Co vás dnes pobavilo, potěšilo, co se vám povedlo?

1390
14.10.19 11:51

Co vás dnes pobavilo /potěšilo /co se vám povedlo?

Mám při dnešním krásném dni chuť to tady trošku rozveselit. Pobavilo vás dnes něco? Někdo vás potěšil? Něco se vám povedlo? :dance:

Mě dnes pobavil náš téměř čtyřleťák. Když jsem mu řekla, že Dobu ledovou jsem už smazala, odvětil jen : tak jí tam zase namaž, mami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

718
14.10.19 12:05

Mně (ne sice dnes ale v nedávné době) pobavila teorie 6 letého syna…Víte k čemu jsou koule na drátech vysokého napětí??? :mrgreen: :mrgreen:
Jinak dnes ráno mě neskutečně potěšil vzkaz syna (do školy ještě nechodí), kde bylo dětským písmem napsáno
HONZÍK + MÁMA = :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
14.10.19 12:17

Já jsem dneska jela ráno do práce, v ruce kafe, hráli mi Fast Food Orchestra a já byla ráda že dneska nemám vůbec nabitej rozvrh, nemusím vyzvedávat ze školky a večer budu hrát na PS4. To bylo dobrý :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
14.10.19 12:27

Hezke téma. Povedlo se mi dnes udělat super rychlý obídek a už se dvě hodiny válím. Né vážně, mám velkou radost, že se nejmladší dostala z víkendových horeček a průjmu bez lékařské pomoci a ostatní to asi nechytli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
14.10.19 12:30
@vedma007 píše:
Mně (ne sice dnes ale v nedávné době) pobavila teorie 6 letého syna…Víte k čemu jsou koule na drátech vysokého napětí??? :mrgreen: :mrgreen:
Jinak dnes ráno mě neskutečně potěšil vzkaz syna (do školy ještě nechodí), kde bylo dětským písmem napsáno
HONZÍK + MÁMA = :srdce: :srdce: :srdce:

K cemu jsou ty koule? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
14.10.19 12:39
@janickaIII píše:
K cemu jsou ty koule? :lol:

bydlí v nich Pokémoni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
14.10.19 12:41
@vedma007 píše:
:lol: :palec: super! :lol: tak to me pobavilo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1488
14.10.19 12:48

Já potěšila sama sebe, když jsem kreativně ozdobila pohlednici a vyrobila obálku :). Čeká mě cesta do školky, tak jsem zvědavá, čím mě chlapeček oblaží - některé hlášky jsou věčné. A skvělá je i dvouleťačka, se kterou jsme hrály paci-paci-pacičky, a když jsem se zeptala, co tatínek koupil, tak šťastně odpověděla: „bonbonky!“ a později začala skandovat: „paci paci monte!“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
14.10.19 12:49
@vedma007 píše:

Jé super, děcka budou mít radost, že konečně zjistí k čemu ty koule jsou, protože je to taky strašně zajímá. :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
14.10.19 12:58
@vedma007 píše:

Dcera ma tu samou teorii :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2672
14.10.19 13:13

@vedma007 :lol: tak pokemoni fakt pobavili :palec:

Jinak super tema, ponevadz ja mam dnes den blbec :zed:… dnes se musim radovat z malickosti jako ze se mi povedl opravit zip na iflich a nemusim cely den chodit s rozepnutym poklopcem :mrgreen:.

Ale hlaskovani deti pobavi vzdy. Obzvlast bezchybna logika v cestine napriklad:
Kdyz jde neco ‚zakazat‘ tak to musi jit i ‚odkazat‘ a zena od sira je sirka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2672
14.10.19 13:18
  • na Riflich :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 13:24

@lebambule Krásné téma.
Mě zatím nejvíc pobavil instalatér, který měl dojet mezi 10-12, ale ještě tu není. Ale prej dorazí :-).
Jinak více tematicky - při procházení starých poznámek jsem našel zaznamenaný výrok mladší dcery, když jsme cosi hledali:,,Já vám nepomůžu. Já jsem malá, a tak bych našla akorád prd."

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 13:25

Tak já si dycky umím najít něco dobrýho i na tom největším průšvihu… :D
Co mě potěšilo dneska? Po dlouhý době sem si cestou do práce koupila kafe v místní pekárně a pořád je stejně dobrý :jazyk:
Pak mě potěšilo, že jsem udělala radost kolegyni menším dárkem a taky dnešní počasí. Počasííííí :srdce: :srdce: :srdce:

Na to, že mám jinak dneska docela den blbec, to docela jde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2672
14.10.19 14:12

@Mar__tanka1983 Taky jsme ted prali kolegyni, takze mam radost ze jsme se darkem trefili :palec:… a pocasi bez pochyby skvely 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama