14:01
@Mar__tanka1983 píše:
Jak to napsat. Taky se mi stane, že na konci už nic celej den, a večer se ještě objeví flíček, a pak zase nic. Prostě tělo není stroj. Navíc, pokud se ti MS ještě ustaluje, není pravidelná, může se to změnit ještě několikrát. I věkem, jednou i těhotenstvím a dalšími hormonálními změnami.
Pokud jsi z toho nervozní, nos intimku ;)

Mne se kolikrat po dnu klidu objevi ne flicek, ale poradny flek, intimka nestaci. Ale pocitam s tim, takze se chranim. Mam to po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8327
21.1.22 14:55

Taky to někdy poslední dny mívám, že dopoledne špinění, odpoledne už nic, tak si říkám hurá a další dopoledne zase trochu ano, někdy i trochu víc než den předtím. Jak psala martanka, tělo není stroj a s nepravidelnou ms to můžeš mít všelijaké. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat