Bolest v podbřišku a zbarvený výtok

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 12:23

Bolest v podbříšku a zbarvený výtok

Ahoooj holky,
dnes ráno jsem si při utírání všimla, že mám trochu zbarvený výtok. Jsem 18DC, nic mě nesvědí, nepálí, akorát jsem měla v noci a včera trochu bolesti v podbříšku. Udělala jsem si Rosalgin výplach a zjistila, že je to normální bělavý hlen, místy bílkovitý, který je ale místy i propojený hnědýma skvrnkama. :think: Volala jsem na gyndu, kde mi doporučila candibene na zavádění, nicméně mě nepřijde, že by to byly kvasinky či nějaký zánět, ani nevím, kde bych ho chytla, jsem pořád doma. :D :nevim: Od doby, co jsem užila ellaone tabletku (červenec/srpen) mívám špinění před ms, někdy 3 dny, někdy týden, poslední cykly je špinění stále slabší, což beru jako úspěch, ale tohle určitě není ještě ono… Myslíte, že by to mohlo značit třeba konec ovulace nebo nějaký plodný den? Něco podobného jsem měla i 13Dc, jen na pár hodin a úplně lehce a pak to přestalo a hlen byl průhledný bez zabarvení. Beru gynex, cykly mám až na to špinění víceméně pravidelné, vždy +- 27 dní. Akorát jsem od začátku cyklu teď pila kontryhelový čaj, právě do toho 13DC než se objevilo to lehounké „zašpinění“, jestli se tomu tak dá říkat. Pak jsem přestala, četla jsem, že i kontryhel může způsobovat špinění. Paradox, že já se ho chci spíše zbavit… :D Tak co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat