Co všechno se dá vyčist z krve?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 13:05

Co všechno se dá vyčist z krve?

Dobrý den maminky mám po očkování covidu problémy hodně se mi dělají modřiny občas se třepu jim moc čokolády a když jsem ten covid prodělala tak jsem se začala občas i nervově hroutít zašla jsem k lékaři ta mi vzala krev ale já si myslím že nic nenajde říkám si že bych měla navštívit nějakého psychiatra manžel tvrdí že to nevypada až tak že to vidím černě jen já a že tam nepotřebuji nemáte něco podobného budu tam muset zajít? A nebo to přejde časem a nebo mi může pomoci i jen obvodní lékař?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20810
12.5.22 13:12

No to co píšeš zní jako křehké cévní stěny, což tedy z běžného rozboru krve vyčíst nejde -na to si kup v lékárně nějaký hesperidin s diosiminem - jsou to bioflavonidy extrahované z kůry citrusů a užívej 3 měsíce 500 mg a uvidíš, jestli se něco změní.

Pokud se třepeš a pak se dojídáš čokoládou, tak je velmi pravděpodobné že prostě nejíš tak, aby ti nelítala hladina cukru v krvi. A taky bych si tipla že málo spíš, nehýbeš se tak jak by bylo potřeba a spíš se věcmi trápíš, než abys je uměla řešit.

Takže vřele doporučuju k těm třem měsícům s heseridinem přidej taky tři měsíce, kdy se budeš soustředit na to, abys pořádně snídala, obědvala a večeřela jídla bez větší glykemické nálože a s dostatkem vlákniny, aby se ti srovnal metabolismus.

A ideálně se k tomu víc hýbej a nauč se relaxovat - jógou, nebo třeba pomocí všímavosti/midfullnes. Mrkni třeba do téhle knihy https://www.grada.cz/…-sobe-10465/

Pokud za tři měsíce režimových opatření ti pořád bude podobně zle, zační obíhat doktory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26710
12.5.22 13:28

Rozhodně to řeš hned, nech si od praktika doporučit lékaře, který se zabývá následky covidu. Pokud se ti dělají modřiny a cítíš se tak mizerně, potřebuješ odborníka. Bohužel covid poškozuje cévy a nejde to řešit jen přípravky z lékárny. Narušená psychika je taky důsledek, psychiatr a lehká antidepresiva ti taky pomůžou. Nenech to být, někdo má po covidu opravdu vážný problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat