Zpoždění MS o 3 dny. Možné těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
17.1.22 10:45

Zpoždění MS o 3 dny. Možné těhu?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..Poslední MS byla 18.12.2021 (původně měla být 15.12, ale kvůli antibiotikam bylo zpoždění)

Teď jsem měla dostat MS 15.1.2022 ale stále nikde. Už týden mám bolesti jako před menstruaci. I teď. Stále mám pocit, jako kdyby že mě něco „teklo“.

Zkoušela jsem nahnatat čípek a je nízko. Zdál se mi spíše uzavřený a kdykoliv prst vytáhnu, je bílý..

Přijde MS nebo bych se mohla dočkat mimča? Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14770
17.1.22 10:47

Těhotensky test znáš? Doporučuji ho udelat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3017
17.1.22 10:48

To je stále dokola. Udělat si test je pro tebe rychlejší, než založit novou diskuzi, kde ti stejne nikdo odpoved neda. :zed: a jo, muzu ti rict, ze muzes byt tehotna a taky nemusis, doufam, ze ti to pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.1.22 10:49

@DandátkoP já si právě test dělala, negativní.

Vím, že mi nikdo tady nemůže říct, zda těhotná jsem nebo ne. Zajímalo mě jen, zda má někdo podobnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14770
17.1.22 10:50
@Carlie píše:
@DandátkoP já si právě test dělala, negativní.Vím, že mi nikdo tady nemůže říct, zda těhotná jsem nebo ne. Zajímalo mě jen, zda má někdo podobnou zkušenost.

Když máš negativní test tak těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
17.1.22 10:59

@Carlie nikdo nemá věšteckou kouli. Udělej si test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41774
17.1.22 11:01
@Carlie píše:
@DandátkoP já si právě test dělala, negativní.Vím, že mi nikdo tady nemůže říct, zda těhotná jsem nebo ne. Zajímalo mě jen, zda má někdo podobnou zkušenost.

Negativní test znamená NEJSI těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
17.1.22 11:01

Počkej ještě pár dní a pokud nedostaneš MS udělej test znova Já ho měla pozitivní až 10 den po vynechání. Muzes to mít déle po antibiotikách, mohla si mít ovulaci déle. Varianty jsou dvě, buď to dostaneš déle nebo jsi těhotná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.1.22 11:04

@ŠmolinkaJana dobře, děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.1.22 11:06

A jak by měl vypadat čípek při zpoždění ms/těhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
17.1.22 11:13
@Carlie píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat..Poslední MS byla 18.12.2021 (původně měla být 15.12, ale kvůli antibiotikam bylo zpoždění)

Teď jsem měla dostat MS 15.1.2022 ale stále nikde. Už týden mám bolesti jako před menstruaci. I teď. Stále mám pocit, jako kdyby že mě něco „teklo“.

Zkoušela jsem nahnatat čípek a je nízko. Zdál se mi spíše uzavřený a kdykoliv prst vytáhnu, je bílý..

Přijde MS nebo bych se mohla dočkat mimča? Předem děkuji za odpověď

Udělej si test, do dělohy ti fakt nevidíme :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
17.1.22 11:22

@Umík neříkej 2× aby tu zachvilku nebyla i fotodokumentace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
17.1.22 11:29

Vazne si takhle nekdo zkouma cipek? 8o Me nikdy nenapadlo si ho nahmatavat a cokoliv z toho odvozovat, vlastne ani nevim, co bych na tom mela pozorovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
17.1.22 11:44
@JiříkMazlík píše:
@Umík neříkej 2× aby tu zachvilku nebyla i fotodokumentace :lol:
:mrgreen: tak to bych čuměla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, ale treba by dostala odpověď, věštění z křišťálové koule už neleti. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat