Dobrá ochrana proti početí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 20:54

Dobrá ochrana proti početí?

Dobrý den je mi 16 a jsem rok s přítelem. Beru antikoncepci už víc jak rok. Chci, aby měl přítel aji kondom. Někdy ovšem není a tak aspoň přerušujeme. Myslíte, že je tohle dobrá ochrana? Antikoncepce betru tak jak mám, ale v podvědomí cítím, že i tak bych měla používat kondomy. Jaká je tedy může být šance, že bych takhle otěhotněla. Chci být zodpovědná, když sexuju už tak brzo. Děkuji za Vaše názory. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41844
20.1.22 21:02

Kondom a HA je spolehlivá ochrana. 100% je pouze no sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
20.1.22 21:07
@Russet píše:
Kondom a HA je spolehlivá ochrana. 100% je pouze no sex.

Souhlasím. Zakladatelko kondom se snaž používat, nejde jen o početí, ale i o pohlavní choroby. Pokud máš v příteli důvěru je to ok, ale jinak kondom taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:44

@Martha03 já a přítel jsme začali spát jen spolu. Nikoho jsme neměli ještě ani jeden. Takže myslím, že můžu být v klidu.

• Citovat
  • Nahlásit
1131
20.1.22 22:15
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 16 a jsem rok s přítelem. Beru antikoncepci už víc jak rok. Chci, aby měl přítel aji kondom. Někdy ovšem není a tak aspoň přerušujeme. Myslíte, že je tohle dobrá ochrana? Antikoncepce betru tak jak mám, ale v podvědomí cítím, že i tak bych měla používat kondomy. Jaká je tedy může být šance, že bych takhle otěhotněla. Chci být zodpovědná, když sexuju už tak brzo. Děkuji za Vaše názory. :)

HA a kondom jsou ok ochrana. Když se tak bojíš a na přítele se nedá spolehnout, když nemá pokaždé kondom, tak si ho nos sebou ty. Jak bylo napsáno výše, je to i proti pohlavním chorobám, člověk nikdy neví, zda je druhý věrný zvlášť u takto mladého kluka. Tím neříkám, že tě podvádí, ale chraň se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14840
20.1.22 23:03

Už zase? :roll: Brala sem antikoncepci asi 8 let a nikdy jsem neotehotnela a nic dalšího sme nepouzivali. Pokud ji bereš správně, tak je to velmi velmi spolehliva ochrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
21.1.22 02:18

V 16 letech se nedivím,,že se chceš chránit takto dvojmo, a je to moc dobře :palec:
Pokud zrovna nemáte kondom, k bezchybnému užívání HA určitě postačí i přerušovaná soulož :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat