co víc zasytí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.11.09 13:07
co víc zasytí?

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s kašemi na večer, která je sytá a která méně? Dávám rýžovou nebo rýžovo-kukuřičnou 240 ml a stejně se malý o půlnoci probudí hladem a vysosne 210 ml mlíka. Dneska chci zkusit jáhlovou a pak ještě pohankovou. Krupici dávat ještě nechci kvůli lepku.
Máte ňáký tip?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 07.11.09 13:44

Ahoj,
ja davala prvnimu kasi…budil se. Druhy ne a taky se budila. Uz jsem hodnekrat slysela, ze to na buzeni vliv moc nema. Takze myslim, ze je asi jedno, jakou das kasi, jen bych to jeste neprehanela s tou pestrosti.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 07.11.09 13:49

Ja myslim,ze zasyti tak nejak vsechny stejne..Nekdo tvrdi,ze kase nepomuze..Ja si myslim,ze po 240 ml kase,by se snad nemel budit hlady,spis je to zvyk,ikdyz ti vysosne flasku mlika.Dcera se budi na flasku do ted..

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 07.11.09 13:50

Ahoj,
jj souhlas. To buzení hlady už nebude. Po půlroce se říká, že už děti v noci jíst nepotřebují, a je pravda, že kolikrát mi malej po mlíce spával líp než po všech kaších 8-)
Jsou to malý vyčůránci, my teda neměli UM, ale kojo, ale taky byl schopnej v noci hltat jak kdyby týden nejedl :lol:

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 07.11.09 14:02

No jo, ja davala holce od cca 9mesicu vecer normalni zeleninu, treba s pohankou a efekt byl stejnej, jako kdyz kluk mel tu „vyzivnou“ kasi na dobrou noc ;) Jen to stalo podstatne min a bylo to i zdravejsi. Ale na flasce jsme nebyli, jen si v noci dali ode mne a trvalo to jeste par mesicu. :nevim: Ono to ale tak utece, ze to ani neresim.

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 07.11.09 14:10

Ahoj.Taky si myslím,že na to,jestli se dítě v noci budí nebo ne,nemá podávání kaší žádný vliv.Je to jen pověra,která se ujala.Dokonce jsem to četla i v nějakém článku.

Mám 2 děti,první se v noci budil až do dvou let,večer kaše dostával.

Druhé dítě,teď 11 měsíců,kaše téměř nejí.Prostě jí nechutnají.Od­malička spí celou noc.

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 07.11.09 14:12

Ještě jsem chtěla dodat,že jsem obě děti plně kojila do půl roku,pak jsme postupně začali s příkrmy.Na kaše se dostalo až okolo 8.měsíců.U staršího trošku dřív.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 07.11.09 14:39

Eminciny stranky

ahoj
tvuj syn je jste celkem malinky takze pokud ma v noci hlad tak bych mu mlicko urcite dala.
Emca dostavala pred spinkanim tekutou kasi a take se mi vzbudila hladem.Prestala cca kolem 11mesice.

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.11.09 15:02

Já Vojtu podezírám, že se budí ze zvyku, ale nechci ho trápit hladem, zdá se mi ještě malý, abych mu v noci nedala najíst.
A dřív spával celou noc a pak jednou se to změnilo. Ale je pravda, že ty děcka tak rychle rostou, že za chvíli bude chodit do školy.
Tak vydržím a jak říkáte ono to jednou samo přestane. Díky za reakce.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 07.11.09 16:10

Saša sní večer přes 200 ml husté kaše a stejně kolem jedné až druhé v noci pak vypije kolem 250 ml mlíka. Julka to nevyžadovala :nevim: Takže asi taky zvyk.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 07.11.09 19:36

Jsme na tom stejně. Koupila jsem i kaši na dobrou noc, efekt stejný, vzbudí se po půlnoci a pak jedeme noční směnu :evil:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 07.11.09 21:01

taky mám podobné zkušenosti. Kaši jsem jen zkusila spí po ní úplně stejně jako po mlíčku. Naštěstí však celou noc. Takže na zasycení to asi fakt nemá vliv :nevim:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.11.09 01:13
Svatka píše:
Já Vojtu podezírám, že se budí ze zvyku, ale nechci ho trápit hladem, zdá se mi ještě malý, abych mu v noci nedala najíst.
A dřív spával celou noc a pak jednou se to změnilo. Ale je pravda, že ty děcka tak rychle rostou, že za chvíli bude chodit do školy.
Tak vydržím a jak říkáte ono to jednou samo přestane. Díky za reakce.

Jj násilí bych taky nepáchala, my to noční kojo zrušili tenkrát přes noční vodičku. Po pár dnech si dal říct, někdy se napil, někdy jen cucnul a nakonec se to samo odbouralo úplně. Neříkám, že je to spása pro všechny, ale jen mě to trošku utvrdilo v tom, že hlady ten řééév opravdu nebyl :wink:

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.11.09 08:30

Tak jáhlová kaše nám včera ale vůbec nechutnala. Tak jsem dala mlíko a v půl jedné v noci zase. Asi je fakt jedno jestli kaše nebo mlíko, budí se prostě ze zvyku :-)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.11.09 11:46

zase když má tenhle pěknej zvyk jen jednou za noc, tak se to dá :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >