Manžel chodí doma jen v tričku

Anonymní
3.10.19 00:05

Dělají to taky vaší chlapi?

Mam takový trapný dotaz…a proto prosím o anonym. Chci se zeptat, jestli to, co dělá muj manžel je běžné i u ostatních chlapů :D
Doma nejradši chodí jen v tričku - jakže nic jinýho na sobě nema. To mi nějak nevadí.. ale chodí tak i na balkon, občas i na chodbu, když si myslí, že jsou sousedi pryč. A když si třeba večer povídáme (dnes např. o práci), tak má vyvalenyho pinďoura (buď je naostro a nebo mu vyleze z trenýrek).. a on si s ním během našeho rozhovoru hraje. Když ho na to upozornim, ať toho nechá, tak se skoro naštve, že se mu na něj nechci koukat. Tak jsem mu řekla, že napíšu na eMimino a vznesu dotaz, jestli je to normální :D Nebo kyz třeba sedí u počítače, tak má ruku v trenclích a jen tak si s ním hraje (neonanuje). Tak se chci zeptat, jestli je tohle u chlapů normální..nebo mám jen já extra případ.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26932
3.10.19 00:07

No můj to nedělá a asi by mi to dost vadilo. To chodí doma s nahym zadkem? 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19793
3.10.19 00:12
@Anonymní píše:
Mam takový trapný dotaz…a proto prosím o anonym. Chci se zeptat, jestli to, co dělá muj manžel je běžné i u ostatních chlapů :D
Doma nejradši chodí jen v tričku - jakže nic jinýho na sobě nema. To mi nějak nevadí.. ale chodí tak i na balkon, občas i na chodbu, když si myslí, že jsou sousedi pryč. A když si třeba večer povídáme (dnes např. o práci), tak má vyvalenyho pinďoura (buď je naostro a nebo mu vyleze z trenýrek).. a on si s ním během našeho rozhovoru hraje. Když ho na to upozornim, ať toho nechá, tak se skoro naštve, že se mu na něj nechci koukat. Tak jsem mu řekla, že napíšu na eMimino a vznesu dotaz, jestli je to normální :D Nebo kyz třeba sedí u počítače, tak má ruku v trenclích a jen tak si s ním hraje (neonanuje). Tak se chci zeptat, jestli je tohle u chlapů normální..nebo mám jen já extra případ.

Ne, nedělá. Není v zastydlé pubertě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
3.10.19 00:16

Ne, nedělá 8o spíš chodí bez trička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
3.10.19 00:16

Ne, díky bohu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 00:17
@veria píše:
No můj to nedělá a asi by mi to dost vadilo. To chodí doma s nahym zadkem? 8o :mrgreen:

Jo..ale to by bylo to nejmenší, kdyby nedělal to ostatní :) jako teď…sedí u PC, něco si čte a druhou rukou si hraje s pinďourem v trenýrkách. Jednou mi říkal, že to je normální..že to chlapi dělaj. Ale hrozně mě to vytáčí.

• Nahlásit
  • Citovat
11021
3.10.19 00:17

Péro čouhající zpod trička mi přijde hrozně komický :DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 00:20

@Lekninka91 ano mně taky:D

• Nahlásit
  • Citovat
1087

Ne:rolling_eyes:, maximálně ze sprchy vyběhne nahý na balkon pověsit ručník, ale přes zábradlí není nic vidět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19793
@Anonymní píše:
Jo..ale to by bylo to nejmenší, kdyby nedělal to ostatní :) jako teď…sedí u PC, něco si čte a druhou rukou si hraje s pinďourem v trenýrkách. Jednou mi říkal, že to je normální..že to chlapi dělaj. Ale hrozně mě to vytáčí.

Tak můj skoropětileťák si občas sáhne pod tepláky. Ale dospělý chlap by měl vědět, na co jsou trencle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
3.10.19 00:21
@Anonymní píše:

Jako kdyby si ho můj chlap pořád takhle šustil, tak mu tu ruku asi useknu, jak by mě to vytáčelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 00:21

První co udělá, když přijde z práce je, že mi dá pusu a sundá si kalhoty, takže je jen ve spodkách, což celkem i chápu, nechce se po celém dni mačkat v džínách ještě doma. K dalšímu kroku, oblečení něčeho pohodlnějšího, už se bohužel nedopracuje. Ale na balkon, ani na chodbu před bytem tak fakt nechodí, to by mu stud a lidská slušnost nedovolila. A kdybych se celý večer měla dívat na jeho vyváleného pinďoura jak si s ním hraje, tak to bych asi nedala, a opravdu by mi to vadilo. I když jsme doma, tak jsme lidi a ne zvířata, to soužití by mělo mít nějakou úroveň, takže ne, tohle fakt nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
3.10.19 00:26

Fuuuj :P, to ma jako pero imrvere prilepene k ruce? To je na diagnozu. NE, TOHLE CHLAPI NEDELAJI.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 00:27

Nahota jako taková by mi nevadila. Jezdíme občas i do nudistických kempu a na nudistické pláže. Ale zas si říkám, že něco jinýho je nahata dovolená několik set km D domova a něco jinýho, když je dost možný, že ho občas vidí někdo ze sousedů, se kterými tu bydlíme (a bydlet budeme) x let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.10.19 00:29

No neříkejte, že se nenajde alespoň jeden chlap, co to taky dělá…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama